Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Sorki za pisanie nie o tym świecie w temacie o tym świecie :p Się już poprawiłem :)


Eeeee... jak widzę na czele dzisiaj w ranku agresora Nag Thur. Brawo :)
 

DeletedUser

Guest
CzarnaOspa

A i ja od wczorajszych godzin nocnych sobie gram tu na becie dawno zrezygnowałem , wie ktoś może jak sobie Legion Ateński radzi na sB ... ? :rolleyes: Widze panowie i tutaj przyszli podciagne troche i wbijam do starej ekipy :cool:
 

DeletedUser

Guest
Najgorsze jest w tym serwerze długość trwania podboju, ktoś pójdzie spać po 23, ktoś wyśle o 24 kolona i o 6 rano pożegna się z wioską.. albo nawet podobnie jak ktoś idzie do pracy, wtedy ciężko.
 

DeletedUser

Guest
Najgorsze jest w tym serwerze długość trwania podboju, ktoś pójdzie spać po 23, ktoś wyśle o 24 kolona i o 6 rano pożegna się z wioską.. albo nawet podobnie jak ktoś idzie do pracy, wtedy ciężko.

tylko kolon idzie dlugo a nie, ze wyslesz i juz masz podburzanie natychmiast nie pomyslales o tym?;p kolon idzie miasto obok miasta napewno ponad 1h a na innej wyspie dobre 3-5h
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich graczy z świata Jota.
Mam nadzieję że Jota dostarczy nam wszystkim wiele rozrywki i dobrej zabawy:).
Przy tej szybkości na pewno będzie spora dawka adrenaliny;)
Pozdrawiam wszystkich przyszłych wrogów i przyjaciół z sojuszu GREPOMANNIACY.
 

DeletedUser

Guest
Nygger - Prawda ;D nie pomyślałem

Robson- Witam , sojusz znam , widziałem :D Pozdrów Bzykatora :D
 

DeletedUser3480

Guest
A i ja od wczorajszych godzin nocnych sobie gram tu na becie dawno zrezygnowałem , wie ktoś może jak sobie Legion Ateński radzi na sB ... ? :rolleyes: Widze panowie i tutaj przyszli podciagne troche i wbijam do starej ekipy :cool:

Ta legion radzi sobie kiepsko bo połowa dostała bana :( włącznie ze mną

Witam wszystkich na tym świecie i życzę wszystkich dobrej zabawy a dziś się właśnie zaczęła
 

DeletedUser

Guest
1 Nygger Dark GODS 564
2 Mirajane Zwierzyniec 273
3 Kaliszanka Legion Ateński 177

:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
kurna myślałem że będzie dużo doświadczonych ludzi ale po raportach zaobserwowałem że nadal ludzie na pkt idą :/ szkoda
 

DeletedUser6179

Guest
Niektórzy zaatakowali jak Armia Czerwona... Uurraaa!!!

Pierwszy raport, masakra. Nygga stracił ponad połowę Kawalerii... straciłby więcej, gdyby nie przychylność Bogów ;) Teraz odbudowanie 30 koników to 5-6 godzin w plecy... Aha, panowie szkoda zamazywać ilość wojska, co bardziej rozgarnięty wrzuci w symulator i wszystko wiadomo :eek:
 

DeletedUser

Guest
Niektórzy zaatakowali jak Armia Czerwona... Uurraaa!!!

Pierwszy raport, masakra. Nygga stracił ponad połowę Kawalerii... straciłby więcej, gdyby nie przychylność Bogów ;) Teraz odbudowanie 30 koników to 5-6 godzin w plecy... Aha, panowie szkoda zamazywać ilość wojska, co bardziej rozgarnięty wrzuci w symulator i wszystko wiadomo :eek:

wkoncu Dark Gods nie?

mamy czas wyspa wyczyszczona więc nie mam o co sie martwic ;)
 

DeletedUser4784

Guest
Ja dokończę czyszczenie jutro :) bo moim łobuziakom na wyspie noobki zdjęto dopiero po 19 :) nie licząc dwóch wyjątków po 17.30 :) ale zawiodłem się w większości... gracze powyżej 700pkt i w mieście 6szermierzy... widać że kochasie w eko idą :D
 

DeletedUser

Guest
a ja moge powiedziec, ze wszystko sie zapowiada, ze bede mial agresora dnia :)
 

DeletedUser

Guest
najlepsze jest to, ze nie ruszylem 4graczy na wyspie w tym 2 jednych z najlszpych punktacyjnych na mojej wyspie :p
 

DeletedUser

Guest
Nie ty jeden :p farmić wszystkich od razu do zera to głupota :p
niech troszke podrosną, to więcej surki sie z nich w przyszłości zgarnie :D
 
Do góry