Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Evelin77 od kazdej sytuacji sa wyjatki, tak samo mozna znalezc dziesiatki czy setki przykladow gdy ktos grajacy w topowym sojuszu bedac oddalony 10h od reszty graczy od siebie stracil tylko na tym... Kwestia tego czy czysto matematycznie waszi gracze naprawde wyszli na tym lepiej, a bardzo ciezko to dokladnie policzyc, bo mamy tu do czynienia z setkami roznych czynnikow i trzebaby wiele zalozen zrobic... Dodatkowo stracili 90% miast, a co gdyby jeden z nich stracil 100%? Co gdyby tam byl tylko jeden gracz i cale sily poszly na niego, co gdyby atakowal go silniejszy sojusz? Tracac 100% miast chyba juz sie nie da nic z tym zrobic i trzeba zaczynac od nowa, prawda?;p Tym razem im sie udalo, w innych okolicznosciach mogloby byc zupelnie inaczej ;p
 

DeletedUser

Guest
Evelin77 od kazdej sytuacji sa wyjatki, tak samo mozna znalezc dziesiatki czy setki przykladow gdy ktos grajacy w topowym sojuszu bedac oddalony 10h od reszty graczy od siebie stracil tylko na tym... Kwestia tego czy czysto matematycznie waszi gracze naprawde wyszli na tym lepiej, a bardzo ciezko to dokladnie policzyc, bo mamy tu do czynienia z setkami roznych czynnikow i trzebaby wiele zalozen zrobic... Dodatkowo stracili 90% miast, a co gdyby jeden z nich stracil 100%? Co gdyby tam byl tylko jeden gracz i cale sily poszly na niego, co gdyby atakowal go silniejszy sojusz? Tracac 100% miast chyba juz sie nie da nic z tym zrobic i trzeba zaczynac od nowa, prawda?;p Tym razem im sie udalo, w innych okolicznosciach mogloby byc zupelnie inaczej ;p


Gościu, jak szukasz dziewczyny to też matematycznymi obliczeniami? :D



Waca, na thecie mamy pełne ręce roboty broniąc się w trójkę przed Kózkami a ty mi tu o nowym świecie :D Pewnie, chciałbym sobie w nowym świecie popykać, ale raczej skończyłbym jako farma, albo thetę odpuścił... :(
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem każda strata miasta jest liczona tak samo zrekrutowanie gracza oddalonego daleko od reszty jest na odpowiedzialność rekrutanta który powinien się liczyć z ewentualnymi utrudnieniami w obronie...Ale to nie znaczy że nie należy tak rekrutować wszystko zależy od wizji..
 

DeletedUser4387

Guest
Ja też nie kojarzę, pewnie wszyscy oddali miasta bez walki :)

Co do faktu z przyjmowaniem ludzi oddalonych o 10h i dziwnymi wymówkami... cóż, podziały na grupy albo dla siebie tylko robi swoje. Nic nie poradzisz. Ale dobry kumpel dobrego kumpla raczej wspomoże nawet jak 16h będzie musiał iść.


Ale żeby nie było że offtop jest czy cuś :) Słyszałem że Wiele sojuszy z innych światów się zebrało... ech, mogłem wbić :( Powiedzcie, opłaca się zaczynać jeszcze grę, jeśli liczysz na miejsce w top? :)

P.S. - Evelin, takie sytuacje nie tylko na Ecie się zdarzały. Wie to każdy kto dołączył do Pastereczek a miał zagrożenie ze strony jakiegoś sojuszu :)

HEJ.Osobiście Cię nie znam.Ale jeżeli chcesz dobrze się bawic to zapraszam do sojuszu Rada Puchaczy,morze 44.Du bist mein Feind dołączył wczoraj,w czym nie widzę żadnego problemu,zapraszam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4387

Guest
Evelin77 od kazdej sytuacji sa wyjatki, tak samo mozna znalezc dziesiatki czy setki przykladow gdy ktos grajacy w topowym sojuszu bedac oddalony 10h od reszty graczy od siebie stracil tylko na tym... Kwestia tego czy czysto matematycznie waszi gracze naprawde wyszli na tym lepiej, a bardzo ciezko to dokladnie policzyc, bo mamy tu do czynienia z setkami roznych czynnikow i trzebaby wiele zalozen zrobic... Dodatkowo stracili 90% miast, a co gdyby jeden z nich stracil 100%? Co gdyby tam byl tylko jeden gracz i cale sily poszly na niego, co gdyby atakowal go silniejszy sojusz? Tracac 100% miast chyba juz sie nie da nic z tym zrobic i trzeba zaczynac od nowa, prawda?;p Tym razem im sie udalo, w innych okolicznosciach mogloby byc zupelnie inaczej ;p

TY nie możesz grac w Grepolis!!! Zabijasz to co najlepsze w tej grze.Z twoim podejściem trudno Ci będzie cokolwiek zrobic...ta matematyka Cię kiedyś zawiedzie.
 

DeletedUser

Guest
A myslalem ze to co najlepsze w tej grze to niszczenie, palenie wiosek, gwalcenie dziewic, zabijanie wiesniakow itd ;p ;d
 

DeletedUser

Guest
ojeju to ja chyba nie gram tutaj...strasznie się boję Raila :( on nas wszystkich pojedzie :(
 

DeletedUser

Guest
nie uważam się za pro :) chcę po prostu dobrze się zabawić na tym świecie :) choć nie wiem czy w ogóle do tego dojdzie

panie leski - jest tu dobra obsada dlatego mnie sie raczej podoba ......
czy my się przypadeczkiem nie znamy?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Tak, znamy.. ale ja tu nie gram na serio :p tylko chcę potowarzyszyć pewnej osobie :)
 

DeletedUser

Guest
A ja się tłuc będę po ochronce... ;(

Fajnie macie! Wszechuś, oddaj konto :p Nie bądź żyła :D
 

DeletedUser

Guest
Jak to po co :) Ty sobie przedłużysz okres ochronny, a ja sobie wcześniej powalczę :D



(gwoli wyjaśnienia - kochani admini. To jest żart.)
 

DeletedUser6179

Guest
O taaak! Voltan dobrze prawi. Piwa mu i ambrozji... :D
Cos tu mi niegra... prawie 15.00 i nikt jeszcze nic nie uszczelił? Niedowiary...
 

DeletedUser4784

Guest
Ja jestem zablokowany aż do co najmniej 17.30 bo się u mnie na wyspie nie pokończyły ochrony dla graczy :( ale troszkę przez ten czas podciągnę wojska :p
 
Do góry