Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ja też sie żegnam z jotą :).

Wszystkim, którzy tu jeszcze będą grać, życzę dobrej zabawy. A obecnej topce życzę jeszcze wielu, wielu pasjonujących festynów i niech wam bogowie Kultury łaskawi będą. Bogowie Wojny już od jakiegoś czasu z nudów w strzałki grają boście ich sobie kompletnie olali ;).
 

DeletedUser

Guest
Biegnący za Ślimakiem również żegna się z jotą :)
I tak o to koniec Brygady :p
 

DeletedUser

Guest
Alexander The Great ehh z kim ja teraz bede o anime spamowal ;/ ;p
 

DeletedUser202

Guest
Skoro wszyscy to wszyscy :)

Baju baju jestem w raju :D

PanTofelek już nikomu bucików nie naprawi :D dostał inną pracę :cool:
 

DeletedUser

Guest
No cóż, cała Brygada się żegna, więc chyba i ja powinienem :)

Więc, RailGun vel. Witchhunter, Antiskill, Sfarmciemnie (czasem występujący w roli trolla forumowego) żegna się zarówno z jotą, jak i całym grepolis.

Miło było, czasem mniej, ale w gruncie rzeczy fajnie się grało i myślę, że czas spędzony grając, poznając nowych kumpli i kumpele, wymieniając się atakami z wrogami... mogę zaliczyć do udanych.

Żegnam i życzę miłej gry każdemu ;)



PS - specjalne życzenia dla adminów, za to, że tyle razy dali bana za multi gdy grałem z bratem :D
 

DeletedUser4495

Guest
Nie podzielę Twojego poglądu... było trochę postów bo wszyscy byli ciekawi gdzie kto gra i w ogóle jakie wrażenia po szybkości świata... Nie było typpowego gawędzenia jak na innych serwach...
 

DeletedUser

Guest
Nic sie nie dzieje, ale czolowka leci z punktami coraz szybciej ;p Roznice punktow calkiem spore sie robia, a 1kk punktow szybko zostanie zlamane ;p

Ja aktualnie w ciagu ostatniego tygodnia zagladalem z 3,4 razy dziennie ledwo do gry i nawet farmic juz mi sie nie chce...
 

DeletedUser4495

Guest
Graczom z czołówki napewno się nudzi i się nie dziwię... bo kto im podskoczy... bo albo za słabi albo mają pakt ;)
 

DeletedUser

Guest
Nic sie nie dzieje, ale czolowka leci z punktami coraz szybciej ;p Roznice punktow calkiem spore sie robia, a 1kk punktow szybko zostanie zlamane ;p

Ja aktualnie w ciagu ostatniego tygodnia zagladalem z 3,4 razy dziennie ledwo do gry i nawet farmic juz mi sie nie chce...

Ja w ogóle już nie farmię od przeszło miesiąca.. ;p Pozostaje jedynie zająć się sprawami wewnątrz sojuszowymi. :)
 
Do góry