Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
i znów kłotnia hehe
to nas różni

ostatnio ja i Bonzoo - załozyciel RP doszliśmy do wniosku że myślimy podobnie - nawet jak pijemy oddzielnie to pijemy razem - nie wiem jak to sie dzieje ale "nic o nas bez nas" - i tego sie trzymam
z załozonych forów wspólnych widzę że RP jest najbardziej nowoczesna - 70% sojuszy zadaje pytanie dlaczego " U NAS JEST TYLE KOBIET" - odpowiedź bo my zainwestowaliśmy w kobiety - są niesamowite w walce- mamy ich - dużo albo i więcej - dodatkowo dodam ze je KOCHAMY - - i szanujemy

Każda z nich jest więcej warta niż 10 inspi ( bez obrazy hehe)
 

DeletedUser

Guest
lol walus - uważaj bo od nadmiaru może się coś stać ;) chociaż śmierć w czasie seksu by mi odpowiadała :x


xbigxboom - krótko i na temat:

Przejścia graczy z SGP i AY do MA nie było jedynym powodem wypowiedzenia sojuszu.

Powodem drugim była wasza szefowa która nie wiedziała co się dzieje na świecie :) miała wszystko i wszystkich w nosie :)

i nie tłumacz mi że było innaczej bo nie dasz rady :) oszczędzę ci czasu :)
 

DeletedUser

Guest
bo powodów wojny nie ma - one zawsze sie znajdą hehe

powód nr 1
wykorzystac słabosc przeciwnika - to głowny - zgadza się????
o reszcie niie wspomnę - za mało alkoholu
 

DeletedUser

Guest
walus jesli to jest dal Ciebie klotnia to obawiam sie, ze ty z nikim eni potrafisz prowadzic zwyklej rozmowy.
Dla mnie to jest poprostu dyskusja majaca na celu skonfrontowanie wlasnych przekonan i spostrzezen. Nie widze tutaj zadnych obelg w stosunku do 2 osoby wiec nei widze tez powodu zeby nazywac to klotnia.


EDIT

Kurcze zauwazam, ze wszyscy wiedza o HEGEMONIUM wiecej niz czlonkowie HEGEMONIUM. Ktos chcial wiedziec dlaczego HEGEMONIUM jest takie zle, bo to wy robicie nam taka opinie. TO jest gra wiec jestesmy aktywni i agresywni bo o to w tym chodzi ale przy blizszym poznaniu naprawde weile zyskujemy ^^
 

DeletedUser

Guest
...a ja tylko dodam że na samym początku II wojny światowej Hitler też był kozak, ale był zbyt pewny siebie i przegrał bo zaczęto go atakować na kilka frontów. Tak to już niestety jest, że jak zaczynacie walczyć na kilku frontach to się później nie dziwcie że obrywacie. Pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Guest
Hitler przegral z innych powodow a nei dlatego, ze go atakowali z kilku stron ^^ chociaz to pewnie sie przyczynilo do tego.

Dodam jeszcze do poprzedniej wypowiedzi, ze my (HEG) jestesmy sprawiedliwi dla wszystkich. Nie atakujemy np tylko ANgels czy Bractwa b ouwazamy, ze sa slabi. Atakujemy tych, ktorych mozemy/ chcemy zeby sei wzmocnic. Polityka innych sojuszy polega an niedraznieniu lwa zeby nei zostac pozartym, my sie tym nigdy nei przejmowalismy bo to tylko gra :)
 

DeletedUser

Guest
Grothus toś się popisał wiedzą :)

już Sparkorn lepiej napisał ... :p

To Hitler zaczął walkę na kilka frontów jednocześnie, oczywiście to na początek ... bo później to już Ju Es Ej się włączyło jak kitajce ich zaskoczyli i było po ptakach :)

a tu niestety Hege zaczęło wojnę z 2 sojuszami i inni się włączyli :p

Więc jako tako bardzo agresywni nie jesteśmy :)
 

DeletedUser

Guest
wybaczcie ale przyrównanie MNIE do hitlera - uwłacza mojej godności


jestem lepszy hehe
 

DeletedUser

Guest
Z tego co widze to my zostalismy porownani do Hitlera, w sumie zapuscilbym wasa...

EDIT

chociaz VIl to ty dowodzisz HEGEMONIUM wiec to z CIebie probuja zrobic Hitlera, jak bedziemy sei w to dalej bawic to moge byc Goeringiem? ;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17

Guest
Następne zejście z tematu wątku będzie już egzekwowane w postac banów-nudzi Wam się?

Nie życzę sobie również aby porównywano kogokolwiek do takich ludzi jak Hitler.
 

DeletedUser

Guest
i słusznie - człowiek nieciekawy


co do naszej walki - HEG nie marudzcie ze walczycie na kilka frontów - sami tego szukaliscie i nazbieraliscie tego owoce hehe


oznacza to jedno grac nie gadac hehe
 

DeletedUser

Guest
sparkorn jeszcze kilka slow wyjasnienia do Ciebie - niestety pamiec Cie myli tudziez zawodzi bo krugerius nigdy nie byl w MA ;) ale juz nie wazne, tylko nie dziwcie sie teraz ze tez sie wlaczamy w ataki na Was :p
 

DeletedUser

Guest
jak powiedzialem tego nei bylem pewny, nei wymagaj odemnie wiedzy w takim temacie sprze d pol roku(?) skoro ja o blahych rzeczach zapominam po pol dnia ;d
 

DeletedUser

Guest
Sparkorn jak sam pisze dlaczego heg , ma tylu wrogów , a ja sie pytam dlaczego wasi gracze wtrąca sie do walki KP z AH ? Jak pisał ktoś od wasz zachowujecie neutralność , i my też robimy to samo i nie wtrącam sie do wasze walki z Rp ,ale niektórzy nie będę podwał niku na forum , mają ustalenia radu gdzieś ,d............
I dlatego macie wrogów ,Niedługa nastąpi mała rewolucją na frocie , jest to odpowiedz na werbowanie ludzi przez Ah , już nie długo prześcigną BS 10 gracz od początku wojny .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Szczerze to ja nie wiedzialem, ze zachowujemy neutralono, z checia bym zobaczyl ta wiadomosc ^^
Mamy wrogow bo wspieramy sojusznikow? No to bycie z Wami w sojusz to porazka skoro sobie nei pomagacie. Jak mowilem nie widzialem nigdy slow, ze my w tej walce zachowujemy neutralnosc wiec nie widze powodu, dla ktorego mialbym nie pomagac AH w tej wojnie.

Niedługa nastąpi mała rewaluacja na frocie , jest to odpowiedz na werbowanie ludzi przez Ah , już nie długo prześcigną BS 10 gracz od początku wojny .

No a tego nei rozumiem, moze to kwestia godziny ale nie wiem szczerze co ma jedno do drugiego ;d
 

DeletedUser2328

Guest
Sparkorn jak sam pisze dlaczego heg , ma tylu wrogów , a ja sie pytam dlaczego wasi gracze wtrąca sie do walki KP z AH ? Jak pisał ktoś od wasz zachowujecie neutralność , i my też robimy to samo i nie wtrącam sie do wasze walki z Rp ,ale niektórzy nie będę podwał niku na forum , mają ustalenia radu gdzieś ,d............
I dlatego macie wrogów ,Niedługa nastąpi mała rewaluacja na frocie , jest to odpowiedz na werbowanie ludzi przez Ah , już nie długo prześcigną BS 10 gracz od początku wojny .

Po pierwsze pisz wyraxnie jak już piszesz , bo : Rewaluacja - jest to wzrost kursu waluty danego kraju względem waluty zagranicznej pod wpływem interwencji władzy monetarnej. Termin rewaluacja odnosi się tylko do systemu stałego kursu walutowego, ustalonego i zmienianego jedynie przez rząd w zależności od sytuacji na rynku międzynarodowym i od stanu jego rezerw dewizowych. W warunkach płynnego kursu walutowego odpowiednikiem rewaluacji waluty jest aprecjacja pieniądza.

Po drugie po co szukasz pretekstu do kłótni i dziury w całym ?

Po trzecie ( i to sobie chlopaku glęboko do serduszka weź ) zapamiętaj nie zwalaj winy na AH za swoje postepki chcesz fuzji z MA , ok ale co ma z tym wszystkim wspolnego AH ? odjebaj się ;)
 

DeletedUser

Guest
Gramy razem jak ktos tu zauwazył dobre pól roku - wiec moglismy sie chyba troche poznac - Paweł na dyslekcje i zrozumcie to - trzeba troche cierpliwosci i tyle z naszej strony - nikt mu nie ma prawa zabranic się wypowiadac - i nie czytajcie jego wypowiedzi skrupulatnie - łapcie jej sens.

Jak pierwszy raz pisałem z nim na priv takze miałem kłopoty ze zrozumieniem treści , ale na spokojnie doszedłem do tego o co mu chodziło - ciut zrozumienia
 

DeletedUser

Guest
walus po pierwsze to 'dysleksje' a nie 'dyslekcje' ^^
PO 2 tez mam i kiedy bylem mlodszy i robilem blad za bledem to siedzialem ze slownikiem i poprawialem wyrazy zeby moje wypowiedzi mialy sens i byly w miare bez bledow. Jak widac wyszlo mi to na dobre bo teraz to mnie sie ludzie pytaja o ortografie jesli nie sa pewni. WYrozumialoscia sie nie nauczysz poprawnie pisac. Pozatym uzyl ja nie uzywam slow, o ktorych znaczeniu nei mam pojecia a jesli nie jestem pewny to sprawdzam. Mysle, ze sprawdzenie 1 wyrazu, ktorym jest 'rewaluacja' nie byloby zbyt klopotliwe, szczegolnie, ze nie jest to wyraz uzywany na co dzien.

EDIT

Prosze nie odbiegac od tematu ;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Sparkorn winszuje pracy nad soba - godne podziwu , ale nie przyrównuj wszystkich do siebie - ktos to uwaza za ważne - ktos inny nie

co do powodów do wojny - ciagle szukasz tego "powodu " - własciwie nie wiem po co hehe

moze taki ci odpowiada np bo " nazwa R3publika Półmroku" jest lepsza od Hegemonium " ?? albo wasza nazwa sojuszu mi sie niepodoba ???, albo
twoja ostatnia wypowiedź na forum mi sie nie podobała ??

każdy jest dobry - wiec szukaj go dalej
 
Do góry