Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Big a kto pisal, ze jest HEG i AH vs reszta swiata? Ja napisalem, ze top14 jest zaangazowane. Jak sam napisales ZE jest z nami, no ale z nami jest takze Fulminata a sojusz UNDEAD jest w stosunku do nas neutralny (wrogi dla niektorych naszych wrogow).
 

DeletedUser

Guest
sprawdź to listę :) od nowa bo możesz się zdziwić,

Do współpracy przystąpi jeszcze 2 sojusze i możesz powiedzieć ze top 20 walczy ,

Co do sojusz sam napisali do nasz
 

DeletedUser

Guest
Twoje wypowiedzi Pawel sa naprawde dziwne. Co mnie tutaj moze zdziwic?
AH wojna z NEMEZIS, Eforowie, MA, Angels, KP, BS
HEG wojna z HH, MA, Angels, BP, RP
ZE wojna z HH, MA, Angels, BP
Fulminata wojna z Angels
UNDEAD chyba tekze tylko z Angels.

Jak widac top 14 jest. Myslisz, ze przy 5 oficjalnych przeciwnikach dla nas i 4 dodatkowych, z ktorymi wojne ma AH cos jest mnie w stanie zdziwic? Grubo sie mylisz. Ilosc zawodow i zdziwien na ten swiat zostala juz wyczerpana. :)
Pozwolilem sobie policzyc wrogow, ktorzy maja z nami oficjalna wojne. Jest to 381 graczy. Dolaczenie sojuszu UG zwiekszy poprostu ta liczbe o kolejnych 40 osob, nic wielkiego skoro i tak przelicznik jest juz dosyc duzy.
Osobiscie sam chcialbym doprowadzic do tego, zebys ty sie zdziwil przetasowaniami w tej wojnie. Mam szczera nadzieje, ze nam (HEGE) sie uda ;d


EDIT

Jesli pominalem jakies oficjalne wojny to przepraszam ale sporo tego jest wiec moglem o czyms zapomniec.
Napisalem oczywisice, ze przystapienie UG do wojny mnie nie zdziwi, ale nie wyrzucaj mi tu argumentu o innym soju bo UG to taki ogolnik byl do kazdego sojuszu spoza top14, ktory by sie dolaczyl (nawet jesli przystapi ich jeszcze 20 po Waszej stronie)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
złozę to teraz w inna strone ok - sugerujac sie tylko twoimi słowami

Angels wojna z - H , AH , ZE , Undead , Fulminata
BP wojna z ZE i H
HH wojna z Heg i ZE
MA - wojna z H , AH i ZE


wiec nie tylko WY walczycie na kilku frontach
skończmy temat wojen na kilku frontach - bo na ten sam temacik mozna patrzec z dwóch stron - TAK ???
 

DeletedUser

Guest
BP samo rozpoczelo obie wojny w tym samym czasie.
Z HH tez byl spokoj kiedy rozpoczal sie konflikt z Angels ale po raz kolejny oni go rozbudzili.
Angels mieli wojne z HEG i AH ale wciagali w to coraz wiecej osob wiec i my nie zostalismy im dluzni (nie jestem pewien sytuacji z UNDEAD czy wogole biora udzial w tym konflikcie). ZE i Fulminata dolaczyli w tej wojnie oficjalnie do nas po tym jak wszyscy zaczeli wypowiadac wojne nam (tacy pozerzy mozna powiedziec, fajnie na koniec widniec w statystykach ;p(mowa o ZE i Fulminacie))
MA wojne tez mialo tylko z AH, ale kilka wypowiedzi wczesniej widnialy slowa sugerujace, ze MA opowiedzialo sie juz w tej wojnie po Waszej stronie wiec dopisalem ich do wojny. Akcji w tej kwesti jeszcze nie bylo :)
Nadal pozostaje kwestia 4 sojuszy, ktore walcza tylko na 1 froncie (teoretycznie/oficjalnie)
Zauwaz tylko, ze po jednej stronie jest
AH, HEG (UNDEAD i Fulminata w globalnym konflikcie maja malo do powiedzenia) no a po drugiej stronie mamy 8 innych sojuszy wiec sytuacja Wasz i tak jest lepsza niz nasza.
ZE do wiekszosci wojen wlasnie przystapila albo z uwagi na nasza prosbe albo z uwagi na to, ze sa atakowani(poza wojna z BP, ktora trwa troche dluzej).

Chyba tak, ale moge sie mylic w jakiejs kwestii.
 

DeletedUser

Guest
powoli bo zaczynasz bładzic
np RP ma tylko wojne z WAMI ( jako H)
z AH nie mamy wojny powiem więcej mamy sojusz - wiec nie przyrównuj 8 sojuszy po jednej stronie - bo to troche nie tak
RP ma sojusz z BP i tylko tyle z KP pon i eforami pon i to z wyłączeniem mojej skromnej osoby , z Angel pon i to chyba nawet nie zawarty oficjalnie - raczej na tej zasadzie , że ich nieatakujemy


Masz kompletna wizję stosunków RP - z tego co wiem z reszta sojuszy nie utrzymujemy stosunków dyplomatycznych
 

DeletedUser

Guest
Nie prowadzicie takze oficjalnej wojny czyli walczycie na 1 froncie. Czy ty naprawde sadzisz, ze walczymy tylko z tymi, ktorzy nam wypowiedzieli wojny?
Jak powiedzialem, my nie dawkowalismy nigdy, ze kogos atakujemy wiecej czy mniej(nieliczac oficjalnych wrogow jakim bylo np SGP). Teraz ze wzgledu na wojny musimy przejmowanie miast przerzucic na oficjalnych wrogow ale inne mniejsze sojusze takze probuja cos dla siebie zdobyc korzystajac z Wielkiej WOjny ^^

To teraz mi powiedz, ze majac z Nami oficjalna wojne, bedziesz atakowac ludzi z innych sojuszy. Nie bedziesz tego robic bo jesli powiedzmy 5/10 graczy od Was zajeloby sie atakowaniem wszystkich jak leci to nie przejelibyscie ani 1 wioski od Nas.

Poczytalem kilka twoich wypowiedzi czy to na forum czy to na prv do niektorych naszych graczy i musze powiedziec, ze w duzym stopniu twoja polityka jest mi znana ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
AH wojna z NEMEZIS, Eforowie, MA, Angels, KP, BS
HEG wojna z HH, MA, Angels, BP, RP
ZE wojna z HH, MA, Angels, BP
Fulminata wojna z Angels
UNDEAD chyba tekze tylko z Angels.

Powymieniajcie tu jeszcze te sojusze które pomagają Waszej stronie aby było jasne że nie jest tak że walczy HEG/AH/ZE z resztą Gammy...
 

DeletedUser

Guest
Nie prowadzicie takze oficjalnej wojny czyli walczycie na 1 froncie. Czy ty naprawde sadzisz, ze walczymy tylko z tymi, ktorzy nam wypowiedzieli wojny?
Jak powiedzialem, my nie dawkowalismy nigdy, ze kogos atakujemy wiecej czy mniej(nieliczac oficjalnych wrogow jakim bylo np SGP). Teraz ze wzgledu na wojny musimy przejmowanie miast przerzucic na oficjalnych wrogow ale inne mniejsze sojusze takze probuja cos dla siebie zdobyc korzystajac z Wielkiej WOjny ^^

To teraz mi powiedz, ze majac z Nami oficjalna wojne, bedziesz atakowac ludzi z innych sojuszy. Nie bedziesz tego robic bo jesli powiedzmy 5/10 graczy od Was zajeloby sie atakowaniem wszystkich jak leci to nie przejelibyscie ani 1 wioski od Nas.

Poczytalem kilka twoich wypowiedzi czy to na forum czy to na prv do niektorych naszych graczy i musze powiedziec, ze w duzym stopniu twoja polityka jest mi znana ^^



zerknij na nasz ranking agresorów ok ??
i powiedz mi od jak dawna walczymy ( od dwóch tygodni ??) i co zdobylismy ten ranking na waszych 12 miastach ??
takze prowadzimy wiele potyczek - ale nie wymieniam ich bo to niewarte swieczki ( np Bractwo Stali , czy VVV czy cos tam jeszcze ).

Takze atakowałem Eforów - nawe dosc ostro - ale przed samą rozgrywka z wami , starałem sie dogadac np. z nimi - bo jak powiedziałem wojny takze trzeba prowadzic inteligentnie - a nie walic jak popadnie.
Trzeba nawet pewne sprawy przemilczec i zbolec ( KP i ich próba okupacji jednego z naszych członków) - - dogadalismy sie .
I dlatego RP moze walczyc na jednym froncie


DODAM że RP nie straciło jeszcze osady - która póxniej by nie wróciła do sojuszu.

To trzyma ludzi i wzbudza zaufanie do RADY
 

DeletedUser

Guest
Paweł ja jestem realistą i wiem , że to wiecznie nie potrwa , że kiedys bedzie a pierwsza i druga , ale - długo sie nam to udało i nie jest to zasługa tylko Rady - tylko wszystkich członków sojuszu.
Jak przyjmowałem do sojuszu osobe oddaloną od nas - pierwsze co robiliśmy - to "przenosilismy " ja na M63 - aby tu miec bezpieczne zaplecze
 

DeletedUser

Guest
My mowimy o atakach, ktore sa i beda teraz a nie o tym o bylo przed oficjalna wojna...
Jak przeczytasz to co pogrubiles jeszcze raz to zauwazysz taki wyraz 'bedziesz', ktory jest napisany w czasie przyszlym a nie przeszlym. TO tyle co do tego i masz racje pora zakonczyzc ten temat.

kesari- sojusze, ktore w jakikolwiek oficjalny sposob sam z nami zwiazane wymienilem wyzej, jesli jakis inny sojusz Was atakuje, to na wlasna reke (ewentualnie prosi pojedynczych graczy o pomoc). Ja nie bylem nigdy prosozny o taka pomoc wiec nie wiem kogo masz na mysli mowiac o innych sojuszach, ktore nam pomagaja.
 

DeletedUser

Guest
Nie nasze tylko maara ^^
Wiesz gdybym to ja byl na miejsu niektorych czlonkow HEG, ktorzy sa blisko Was to bym cos tutaj powiedzial, ale nie chce by oni zbierali konsekwencje moich dyskusji :)
 

DeletedUser

Guest
inspi próbował trzy dni temy - dziś znów była próba z waszej strony - ze skutkiem zerowym
a to "Nie nasze tylko maara" - nie moge - nie maara tylko juz nasze

i bez tłumaczeń w stylu , gracz nieaktywny itd- kiedys wytykaliscie takie tłumaczenia Angel , a teraz sami sie powtarzacie.

Możesz byc pewien , że każde wasze przejecie uznam bez szmerania chocby było 100 :0 dla Was

Jeżeli ktos jest w moich szeregach i jest nieaktywny to się go pozbywam , a jeżeli nie, to znaczy , że to był mój człowiek

I chyba kończe tą niekończącą się dyskusje na tym forum - trzeba pograc - a więc do ataku hehe
 

DeletedUser2328

Guest
Z całym szacunkiem rilli nawet ta Mała odpusciła ,odpuść i Ty Sparkomersie ;) naprawdę ;)
 

DeletedUser

Guest
ban bez urlopu tlumaczy wszystko, a ja wogole nie mowilem nic o tym tylko ty :)
Nie my tylko... (nie pamietam kto ale ja nie wytykalem :))
To moze by ktos w koncu sie przeplynal do mnie zaatakowac, bo nuda u mnie wieje :)
 

DeletedUser

Guest
troche daleko na M54

ale postaram sie zblizyc hehe

a pozatym juz płyne tylko nie do ciebie - czyzby nastepny niaktywny hehe
 

DeletedUser

Guest
AH to najbardziej zadufani w sobie ludzie którzy grawitują w chmurach. Nie wiedzą co to pomoc, zgranie itp. dla niech się liczy aby być 1 w rankingu. Pędza jak króliczki (przysłowiowe) do celu nie zwarzając na innych, pędzą po trupach. A być 1 w rankingu to dla nich absolutnie najsilniejszy motywator. Co to poświęcenie? Pomoc? Współpraca? Dla nich nie ma takich słów! Liczy się tyko gonienie w tabelach. Ich to bardzo ale bardzo podnieca a jeśli w ostateczności pomogą to trzeba przed nimi klęknąć na kolana aby się mogli dowartościować!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry