Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
ja go nie szukam, Wy podaliscie 2 i to sprzeczne teraz poprostu jest dyskusja nad powodem prawdziwym.

My uwazamy to za wazne i dlatego ludzi poprawiamy. Jesli sie szanuje 2 osobe to wypowiedzi powinny byc pisane z sensem i poprawnie. Jak sam pewnie zauwazyles czesto popelniam blad 'nei' zamiast 'nie' (w innych wyrazach tez mi sie zdarza). Mimo, ze nie zawsze poprawiam te bledy glownie przez brak czasu to wiekszosc moich postow jest edytowana, chociazby po to by takie bledy popoprawiac. Wszystko przez szacunek do Was :)
No i ja go nie porownalem do siebie, powiedzialem tylko, ze powinien pracowac nad soba bo niestety tak jak powiedzialem wyzej, 'wyrozumialosc do niczego nie prowadzi'.
No i zakonczmy ten temat. Wrocmy do wojny ale moze juz nie do powodow bo ta dyskusja tez nie ma wiekszego sensu. To jak rozmowa o polityce. Ja mam racje, Wy macie racje ale nikt nie da sie przekonac do racji 2 osoby :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
hahaha
słusznie - każdy ma swoja racje i nie ma co na ten temat dyskutowac
to mi sie podoba hehe
 

DeletedUser

Guest
Drogi Pawle, sprawdzilem u najwyzszych wladz co do neutralnosci w wojnie KP z AH i pozwolisz, ze zacytuje naszego wspanialego (xD) przywodce w tym temacie

Vilgefortz dzisiaj o godz. 13:46
nie wiem :D

Skoro on nie wie nic o tym, ze mamy byc neutralni to odpowiedz nasuwa sie sama ^^
 

DeletedUser

Guest
odpowiedź " nie wiem " nie oznacza NIE hehe

musisz sie jeszcze chyba popytac
 

DeletedUser

Guest
Pytanie bylo o neutralnosc, skoro wodz nic o tym nie wie to ciezko zeby wiedzial ktokolwiek inny, w koncu z kims te ustalenia musialy byc. Skoro ja jako radny nic nie wiem, Vill jako wodz nic nie wie tzn., ze takich ustalen oficjalnych nie bylo (conajwyzej jacys pojedynczy(? chyab tak) gracze mogli podjac taka decyzje bo w tej wojnie zostawiamy ludzia z HEG wolny wybor).
 

DeletedUser

Guest
Sparkorn jak widać mało wiesz co się dziej w sojusz ,ale tylko znajdę ten post od waszego radnego a go za czytuje,
Hard nie chodzi o fuzje z MA , bo wystarczy nam wspólne forum , chodziło mi o jeszcze jeden sojusz które dołączy do wojny , ale zachowa to dla siebie ,
 

DeletedUser

Guest
MA, myslalem, ze oni juz biora udzial w wojnie ;d. Jesli jeszcze jakis inny to juz nie mam pojecia o kogo chodzi bo zaangazowani sa chyba wszyscy z top20. Tak mi sie przynajmniej zdaje.
Post naszego radnego, hmm zbyt duzego wyboru to tu nie ma. Poza mna zostaje 3 radnych. Jeden nie wypowiada sie wogole na FO. Wiec pozostaje 2, nawet jesli jeden z nich tak powiedzial to mowil za siebie( ewentualnie za niektorych graczy kolo niego) a nie za caly sojusz. Nie bylo zadnych ustalen w sojuszu na ten temat wiec i oficjalnej wiadomosci dotyczacej sojuszu HEG i jego stanowiska w wojnie AH vs KP nie moze byc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
walus po pierwsze to 'dysleksje' a nei 'dyslekcje' ^^
PO 2 tez mam i kiedy bylem mlodszy i robilem blad za bledem to siedzialem ze slownikiem i poprawialem wyrazy zeby moje wypowiedzi mialy sens i byly w miare bez bledow. Jak widac wyszlo mi to na dobre bo teraz to mnei sie ludzie pytaja o ortografie jesli nei sa pewni. WYrozumialoscia sie nei nauczysz poprawnie pisac. Pozatym uzyl ja nie uzywam slow, o ktorych znaczeniu nei mam pojecia a jesli nei jestem pewny to sprawdzam. Mysle, ze sprawdzenie 1 wyrazu, ktorym jest 'rewaluacja' nie byloby zbyt klopotliwe, szczegolnie, ze nie jest to wyraz uzywany na codzien.

EDIT

Prosze nie odbiegac od tematu ;d

Sparkornie Ty pouczasz Walusia jak ma pisac a przeczytaj dokładnie co Ty tu wypisałeś:)))
Chyba słownik Ci zaginął albo jedna lufa była za duzo:))

Wyrazy i wyrażenia z błedami:
-mlodszy
-blad
-bledem
-slownikiem
-mnei
-bledów
-nei
-Mysle
-uzywany
-codzen

Leć po słownik:)))
 

DeletedUser

Guest
Jakbys czytal wszystko od poczatku a sam napisales, ze to robisz, to bys zauwazyl, ze nie uzywam polskich znakow. jesli po 49 stronach tego nie zauwazyles to nie ja mam problem.
Widze, ze Marlat ponownie odpocznie sobie od forum ze 3miesiace (?)

Pawel teraz do Ciebie bo ty przynajmniej trzymasz sie jeszcze kulturalnie w przeciwienstwie do mojego przedmowcy. To, ze niektore sojusze nie sa zaangazowane w caly konflik to nie znaczy, ze nie sa zaangazowane wogole.
Jedyny sojusz, o ktorym nic nie slysze z topki to jest BS mimo, iz wiem, ze maja wojne z AH to raportow ani akcji nie widze. Tak do top14 w mniejszym badz wiekszym stopniu sa wszyscy zaangazowani :)

Jeszcze do Marlata, upominajac moje bledy, ktore swoja droga poprawie zaraz (te przestawione literki) to takze popelniles blad w slowie
'duzy'- skoro juz piszesz z polskimi znakami to moge Ci takie bledy wytykac. Pokusze sie tutaj o cytat z Ewangeli wg sw. Lukasza ' w cudzym oku źdźbło a w swoim belki nie widzi' (umyslnie z polskimi znakami, zebys nie mial watpliwosci :))



EDIT

Swoja droga Marlat masz bardzo słaby wzrok bo wyrazow i wyrazen bez polskich znakow jest 2x wiecej niz ty wypisales. Czyli ty potrafiles znalezc tylko polowe, o czym to swiadczy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17

Guest
Przykro mi, że muszę się powtarzać, ale to już ostatni raz. Zapewniam.


Nie wiem, dlaczego ostatnimi czasy zeszliście na drogę wzajemnego obrażania się, lecz ja na publiczne obrażanie nie pozwolę.


Kto miał dostać warna, dostał. I na tym koniec.


Od tej chwili każda obraza któregokolwiek z graczy/użytkowników forum w tym dziale będzie karana banem na 21 dni-wg. "taryfikatora".

Reklamacji nie przyjmuję, gdyż nie lubię być niesłuchanym.
 

DeletedUser

Guest
waluś 900 ? chcesz powiedzieć że 2500 ogniówek padło na 900 biremach ? :)



wracajac do tematu masz racje - było ich dokładnie 1739 szt - choc chyba nigdy wiecej niz 900 jednoczesnie

przepraszam ale dopiero dzis miałem czas zrobic gruntowne podsumowanie


to była niezła walka i szczerze przyznam inspi , że to była pierwsza próba okupacji mojego miasta od początku gry - szybka reakcja z twojej strony godna podziwu , dopiero tam zdążyłem zrobic troche konnicy a ty mi ją rozwaliłeś hehe
pkt walki przydały się jak rozmawialiśmy obu stroną
 

DeletedUser

Guest
Co do naszej rozmowy z Sparkorn , masz trochę racji ,ale nie które sojusze nie walco oficjalnie z AH , tylko jeden lub kilku graczy ,ale ten stan może się zmienić .

Np jeden gracz z UG który ma 4 osad :) dzięki małej moje pomocy przeją pierwszy osadę lech pokerowi , na samy początku wojny :) , I za to lech wyleciał z sojuszu :)
 

DeletedUser

Guest
Ogolnie ja mowie tutaj o tym wiekszym konflikcie bo jako, ze jestesmy polaczeni z AH paktem wlaczam wszystkie sojusze, ktore walcza niezaleznie czy walcza tylko z AH czy tez z HEG :)
Szczerze nie wiem czy oficjalna wojna cos zmieni, prawda jest taka, ze teraz jest podzial na 2 obozy i mimo niektorych wyjatkow jak np AH nie bije RP bijemy sie w tych 2 obozach wszyscy na wszystkich. Przystapienie Uni Greckiej niewiele wniesie do takiej wojny gdzie zaangazowanych jest praktycznie 80% swiat (mowa o aktywnych graczach tego swiata).
Bedzie poprostu wiekszy wybor :)
 

DeletedUser

Guest
Nic nie zmieni wypowiadanie oficjalnej wojny.
Nie ma co dywagować.
Teraz Wy jestescie w sytuacji w jakiej niedawno było Angel ze musiało sie bronic na kilku frontach i tylko to mnie interesuje.
Co do tego doprowadziło w sumie jest dla mnie mało wazne.
Mam nadzieje że sie do tego przyczyniłem że ludzie zobaczyli ze trzeba Was wyeliminować z mapy przejmując Wasze osady.
To tyle.
Fablee przepraszam za moje niewłaściwe zachowanie.
Postaram sie juz nie dac sprowokować.
 

DeletedUser

Guest
Maler mam czas do listopada bo wtedy kończę grę :) aby pozbyć się kilku gracz .......
 

DeletedUser

Guest
My sie musimy bronic na kilka frontow, a mimo to Angel obrywa ;d
Moze i ludzie to zobaczyli, ale zobaczyc, a byc w stanie to zrobic, to dwie rozne sprawy :)
No i skoro taki byles chetny do szukania moich bledow to: 4x nie masz przecina przed 'że', raz napisales 'ze', przed 'w sytuacji' nie ma przecinka, 'w sumie' tez powinien byc przecinek, 'dac' napisales z bledem, przed 'przejmujac' powinien byc przecinek.

To chyab tyle, ale nei jetem pewien, ktos moze jeszcze sprawdzic :)
(Fablee przepraszam za ta mala dygresje, ale trzymam sie takze tematu :))
 

DeletedUser

Guest
no chyba jednak nie wszyscy z top 14, bo z tego co mi wiadomo to ZE ma i z heg i z ah sojusz, wiec niech Was juz tak nie ponosi ze jestescie wy (AH+HEG) vs reszta swiata ;)
 
Do góry