Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
zyjecie :p?
jutro koniec ochrony, postaral sie ktos o offa ?:D
 

DeletedUser

Guest
eee...myślałem ,że mam jeszcze z 3 dni :eek: Pomyłka...:mad:
I tak sąsiadów sfarmię :) Dobrze ,że zacząłem wieczorem:cool:
 

DeletedUser

Guest
hehe ja tez wieczorkiem ^^ xd
przynajmniej nie zjada mnie z ranca ;D
 

DeletedUser

Guest
Takie małe pytanko

do jakiego poziomu można framić wioski ?

chodzi mi tutaj do ilu w % może spaść SIŁA I ZADOWOLENIE ^^


pytam bo jednaa grupa operacyjna mi już padła :p
 

DeletedUser

Guest
Farm do 60 % ;)
Co do siły to możesz do ilu chcesz...tylko coraz mniej surki ;)
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich graczy świata Gamma .
Na razie dzieje się masówka w sojuszach ale te sojusze długo nie prze przetrwają .
 

DeletedUser

Guest
Witam , oto mój pierwszy post . Wczoraj zacząłem grę na owym świecie jak i zarówno swoją przygodę z grepolis , musze powiedzieć , że gra przypadła mi do gustu i spędzę przy niej masę godzin ;D Zapraszam chętnych do sojuszu TMNT - zero masówek , pracowici i aktywni gracze ;) Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
ProBSB ten temat nie jest do prezentacji sojuszy, poszukaj odpowiedniego.
A co do sytuacji na świecie to co..Spadłem w rankingu i chyba się potnę :F
Sojusze coraz większe, akurat teraz patrzę i widzę 200 osobową Gloria Victis, ładnie (Ale i tak nam dużo brakuje do Greków? 2k osób)
 

DeletedUser

Guest
ja mam tylko male pytanko odnosnie wiosek ktore farmimy , te wioski przypadaja na wszystkich graczy czy kazdy z osobna moze do zera zjechac kazda z nich?:>
 

DeletedUser

Guest
haxy :) aktualnie jest taki etap gry, że wystarczy wybudować 1 budynek i się pniesz w górę o 100 miejsc, by po 5 minutach ktoś również go wybudował i spadasz o 200 :<
 

DeletedUser

Guest
ja mam tylko male pytanko odnosnie wiosek ktore farmimy , te wioski przypadaja na wszystkich graczy czy kazdy z osobna moze do zera zjechac kazda z nich?:>

w sumie to chyba każdy ma swój nastrój i siłę w danej wiosce
ale może się mylę bo może nikt oprócz mnie na tej wyspie ich nie farmii
 

DeletedUser

Guest
mi wlasnie tez sie zdawalo ze na mojej wyspie nikt ich nie farmi ^^ czyli chyba wychodzi na to ze kazdy ma swoje ;p bo nie sadze ze na 20 osob tylko ja je grabie ;p
 

DeletedUser77

Guest
ja mam tylko male pytanko odnosnie wiosek ktore farmimy , te wioski przypadaja na wszystkich graczy czy kazdy z osobna moze do zera zjechac kazda z nich?:>

w sumie to chyba każdy ma swój nastrój i siłę w danej wiosce
ale może się mylę bo może nikt oprócz mnie na tej wyspie ich nie farmii

mi wlasnie tez sie zdawalo ze na mojej wyspie nikt ich nie farmi ^^ czyli chyba wychodzi na to ze kazdy ma swoje ;p bo nie sadze ze na 20 osob tylko ja je grabie ;p

Nastrój jest indywidualny dla każdego.
Natomiast siła jest ogólna dla wszystkich graczy z wyspy, więc można poznać czy ktoś atakuje tą wioskę czy też nie ;)
Dodatkowo jeżeli ktoś wzmocni daną wioskę to również i ktoś może z tego skorzystać, a nie tylko Ty ;)
 

DeletedUser

Guest
heh jeśli siła jest dla wszystkich to jednak chyba tylko ja farmie mam w okolicy 45-50 dużo gorzej z nastrojem ,pocieszający fakt że skończyła się ochrona:D

jednak miałeś racje siła jest dla wszystkich 1 wiochę ktoś mi łupi:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
mam pytanie , jesli wybudowalem akademie w okolo 40h od startu to jest to w miare dobry wynik?:> ( zadnych premium acc :)
 
Do góry