Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
nie za bardzo piotrek kozaczysz?to ze ma nie za duzo pkt nie znaczy o tym ze nie umie grac,tymbardziej ze ty jakims hardkorem nie jestes.....
 

DeletedUser

Guest
Grothus, Ty nobie..... Skoro wziąłeś się za ocenianie innych na podstawie jednego raportu (bo przecież nie wiesz czy przed tym nie poszły ataki kilku wiosek ogni lub najnormalniej w świecie przez nieuwagę gracz zapomniał dołączyc ogni) to ja mam prawo nazwac Cię nobem do kwadratu bo masz takie osiągniecia, że głowa mała, a nie potrafisz z raportu odróżnic nazwy miasta od nazwy gracza :D
Zanim coś napiszesz krytycznego popatrz najpierw na siebie :p
 

DeletedUser

Guest
a to o to chodzi:D takie bledy sie zdarzaja i juz nie raz takie widzialem:D
tez tak kiedys robilem :cool:
 

DeletedUser

Guest
piniu... właśnie o to chodzi, że nie myli się ten co nic nie robi :) więc daremne są tu jakieś przytyki na temat naszego gracza.
Temat jaki został tu założony miał odnosic się do sytuacji na świecie, a takie komentarze w żadnym razie nie mają nic wspólnego z tematem.
Zatem skoro Grothus pozwolił sobie na ocenę gracza to i jego oceniliśmy.... wcale nie zamierzam dociekac czy to pomyłka czy niewiedza.... :)
 

DeletedUser

Guest
LOL fakt gafę strzeliłem z tą nazwą miasta. Na swoje usprawiedliwienie nie mam absolutnie niczego. Jestem Noobem do kwadratu a po za tym nie mam bladego pojęcia o grze. :D Nazwałem tego gracza noobem sugerując się wypowiedzią crazego
Grothus z całym szacunkiem To nie był taki pierwszy atak... Kilkanascie tygodni temu okupywałem tego gracza i ataki na okupacje wygladały dokładnie tak samo jak ten obrazek co wkleiłem.. przez te kilkanascie tygodni gracz nie poczynił zadnych postępów.
.
Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam i pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy mają więcej miast i pkt ode mnie :)
 

DeletedUser9862

Guest
Myślę że największą zaletą Gammy jest to że jest tylko na Gammie. I ludzie z różnych sojuszy toczących wojnę nie utożsamiają się z kimś ze wzgl. na fakt przynależności do serwera Gamma tylko przez przynależność do ich sojuszu. Więc pomysł raczej nie wypali. Poza tym Piotrze skoncentruj sie na grze tutaj a nie rozmieniaj na drobne tłukąc na kilka światów
 

DeletedUser

Guest
Sojusz TOTAL WAR istnieje już na serwerze NY, przez chwilę istniał też sojusz Gamma (ale to było połaczenie TW i MAH i nic dobrego z tego nie wyszło :)). A może jakąś dla odmiany oryginalną nazwę wymyślisz? Ekipa Spawaczy wyszła Ci całkiem całkiem, przynajmniej jeżeli chodzi o oryginalność nazwy, bo jak Ci wyszło z samym sojuszem to mnie osobie postronnej ciężko ocenić.
 

DeletedUser

Guest
Wiem wiem że na Ny są i wiekszośc graczy to ludzie z gammy :) a jak cos to piszesz się?

Mam pytanie jak załaduje złote monety na gammie to bede mogl je uzyć na Pi?
 

DeletedUser

Guest
HALO HALO ...czy swiat Gamma zyje ???

to juz nic sie ciekawego nie dzieje, ze w temacie sytuacja na swiecie taka cisza ???
az sie martwie...
bo ciekawa jestem co w trawie piszczy np dlaczego pomalu liczba czlonkow ZE maleje a czlonkow MAH rosnie...hmm czyzby jakas fuzja ??
 

DeletedUser

Guest
buu ja tam w cuda nie wierze zatem pomalu bede umierac razem z Gamma...

ooo albo moze Bestio, zeby przyciagnac publike na forum zrobmy jakas afere..to zawsze dziala ;D i przyciaga tlumy....
 

DeletedUser

Guest
A wiec jednak. Zatem cos sie dzieje po drugiej stronie barykady :)

NO propo Tayschren'a to wlasnie zauwazylam, ze zadowolony nie jest baaa to nawet delikatnie jest ujete...gdyz spogladajac w jego profil wiele sie mozna dowiedziec oraz to ze nazwal swoj jednoosobowy sojusz na znak protestu..tak mniemam " 100procent ANTY MAH" moze wlasnie swiadczyc o jego niezadowoleniu ;p
 

DeletedUser

Guest
Wiki obawy sprawdzone była fuzja teraz tylko by pasowało że ktos Angel fuzzje zrobi:dd
 

DeletedUser

Guest
Chyba oni tak mowia

Punkty sa najważniejsze co mnie obchodzi że mamy duzo ludzi
 

DeletedUser

Guest
Cóż, Aniołki pomimo chwilowych kłopotów z personelem (patrz emigracja większości czołowych graczy na NY) podnoszą się powoli z gruzów i wdrapują się na szczyty TOP Listy :) A jeżeli chodzi o resztę sojuszy, to powiem tylko tyle: Wakacje i sezon urlopowy w pełni :)
 
Do góry