Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
A jeżeli chodzi o resztę sojuszy, to powiem tylko tyle: Wakacje i sezon urlopowy w pełni :)

No tu sie w 100% zgodze,chyba kazdy korzysta z tych ostatnich promykow slonca,ktore ostatnio niezle daje czadu przynajmniej u mnie :D

Pytanie brzmi ile z tych urlopowiczow wroci do gry? :p
 

DeletedUser

Guest
bo ludzie nie mieli by czasu na grepolis :)

Pytanie brzmi ile z tych urlopowiczow wroci do gry? :p

Moim zdaniem wróci całkiem sporo, bo nie wracają do gry tylko do ludzi którzy w tą grę grają :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem wróci całkiem sporo, bo nie wracają do gry tylko do ludzi którzy w tą grę grają :)

Hm no ja mam nadzieje, bo ja tu tkwie tylko ze wzgledu na ludzi :)

a jak mi ich polowa nie wroci, plus cuda na Gammie nie wejda ( a wydaje mi sie baa nawet jestem pewna,ze to nie nastapi ) to ma radosc z tej gry sie wyczerpie i pojde w slady innych przechodzac do historii:p
 

DeletedUser

Guest
niewiem ze wiem ze ty wiesz jak on to wie ze ona niewie oczym ja wiem więc ty tez niewiesz chyba ze wiesz ?
 

DeletedUser

Guest
ty to Panie kucharek lepiej sie pochwal co ty kombinujesz bo widze,ze co chwile jakies zmiany w nazwie sojuszu,( mozna sie pogubic:p) ludzie najpierw przychodza potem hurtowo odchodza ... ??
 

DeletedUser

Guest
Wolałem Ekipę Spawaczy przynajmniej byli oryginalni, ale widać zderzenie z rzeczywistością sprawiło, że musiałeś dołączyć do SGE.
 

DeletedUser

Guest
Aha to takie rzeczy...hm Ty uwazaj bo jeszcze przescigniecie Aniolki jezeli chodzi o liczbe czlonkow sojuszu :p

A swoja droga nie podoba mi sie to z kim zrobiles fuzje ale coz....
 

DeletedUser

Guest
wiki kotuś spokojnie sie mysli :) :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ulala a czymze sobie zasluzylam na taki zwrot :p

no ja wlasnie sie tego obawiam ze hm sie mysli ...
no ale fuzja z NBS :/ brrrr
 

DeletedUser

Guest
No to niech czytaja przynajmniej na forum s e zrobi glosno ...a ja moge byc prowokatorka...

Bo z "puszkami " fuzje yhh nie wybacze CI :p
 

DeletedUser

Guest
Ty uwazaj zeby ja w Ciebie czyms nie rzucila :p

Bo mnie sie nie rzuca :)

A tak zeby nie odbiegac od tematu sytuacji na swiecie to po tej waszej fuzji to hmm z kim sie tluczecie tzn zeby ladniej zabrzmialo z kim prowadzicie wojny:p
 

DeletedUser

Guest
No z OL i Angel niedlugo chyba wypowiemy i jeszcze komus tylko narazie to tajne :)
 
Do góry