Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam serdecznie z powrotem;) Cóż w jednych z ważniejszych epizodów aktualnie na Gammie nie wiele się zmieniło pod czasu twojej ostatniej obecności... tylko może cisza, cisza i jeszcze raz cisza, pusto i smutno się robi:(
 

DeletedUser

Guest
Rany coz za niespodzianka kurcze hehe ... walus sie pojawil jupiii :D
no moze i reszta pewnych ludzikow, ktora nagle zniknela ..tez sie nagle pojawi ...

jak to nudy na Gammie:p wcale nie tylko na forum smety ..bo sie nikomu pisac nie chce..a na froncie sie roznie dzieje ...kazdy ma kogos do lania :)
sa rozne spiski dziwne uklady tajne i mniej tajne ...czyli normalka :p
 

DeletedUser

Guest
Ja tam nie narzekam, walka z MAH to czysta przyjemność ^^ także wróciłem do gry po przerwie ale już pod innym nickiem:) Ale na forum faktycznie cisza;)
Myślę ze więcej znanych postaci odchodzi niż wraca...niestety:(
 

DeletedUser

Guest
beztytuuudj.png


Tutaj troche sie zmieniło ZE zrobilo fuzje a MAH i moj sojusz tezw olna fuzje z Nowym bractwem stali

beztytuuuuq.png


Gregorek skonzcyl gre ma teraz okolo 400 tys pkt i MAH mu osoady bierze

beztytuuxpio.png


Tutaj w miere czasu chyba KP wyprzedzi w BP w agrosore dzieki bardzo atakujacemu sibie :)

beztytuuxppx.png


O to wlasnie pkt ataku nic sie nie zmienilo siba TOP1 :) w agresorce

Jak cos jeszcze to pisz

A pewnie ciekawy jestes jak BP i KP na m43 idzie wiec dam cos
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

A bo na nowych światach wy pisiu pisiu a tu pustka aż coś na serduszku siedzi :(
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

On tylko pyta ;) będę grać ale poczekam z tydzień ;)
 

DeletedUser

Guest
przykro mi że nie możesz mnie znaleźć ale mnie tam nie ma ... aby gamma teraz i zawsze DELTA ; tu mamy aby forum gammy :D - przypomnienie na wszelki wypadek :) zna ktoś jakąś bardzo trudną gierkę ? ja znam najtrudniejszą grę świata1 i 2 (dosłownie w nawie) . ostatnio mi się przypomniało o labiryncie z pewnej gry jakichś soków ... tam były fajne poziomy , ostatni level rekordowo 3minuty :D potrzebuję czegoś takiego żeby rozwijać zręczność umysłu bo testy iq są beznadziejne - zwykłe rysunki , samemu można lepszy zrobić :D ...
 

DeletedUser

Guest
Witam

Chciałem się pochwalić że jestem nowym załorzycielem Starej Gwardi Enklawy :)
 

DeletedUser

Guest
Gracz piotrkucharek (KP) i almach012345 ktory byl w BP sa szpiegami wiec niech cale gamma uwaza na nich....chyba nikt nie chce w sojuszu szpiega...pozdrawiam wszystkich uczciwych!
 

DeletedUser

Guest
Dzieki tommy za reklamy gracz chudy92 z sge zalozyciel :tam gra ktos inny kieruje to do MACRO gra tam layte dla nie wiadomych i toomyy ja soja juz nie mam ale na omi moze jeszcze cos pokaze ;D
 

DeletedUser

Guest
Wcale mnie nie dziwi ze Cie wyrzucili...i doceniam Sibe ze Cie wylal podjal jedna sluszna decyzje...uwazaj tylko na bana^^ ja jeszcze z Toba nie skonczylem;)))
 

DeletedUser

Guest
Yhh no nie moge wiesz co brzydze sie takimi graczami jak ty Kucharek ....
po prostu nie bede tego dalej komentowac...wiedzialam ze predzej czy pozniej stanie sie tak a nie inaczej z Toba czyli dostaniesz to na co zasluzyles....
 

DeletedUser9862

Guest
Proste, przeprowadziliśmy błyskawiczna akcję szukania wtyki w soju, okazało się że gracz almach był gumowym uchem a kucharek dawał to wam na forum, wpadli iście po mistrzowsku.
Jakby tego było mało kucharek się przyznał że to on wbijał na konto almacha, więc drogę stąd do bana globalnego już możesz sobie naszkicować.
2 szpicli mniej na gammie
 
Do góry