Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6062

Guest
Na Gammie stare bajki, R3P pierze się z MAH i Angel, które to ostatnio zaczęło nabierać nowych członków i rosnąć w siłę reszta tłucze się notorycznie ze wszystkimi po kolei

Ja bym to inaczej opisał. Aktualnie na gammie są 3 siły i każda z nich tłucze się ze wszystkimi pozostałymi:

- pierwszy odłam dużego paktu (KP,R3P i AS) + AH-SBS
- drugi odłam dużego paktu (MAH, Angel, LH, MAKRO)
- Black Pearl, którzy po upadku swojej koalicji trzymają jedynie z Starą Gwardią Enklawy

Mam nadzieję, że nic nie pomieszałem.
 

DeletedUser

Guest
No mnie to ani ziebi ani grzeje bo zarowno z LH jak i MAKRO mamy potyczki...wiec nic sie nie zmieni....

ale informacja ciekawa i prawdziwa, gdyz sama zasiegnelam informacji odnosnie tej fuzji:)
 

DeletedUser

Guest
A MAH nie biję się tylko z R3P bo i sobie jednego Karmazyna upatrzyli który z urlopu wrócił a że został im jako jeden z nielicznych na drodze w tamtym też rejonie cóż im innego więc pozostaje;)
 

DeletedUser8542

Guest
A taki jeden cwaniaczek co nie śpi po nocach i zemną na czacie siedzi :D
 

DeletedUser

Guest
Mam hit hitow znam nowy nick gracza narcyz1970 hahah jak ktos chce sie dowiedziec prosze na pw :)
 

DeletedUser

Guest
1. narcyz19701
2.On z tego na gammie mnie straszył ;D

Co sie z BP dzieje crystoph i Galind odeszli (zaprosilem ich do nas xD)
 

DeletedUser

Guest
Ty nie masz lepszych zajec ...tylko zajmujesz sie jakimis plotkami...!!!
Co ty baba jestes...bo jak tak przegladam twoje posty to tylko plotkujesz o innych sojuszach badz o innych graczach...!!!
Ty to lepiej powiedz cos o sobie o o twoich osiagnieciach badz tez o swoim sojuszu ....!!!!

A i z tego co mi wiadomo to narcyz gra na swiecie Omikron.....
 

DeletedUser

Guest
hmm ja jestem spokojna...po prostu nie lubie pewnych rzeczy..i tez to napisalam ..

a co do kumplow to bedzie zalezalo od tego co dalej bedziesz robil...:p
 

DeletedUser

Guest
piotrkucharek z BP sie nic nie dzieje;p wszystko w jak najlepszym porzadku:D
 

DeletedUser

Guest
witam wszystkich po "małej" przerwie w grze
nazwę to .. "wypadkiem losowym"
ciekawi mnie ogólny układ sił gamma i co w tej chwili sie tu dzieje

oczywiscie witam starych znajomych i pozdrawiam - jednoczesnie przepraszam za "nagłą" nieobecnośc - nie tłumaczę tego szkoda słow

czarek
 
Do góry