Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

Cośki odkryly nowy sposob na akcje!
Zobacz jak!
Grepoholicy ich nienawidza!
Najpierw walimy ofy a potem ognie

Nie wiem czemu ty piszesz cośki kiedy to nie są cośki to że ktoś kiedyś był cośkiem nie oznacza że nadal nim jest, przypominam ci że ty też byłeś cośkiem, czyli idąc dalej tym tokiem rozumowania to ten serwer to walka cośków pomiędzy sobą. W mleku cośki, w krowach cośki, w piraniach cośki, w dzurach cośki, w najeminikach cośki, w rekonstrukcji cośki, w jarmarku cośki.

Utopiło się mleko nie pierwszy i nie ostatni za chwile mleko utopi was taka kolej rzeczy i frajda tej gry żeby kogoś topić. A ty masz podnietę jak byś to robił pierwszy raz, próbujesz obrazić graczy i pokazać im jaki to jesteś kozak bo utopiłeś Cośki cośku :)
 
Nie wiem czemu ty piszesz cośki kiedy to nie są cośki to że ktoś kiedyś był cośkiem nie oznacza że nadal nim jest, przypominam ci że ty też byłeś cośkiem, czyli idąc dalej tym tokiem rozumowania to ten serwer to walka cośków pomiędzy sobą. W mleku cośki, w krowach cośki, w piraniach cośki, w dzurach cośki, w najeminikach cośki, w rekonstrukcji cośki, w jarmarku cośki.

Utopiło się mleko nie pierwszy i nie ostatni za chwile mleko utopi was taka kolej rzeczy i frajda tej gry żeby kogoś topić. A ty masz podnietę jak byś to robił pierwszy raz, próbujesz obrazić graczy i pokazać im jaki to jesteś kozak bo utopiłeś Cośki cośku :)
Nie, po prostu mam beke kiedy ktos takei piekne synchro sklada a najpierw ida ofy a potem ognie
nie idzie o to ze sie potopili, zdarza sie nie przebic przez biremy, beke mam z logiki
Napisze jeszcze raz
NAJPIERW PUSCILI OFY A POTEM OGNIE
i nie mam jakies pogardy do innych, prosze mi tu nie doprawaic geby
 
A dlaczego nie pokażesz wcześniejszych rapków ?
No nwm moze tych co na 2 paki ogni poszło 1500 waszych birem ?
A dlaczego na pierwszym rapku jest 1300 birek a na 2 juz ponad 600 ? Moze jednak poszły ognie ale za mało ?
Jak widać po pw wcale nie jesteście tak mocno do przody po tym gdyby nie nasz lekki potop byli byście w plecy 2x.
 
Tak jedna paka ogni byla pomiedzy
Co nie zmienia faktu ze pierwszy atak z tego synchro widzisz na screenach
po puludniu wybiliscie ze 2k birek i nadal byly pelne paki ogni i tym bardziej smieszy ta amatorka przy probie przejecia
 
Nie wiem czemu ty piszesz cośki kiedy to nie są cośki to że ktoś kiedyś był cośkiem nie oznacza że nadal nim jest, przypominam ci że ty też byłeś cośkiem, czyli idąc dalej tym tokiem rozumowania to ten serwer to walka cośków pomiędzy sobą. W mleku cośki, w krowach cośki, w piraniach cośki, w dzurach cośki, w najeminikach cośki, w rekonstrukcji cośki, w jarmarku cośki.

Utopiło się mleko nie pierwszy i nie ostatni za chwile mleko utopi was taka kolej rzeczy i frajda tej gry żeby kogoś topić. A ty masz podnietę jak byś to robił pierwszy raz, próbujesz obrazić graczy i pokazać im jaki to jesteś kozak bo utopiłeś Cośki cośku :)
Takie coś
A dlaczego nie pokażesz wcześniejszych rapków ?
No nwm moze tych co na 2 paki ogni poszło 1500 waszych birem ?
A dlaczego na pierwszym rapku jest 1300 birek a na 2 juz ponad 600 ? Moze jednak poszły ognie ale za mało ?
Jak widać po pw wcale nie jesteście tak mocno do przody po tym gdyby nie nasz lekki potop byli byście w plecy 2x.
Daj spokój,on nigdy nie zrozumie że to była akcja spontan, nie wszyscy się wstrzelili,ja też z resztą, natomiast wszyscy wiemy że pan wioskowy zawsze w sojuszach top -mass, gdzie przewaga jest znaczna,a to nie sztuka, natomiast ambicji zero
 
Nie wiem czemu ty piszesz cośki kiedy to nie są cośki to że ktoś kiedyś był cośkiem nie oznacza że nadal nim jest, przypominam ci że ty też byłeś cośkiem, czyli idąc dalej tym tokiem rozumowania to ten serwer to walka cośków pomiędzy sobą. W mleku cośki, w krowach cośki, w piraniach cośki, w dzurach cośki, w najeminikach cośki, w rekonstrukcji cośki, w jarmarku cośki.

Utopiło się mleko nie pierwszy i nie ostatni za chwile mleko utopi was taka kolej rzeczy i frajda tej gry żeby kogoś topić. A ty masz podnietę jak byś to robił pierwszy raz, próbujesz obrazić graczy i pokazać im jaki to jesteś kozak bo utopiłeś Cośki cośku :)
Ale czemu Wy macie taki problem przyznać, że mleko+rekonstukcja to twór cośkopodobny. Takie berko-cośki.
Zgadza się większość rady, .szefostwo etc.
To nie jest nowa ekipa, z nowym składem, gdzie cośków jest 1/5 ludzi, a radę stanowią zupełnie inne, niezwiązane z cośkami osoby.
 
Ale czemu Wy macie taki problem przyznać, że mleko+rekonstukcja to twór cośkopodobny. Takie berko-cośki.
Zgadza się większość rady, .szefostwo etc.
To nie jest nowa ekipa, z nowym składem, gdzie cośków jest 1/5 ludzi, a radę stanowią zupełnie inne, niezwiązane z cośkami osoby.
kolegów sie wstydzą
 

alphahydranoid

to powiedz proszę kto jest w radzie rekonstrukcji skąd masz info że rada jest ta sama. Sam mi na coś zwróciłeś uwagę na priv więc nie gadaj że to berko-cośki bo tak samo można powiedzieć o mleku i piraniach
 
Do góry