Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser35664

Guest
Z alphahydranoid jesteśmy promotorami częstego używania „Enter”. Już dawno nasza opinia względem naciskania tego przycisku jest jasna. Jest to wręcz wymagane jeśli myślimy o przyjemnym czytaniu naszej twórczości. Zachęcamy do naciskania tego przycisku.
 

DeletedUser35664

Guest
Albo Leito opowiadający historie życia jaka spotkała go w biedrze.

Ściany tekstu są nie czytelne, jak się chmajta gałami z lewa do prawa to się ma po tym jedno oko całkiem spoko a drugie na Maroko.
Jak jest więcej tekstu w jednym poście to zawsze proszę o streszczenie.
 
Albo Leito opowiadający historie życia jaka spotkała go w biedrze.

Ściany tekstu są nie czytelne, jak się chmajta gałami z lewa do prawa to się ma po tym jedno oko całkiem spoko a drugie na Maroko.
Jak jest więcej tekstu w jednym poście to zawsze proszę o streszczenie.
Bardzo szanuję massy, które do tej pory nauczyli się radni pisać. Jak zaczynałam tę grę massy były nudne, monotonne, nic nie wnoszące w życie grepo, denne i paskudne. Odkąd zwracałam uwagę na przekaz to nawet przywódca postarał się o wciskanie "enter" oraz podkreślanie najważniejszych rzeczy. Krótka szybka wiadomość powinna zawierać przede wszystkim : tytuł krótki / Miasto w BB code, ILE, NA CO, DO KTÓREJ/ LUB O KTÓREJ - koniec.

Mega szanuję (nawet wrogów :D) za piękne czytelne massy dot. akcji Gwiazda Polarna, Diabolina / defensywy to stary wyjadacz grepo The Specjal One / DEIF oraz cudownych poradników tworzonych przez alphahydranoid i wiadomości wiernego i kochanego od zawsze spamera Leito1939 no i Hoplita, który nauczył się pisać również massy (o którym świat już chyba zapomniał :p) + ostatnio jak się działo zapropsował również Ponury69 jego treści i massy również mnie urzekły :)

P.S - dziekuję komuś (bo nie chce mi się szukać) za streszczenie mojego massa :p Masz Ziomek u mnie plusika :)

Tymczasem - Udanego Dnia Kobiet <3
 

DeletedUser35664

Guest
Udanego i pełnego buziaków w twarzo mordkę, dnia kobiet droga Annso :>
Oby udało nam się jeszcze wspólnie zagrać ;)
 

DeletedUser35664

Guest
Jakbym się miał słuchać tych cudownych poradników alfy to ja bym stosował przy obecnej mecie tylko i wyłącznie obronę szerkami.

Która jak wiadomo, w liczbach jest op xd
 

DeletedUser35664

Guest
Zaszedłem tak daleko że oddałem dwa razy po 15k pw na walec hopkowy wjeżdżający w moją stolice.

Do tej pory boli mnie ten szpagat
 

DeletedUser35664

Guest
Proszę nie rozpowszechniać złowrogiej propagandy Pogroma
 
Do góry