Top 10 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29757
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29757

Guest
i czemu tu tak cicho?
kto ma z kim pakty? przyznacie się dobrowolnie czy się będziemy wspólnie domyślać....
Już coraz więcej graczy ma podboje więc wreszcie będzie widać kto z kim walczy.
 

DeletedUser29990

Guest
Jeszcze z tydzień i już coś się pewnie będzie działo na mapce.
 
Widać że wolna prędkość sprzyja słabszym sojusza zwanym "masowkami". Takie sojusze złożone z randomowych osób przeważnie padały po kilku dniach od ochronki. Przy takiej prędkości ciężko lepszym sojusza przejąć większą liczbę miast przez kłopotliwa rozbudowę. Większość nie ma na tyle złota żeby wioski szybko budować a taka wiocha z palika minimum 3tygodnie do jakieś sensownej rozbudowy + wojsko. Z tej samej przyczyny sojusze przejmują mniej miast, rozwój jest bardzo wolny. Lepsze sojusze nie są w stanie szybko zdominować te słabsze.
Świat wydaje się jeszcze bardziej atrakcyjny jak widzi się tyle sojszy które dalej istnieją i walczą o końcowe zwycięstwo
 

DeletedUser30234

Guest
i czemu tu tak cicho?
kto ma z kim pakty? przyznacie się dobrowolnie czy się będziemy wspólnie domyślać....
Już coraz więcej graczy ma podboje więc wreszcie będzie widać kto z kim walczy.

Sąsiedzie dobra robota. Sam fakt, że niewiadomo kto z kim, co i jak, dodaje smaczku temu serwerowi. Świat się jeszcze długo będzie stabilizować, więc pewno często będą zmiany w układach sił. Wszystkim graczom życzę dużo wytrwałości i dobrej zabawy. Oby było co wspominać za kilka lat, w Grepolisowej kronice.
 
i czemu tu tak cicho?
kto ma z kim pakty? przyznacie się dobrowolnie czy się będziemy wspólnie domyślać....
Już coraz więcej graczy ma podboje więc wreszcie będzie widać kto z kim walczy.
Nikt nie ma ochoty o paktach popisać,to może ja zacznę ,no może bardziej o wojnach. Osiedliliśmy się na uboczu,nagle ktoś pojawił się obok z propozycją-"daję Wam możliwość wygrania świata".Pakt do końca świata,wybudujemy wspólne cudaki,razem zawojujemy cały świat.Piękna propozycja,brać w ciemno.Jeden haczyk-PW mamy robić na niezasiedlonych wyspach i broń boże nie mieszać się do walk na 44.Propozycja złożona z pozycji siły-mam paru złotników i bociarzy,musisz przyjąć.I tu kolega się pomylił,mogę przegrać ,ale nie grywam w takim gronie. Zastanawialiśmy się od początku ,czy wytrzymamy na tak wolnym świecie-Dzięki Lisom odnaleźliśmy sens gry tutaj,Dziękujemy
Oficjalnie możemy wypowiedzieć Lisom wojnę i na koniec muszę przyznać ,że z nazwą trafili super.Lisy-Przechery:)
 

DeletedUser32311

Guest
Z każdego twojego wpisu można wywnioskować, że pękają ci kolejne żyłki na wiadomej części ciała.

Popisałeś się polityką. Nie kompromituj się.
Że się tak wtrącę, jeśli ktokolwiek tutaj się popisał to "strateg" Lisów który wykonał 'piękną' mapę i dołączył do niej legendę
 

DeletedUser32311

Guest
Nikt nie ma ochoty o paktach popisać,to może ja zacznę ,no może bardziej o wojnach. Osiedliliśmy się na uboczu,nagle ktoś pojawił się obok z propozycją-"daję Wam możliwość wygrania świata".Pakt do końca świata,wybudujemy wspólne cudaki,razem zawojujemy cały świat.Piękna propozycja,brać w ciemno.Jeden haczyk-PW mamy robić na niezasiedlonych wyspach i broń boże nie mieszać się do walk na 44.Propozycja złożona z pozycji siły-mam paru złotników i bociarzy,musisz przyjąć.I tu kolega się pomylił,mogę przegrać ,ale nie grywam w takim gronie. Zastanawialiśmy się od początku ,czy wytrzymamy na tak wolnym świecie-Dzięki Lisom odnaleźliśmy sens gry tutaj,Dziękujemy
Oficjalnie możemy wypowiedzieć Lisom wojnę i na koniec muszę przyznać ,że z nazwą trafili super.Lisy-Przechery:)
;)
 

DeletedUser32311

Guest
Rozwiń się bardziej :D

Jestem ciekaw punktu widzenia innych
Wiesz, jeśli prowadzi się rozmowy dyplomatyczne to nie wypada narzucać potencjalnym paktowiczom, wrogom swojego "toku myślenia" tym bardziej znając ich położenia i wiedząc w którym chcą iść kierunku. Wydaje mi się, że taki rozmowy dwóch dyplomatów powinny polegać na dawaniu pomysłów, doskonaleniu ich i wyciąganiu wniosków, a nie na narzucaniu swojego "JA" żeby było na wierzchu tak jak zrobiono to z waszej strony
ponadto czekam na moment w którym bronder wrzuci w końcu mapę i legendę do niej jaką dostał od Lisów, wtedy nie wiem kto bardziej tutaj będzie skompromitowany .



chcąc obiektywnie patrząc na sytuacje może i Marynarskie Liście niczego nie ugrają na tym świecie, ale mam nadzieje, że jakiś większy sojusz zjedzie Lisy od góry do dołu ;)
 

DeletedUser32311

Guest
Gold Lipstick to skoro nie wiesz co zostało zaproponowane to po co się wypowiadać?

Trochę jak Najman w TVP.
wiem tyle ile ustalili bronder z Hoplitą, że mogą o tym informować.
Wiem, że dyplomata Marynarskich Liści jest osobą świadomą, natomiast może to wy nie wiecie od swojego dyplomaty wszystkiego?
może Ty się wypowiedz jak wygląda sytuacja z Twojej strony
 

DeletedUser33478

Guest
Ktoś to fajnie podsumował, bronder ma przy sobie cztery cycki, które nim rządzą, więc nie, na pewno nie jest świadomy swoich działań.
Świadome nawalenie multików na świecie, żeby wylądować na zadupiu i później płakać, że nie ma gdzie się rozwijać - no bomba normalnie xD

Później płacz o to, że mieli dostać swoją "wymarzoną" połowę morza. Beka z was.

Dodatkowo gadanie że on ze złotnikami i bociarzami nie gra, gdzie sam grał ze złotnikami i bociarzami, a co więcej sam gra/grał na bocie jeszcze niedawno, bo przecież na Imbrozie.

Jeżeli widzisz tutaj coś normalnego, to ok boomer
 
Do góry