Top 10 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29757
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32311

Guest
Pomimo jakichś niezgodności, niechęci ja tam życzę wszystkim sojuszom udanych paktów, jeszcze lepszych wojenek, co ma być to czas przyniesie.
Z pewnością nie jeden pakt się rozwali, wojna uspokoi.
Grepolis jest grą , forum jest forum chociaż tutaj nie wprowadzajcie zbędnych niechęci, nie róbcie dymów jakiegoś zbędnego ubliżania tylko może warto podyskutować na ciekawe tematy :rolleyes:
 
wiem tyle ile ustalili bronder z Hoplitą, że mogą o tym informować.
Wiem, że dyplomata Marynarskich Liści jest osobą świadomą, natomiast może to wy nie wiecie od swojego dyplomaty wszystkiego?
Widzę, że ktoś mnie wywołał :D A skąd Ty wiesz co ustalił bronder z Hoplitą? Z tego co pamiętam to w niedzielę 6 dni temu, kiedy obaj podjęliśmy decyzję o sojuszu, przyjęciu planu działania i zgodzie brondera na zaproponowany pomysł byłem na ts z nim sam. Proszę osoby które nie widziały i nie słyszały naszych rozmów o nie zajmowanie stanowiska bo wszystko to będzie gdybologią. Tylko Tomek i ja wiemy wszystko.
To, że dwa dni później dostałem propozycję od Liści która była ewidentnie zmianą podejścia i wynikała ze strony Liści z chęci wyratowania się z niepoważnej pozycji jaką im ich założyciel zafundował. A może tą mapkę trzeba wstawić na FO?
Ja od początku do końca byłem w stosunku do Liści fair. Jeśli ktoś moją propozycję traktuje jako niepoważną to ze strategii gry oraz psychologii musi udać się na wstępne szkolenie.
 
Ja tylko dodam od siebie, będąc na jednej rozmowie z bronderem, że wypowiedział takie zdanie ,,Znam zalety swojej pozycji". Ale z tego co tu piszesz o wadzie, jaką jest brak PW to chyba nie pomyślałeś. Zanim wybierzesz coś, to pomyśl nad bilansem zysków i strat, i postaw na coś co najbardziej ci się opłaca
PS. Mem nie ma na celu obrażenia Tomka, tylko bardziej wyśmiania jego podejścia do kwestii braku PW
1607786807783.png
 

DeletedUser31211

Guest
Ja wrzucę dwie pod warunkiem że Tomek wrzuci moją pierwszą którą mu zaproponowałem. Jeśli tego nie zrobi ja nie będę udostępniał naszych wewnętrznych ustaleń. Ruch należy do Tomka.
I tak wiadomo,że zarówno ty jak i on będziecie się wzajemnie oskarżać i nic z tego nie wyniknie ;)
 

DeletedUser29990

Guest
Niestety ale tylko koalicyjnie takie sojusze mogą walczyć. Na tym etapie rozgrywki w pojedynkę na o wiele bardziej rozwinięty sojusz nie da rady grać, odwołując się do ogólnej strategii, a nie do tego świata, przy tym nie chcąc żadnego z sojuszy oczywiście urazić.
 

DeletedUser27349

Guest
I tak wiadomo,że zarówno ty jak i on będziecie się wzajemnie oskarżać i nic z tego nie wyniknie ;)
Boli Cię wielki Hoplita? Pokazał wam wasze miejsce na Karpiu. Nie chciał was bić bo pewnie padlibyście po jednej akcji, wysyłaliście deffa Bandytom gdzie mówiliście że nie będziecie się mieszać, oddaliście miasto obok naszych cudaków czerwonym. Utrudnialiście jak się tylko dało ale wielki Hoplita zachował zimną krew i ośmieszył was budując cudaki 7:0
 

DeletedUser31211

Guest
Boli Cię wielki Hoplita? Pokazał wam wasze miejsce na Karpiu. Nie chciał was bić bo pewnie padlibyście po jednej akcji, wysyłaliście deffa Bandytom gdzie mówiliście że nie będziecie się mieszać, oddaliście miasto obok naszych cudaków czerwonym. Utrudnialiście jak się tylko dało ale wielki Hoplita zachował zimną krew i ośmieszył was budując cudaki 7:0
Ja nie mogę ,zmień płytę ,Proszę
 
Do góry