Top 10 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29757
  • Data rozpoczęcia

Sapcio

Zespół Grepolis
misiek200200 mógłbyś mi podać kontakt do inno? np maila ;)

I co,nagle cisza?

Polecam napisać ticketa opisujący cała sytuacje i o co nam chodzi dokładnie z prośbą o rozpatrzenie przez CM Yakamoz.




Odnośnie wszelakich postów na forum gry czy kar polecam pisać również ticketa, odnośnie powodu kasacji postu wystarczy wiadomość PW do moderatora forum w celu informacji z jakiego powodu mój post został skasowany. Tylko proszę podać miejsce i mniej więcej czas.
Udzielamy informacji tylko autorom postów lub osobie, która została ukarana.

Proszę pamiętać, że regulamin gry zabrania dyskusji na forum w postach na temat nałożonych kar i działalności moderatorów. Takie posty będą usuwane zgodnie z 6 punktem regulaminu forum.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser32517

Guest
No i to jest fachowa odpowiedź! :) Właśnie o takiego suporta żem walczył!
Nie mniej jednak domyślam się że kolega sympatyczny Colo prosił o tego maila bezpośrednio do firmy... żeby nam Hamburg wyjaśnił o co chodzi w tym wszystkim. No ale mogę się mylić.
 

DeletedUser29757

Guest
Dziś tylko mapka, bo dzieje się...
Kronika po Nowym Roku
H2SSCP5.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32698

Guest
Ale to w takim układzie kto będzie nam prowadził kronikę świata? bo miał to robić neutralny sojusz, a w tym przypadku BF stał się stroną konfliktu. Jest jeszcze ktoś neutralny? Michale, może Ty namaścisz następcę? :D
BF powinno być pod stałą ochroną każdej ze stron, a kto złamie "pakt scyzoryk" powinien być z automatu dojechany przez każdą ekipę, ze sprzętem i na dowolnych warunkach. Niesmaczne pytanie o następców nie miałoby miejsca ;)
 

DeletedUser34821

Guest
BF jest neutralne / WF się okaże:)
Posunięcie nadwyraz śmieszne. Najpierw dostają ochronkę od wszystkich sojuszy jako neutralny sojusz prowadzący kronikę. Widzą wszystkie pakty i jak to wygląda ze strony każdego sojuszu. Nagle większość idzie do neutralnego sojuszu i wkracza do gry. Zachowanie bardzo niefair w stosunku oczywiście do strony przeciwnej tego konfliktu za którą się opowiedzą. Trochę śmiechawa ale jak śmietanka tak sobie życzy to śmietanka ma.
 
Dobra, tak realnie to ile sojuszu mogło ich atakować? 3? Max 4. I szczerze mówiąc byliby solą w oku, bo są to dobrzy gracze i i próby podbierania im miast kończyłyby się pewnie na wysiłku znacznie większym od przewidywanego, a wojskiem trzeba było i dalej trzeba dysponować rozsądnie przy tej prędkości. A co do ich walk z Wyspiarzami, ktoś wie wgl czy były prowadzone jakieś rozmowy między nimi? A może to wyspowi pierwsi zaatakowali? Nikt chyba tego nie wie
 

DeletedUser34821

Guest
Teraz będziemy się kłócić o to ile sojuszy realnie mogło ich bić? Oczywiście że byliby bronieni a do kogo mają najbliżej to Roma ;) Zachowanie niefair w stosunku do całego świata zważywszy że jak strona opowiada sie za neutralną i cały świat tak naprawdę pokazuje pakty dla niej, oczywiście nie musieli tego robić natomiast chodzi o głupie zaufanie to jakby nie patrzeć teraz White Fish ma gigantyczną przewagę a jak to mówisz dobrzy graczą idą po trupach do celu. Zamiast zdecydować się do gry od razu to poczekali zdobyli informacje pod pretekstem kroniki. Wiadomo, nikt im tego nie zabroni przecież to tacy super gracze ( xd ) natomiast sam fakt w jaki sposób to zrobili stawia ich jako członków cyrku i wzajemnej adoracji ;) Pytanie czy to nie było zamierzone od początku świata? Wielka kronika a tak naprawdę zdobycie informacji. Śmieszna sytuacja i śmieszni gracze.
 
Śmieszne, bo z kim oni tak naprawdę się biją? Z Wyspiarzami tylko? Poza tym chyba nikogo nie zmuszali pod groźbą śmierci by przedstawił swoje pakty, prawda? Zawsze można było odmówić ale że prawda wyjdzie szybciej niż później to ludzie im je podawali na złotej tacy

A tak wgl to zawsze mogłeś ty taką kronikę zrobić ale zakładam, że nie masz ani wiedzy ani umiejętności do tego.... Tak czy siak myślę, że ludzie i tak czekają na kolejną część, która zapowiedziana jest na nowy rok :)
 

DeletedUser34821

Guest
Śmieszne, bo z kim oni tak naprawdę się biją? Z Wyspiarzami tylko? Poza tym chyba nikogo nie zmuszali pod groźbą śmierci by przedstawił swoje pakty, prawda? Zawsze można było odmówić ale że prawda wyjdzie szybciej niż później to ludzie im je podawali na złotej tacy

A tak wgl to zawsze mogłeś ty taką kronikę zrobić ale zakładam, że nie masz ani wiedzy ani umiejętności do tego.... Tak czy siak myślę, że ludzie i tak czekają na kolejną część, która zapowiedziana jest na nowy rok :)
Tu nie chodzi o to z kim się teraz biją. Chodzi o to co potem będzie ;) I byku chodzi o zaufanie bo neutralność jest również podstawą jeżeli sojusz opowiada sie za neutralny w celach tworzenia kroniki to fajnie jakby się tego trzymał. Beka z typów i tyle. Ciebie nie atakuje personalnie ale również słowa wypowiedzianego do mnie mogę skierować do Ciebie pomagierze ;) Wiadomo, że czekają bo to fajna sprawa ale gdy opowiedzą się za jakąś stroną a każdy wie jaką to będzie śmiechawa z nich i wielcy gracze dla mnie i wielu będą obśmiani ;) Cyrk. Dobranoc.
 
Do góry