Top 15 sojuszy Aten!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15461
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

skoro dla was 5k birem to jest bunkier to jestescie miernotami :) pozdrawiam wszystkich :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

skoro dla was 5k birem to jest bunkier to jestescie miernotami :) pozdrawiam wszystkich :)
Heh ja się tam do Waszych kłótni nie wtrącam, ale pokaże Wam skana z bunkra na alfie zrobiony tydzień temu u wroga. Przeliczyliśmy - trzeba z 70 pełnych offów na szczęściu zerowym, by się przebić przez deffa. Biremki do zgarnięcia od ręki :)

Polecam zerknąć za ile poszedł szpieg...

Dodam, że to nie okupacja, tylko miasto na froncie, gdzie wróg się przygotowuje do przejęcia następnych miast naszych.

Bunkier.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser8420

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

No ładnie całkiem całkiem :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

za wiele wojsk własnych nie mial sadzac po rozbudowie wioski ale ładnie po sciagane wojo :) choc widziałem wieksze bunkry
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

śmieszne są te wasze bunkry, niech art albo aga wrzuci jak RI odbijało na ypsilonie razem z Morią ich cudaka. 40k birem i prawie 100k deffa i skończcie tutaj się tym podniecać. Ateny? to będzie najkrótszy świat na jakim grałem...a dlaczego? bo wiekszość graczy to tak zwani bezpieczniacy-byle sojuszu nie tykać, brak wyzwań, brak wrogów...i jako były założyciel już teraz Wam piszę-uważajcie na Morię, bo już im nie dają rady, a oni po fuzji z foreign legion skaczą w rankingu, chociaż w statach wojowników od dawna byli wysoko i co teraz? biedaczki będziecie szukać u nich wsparcia? podniejcacie się walkami 2 sojuszy, które o nic graja, a na froncie maja po 15 wiosek...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

skoro dla was 5k birem to jest bunkier to jestescie miernotami :) pozdrawiam wszystkich :)


czyli faktem jest to ze Vendeta jest miernotami skoro calym sojuszem zbierają na okupacjach ledwo 7k birem gdzie niektórzy gracze SI mają sami więcej jak 5k birem w posiadaniu.
Co do bunkrów to był tylko przykład że 5k :p nie wiem czemu wy tak wszystko bierzecie do siebie ;p A okupcje? u Si stoi zawsze ok 10k birem a Vendeta mimo ze kiedyś słała po 20k ogni teraz przyglada się biernie;p Wielu graczy psze o nudzie i o tym że mają zamiar kończyć grę. Co do paktow Vendety to moge je wszystkie wypisać to nie problem a ta mapa sporo kłamie bo miedzy sojuszami które są na tej mape też sa wojny, moze nie miedzy wszystkimi ale jakieś spięcia są:) Poza tym to wy byliscie tak pewni siebie ze atakowaliscie kila sojuszy an raz a teraz co ? zmiękliście ? Gdyby Vendeta byla tak dobra jak mówicie to by nie płakala że sobie nie radzą z tyloma sojuszami bo to nei te sojusze wypowiedziały wam wojne tylko wy agresja na nich sprawiliscieze stalisci sie wrogiem nr 1. A do cudów jeszcze dużo czasu ak to wygra? Na pewno nie Vendeta skoro tak traktują sojuszników i wlasnych graczy jak bylo widac w ostatnich tygodniach.

śmieszne są te wasze bunkry, niech art albo aga wrzuci jak RI odbijało na ypsilonie razem z Morią ich cudaka. 40k birem i prawie 100k deffa i skończcie tutaj się tym podniecać. Ateny? to będzie najkrótszy świat na jakim grałem...a dlaczego? bo wiekszość graczy to tak zwani bezpieczniacy-byle sojuszu nie tykać, brak wyzwań, brak wrogów...i jako były założyciel już teraz Wam piszę-uważajcie na Morię, bo już im nie dają rady, a oni po fuzji z foreign legion skaczą w rankingu, chociaż w statach wojowników od dawna byli wysoko i co teraz? biedaczki będziecie szukać u nich wsparcia? podniejcacie się walkami 2 sojuszy, które o nic graja, a na froncie maja po 15 wiosek...



Nie porównuj światów ktore dzieli więcej jak rok bo ja też mogę napisać że 40k birem i 100k defa to śmieszny bunkier gdyz widziałem dużo większe :) Więc konczcie z tym porównywaniem bo jeszcze Omege z Atenami mozna (miesiąc róznicy) ale nie Ypsilon i Ateny. Pozdrawiam i weźcie się za gre a nie pisanie głupot bo i 5k birem jest wstanie obronić miasto na spokojnie gdyż nikt nie atakuja na taką skalę aby rozbijać tkie bunkry. Zresztą po co bunkry jak kolona moze zatrzymac 50 birem? Dobry klin i bunkier nie potrzebny.

DOstaliście takie coś ?? W mojej ocenie to nie jest legalne


only008 dzisiaj o godz. 21:35
Zwiekszony Premium
....
AutoFarmBot+AutoAtakujacy+AutoObronca+AutoBudowa+AutoCud+NEW! GUARD


....W Grepolis Rozwoj zalezy wylacznie od zasobow: oni pochodza z min i osiedli rolnikow. Osiedli oferuja znaczniej wiecej zasobow jesli domagac z nich co 5 minut. ....... i nalezy to robic ciagle. co 5 minut.
....Kliknij, Poniewaz my wszyscy chcemy miec silna armie. Kliknij... oraz rozwiete miasta.
....Kliknij.. Nudne to jest, wiemy :)

Za tego bota jest ban globalny gdyż daje opcje premium :p takze jest mega nielegalny :p ale tez ne wiem po co ten kod capcha skoro ludzie i tak grają na boach nawet rok czasu i nie dostają bana. Dla mnie te zabezpieczenie to ściema i jest tylko po to aby badac aktywnosc graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

śmieszne są te wasze bunkry, niech art albo aga wrzuci jak RI odbijało na ypsilonie razem z Morią ich cudaka. 40k birem i prawie 100k deffa i skończcie tutaj się tym podniecać. Ateny? to będzie najkrótszy świat na jakim grałem...a dlaczego? bo wiekszość graczy to tak zwani bezpieczniacy-byle sojuszu nie tykać, brak wyzwań, brak wrogów...i jako były założyciel już teraz Wam piszę-uważajcie na Morię, bo już im nie dają rady, a oni po fuzji z foreign legion skaczą w rankingu, chociaż w statach wojowników od dawna byli wysoko i co teraz? biedaczki będziecie szukać u nich wsparcia? podniejcacie się walkami 2 sojuszy, które o nic graja, a na froncie maja po 15 wiosek...


Przepraszam kto wam nie daje rady:)?

Mi sie całkiem przyjemnie wam zabiera wioski i atakuje lubie jak mnie wyzywacie od dzieciaka i od takich tam dzisiaj popisaliście sie ładną obroną :) ,ale co z tego jak i tak wam zabrałem miasto ... a dziennie wam zabieramy 3-5 wiosek a więc kto wam nie daje rady;)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Przepraszam kto wam nie daje rady:)?

Mi sie całkiem przyjemnie wam zabiera wioski i atakuje lubie jak mnie wyzywacie od dzieciaka i od takich tam dzisiaj popisaliście sie ładną obroną :) ,ale co z tego jak i tak wam zabrałem miasto ... a dziennie wam zabieramy 3-5 wiosek a więc kto wam nie daje rady;)

http://pl.grepostats.com/world/pl26/alliance/1915/colonizations?page=0

faktycznie kolego, codziennie pięć wioch.
brak szacunku do przeciwnika jest największym błędem w tej grze...zapamiętaj :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

http://pl.grepostats.com/world/pl26/alliance/1915/colonizations?page=0

faktycznie kolego, codziennie pięć wioch.
brak szacunku do przeciwnika jest największym błędem w tej grze...zapamiętaj :)


Ja nie mam szacunku? Wlaśnie tylko ja pisałem z dwóch stron z szacunkiem od was co dostałem za odpowiedz wypi...... dziecko neo zaczeliście wyzywać mnie i moich graczy tylko dlatego że nie umiecie grać wiesz po podliczeniu miast source to by wyszło że 5 dziennie wam zabieramy ....
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Ja nie mam szacunku? Wlaśnie tylko ja pisałem z dwóch stron z szacunkiem od was co dostałem za odpowiedz wypi...... dziecko neo zaczeliście wyzywać mnie i moich graczy tylko dlatego że nie umiecie grać wiesz po podliczeniu miast source to by wyszło że 5 dziennie wam zabieramy ....

A ten co ludzi wyzywa, ten kończy na śmietniku historii. :)
Więc nie obrażajmy się.
I zauważyłem, że ostatnio jestem coraz częściej atakowany przez Vendettę, od kiedy zacząłem się tu wypowiadać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

przestańcie sie wywyzszac. do konca swiata jeszcze sporo czasu i wielu graczy zakonczy gre tego nie da sie ominąć. a to czy Vendetta jest slaba czy mocna nie wam to oceniac bo wy macie ze soba pakty, a Vendetta ma raptem 2 pakty a nie to co SI. czli Amaterasu, maskotki,kozaki,siły koalicji, A Vendetta tylko Fenix i Twierdze Ateny, koniec tematu. grajmy dalej jak przystało na człowieka i miejmy do siebie szacunek mimo tego ze wielu z nas sie nie lubi. :) szacunek to podstawa aby sie dobrze bawic
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

przestańcie sie wywyzszac. do konca swiata jeszcze sporo czasu i wielu graczy zakonczy gre tego nie da sie ominąć. a to czy Vendetta jest slaba czy mocna nie wam to oceniac bo wy macie ze soba pakty, a Vendetta ma raptem 2 pakty a nie to co SI. czli Amaterasu, maskotki,kozaki,siły koalicji, A Vendetta tylko Fenix i Twierdze Ateny, koniec tematu. grajmy dalej jak przystało na człowieka i miejmy do siebie szacunek mimo tego ze wielu z nas sie nie lubi. :) szacunek to podstawa aby sie dobrze bawic

zapomniales dopisac jeszcze o tych najwazniejszych paktowiczach Vendetty czyli - Supporcie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

nie mamy nikogo w sojuszu z suportu i z suportu nie korzystamy bo nie czujemy takiej potrzeby kolego. wiec nie gadaj takich głupot skoro to tylko wasze domysły bez pokrycia. proste. najpierw udowodnij pozniej nadawaj na prawo i lewo wymysły wyssane z palca:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

nie mamy nikogo w sojuszu z suportu i z suportu nie korzystamy bo nie czujemy takiej potrzeby kolego. wiec nie gadaj takich głupot skoro to tylko wasze domysły bez pokrycia. proste. najpierw udowodnij pozniej nadawaj na prawo i lewo wymysły wyssane z palca:)

a ty co rzecznik prasowy Vendetty ? :D , to jest oczywiste ze nikt sie do tego nie pucnie , a tobie wcale nikt o tym mowic nie musi
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Może i Vendetta ma TERAZ 2 pakty. Kiedyś my mieliśmy tych paków zaledwie garstkę. Gdyby Vendetta nie narobiła sobie tylu wojen, to by sobie radziła.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Napisał Wczoraj, 03:25
Kowal777x

czyli faktem jest to ze Vendeta jest miernotami skoro calym sojuszem zbierają na okupacjach ledwo 7k birem gdzie niektórzy gracze SI mają sami więcej jak 5k birem w posiadaniu.
Co do bunkrów to był tylko przykład że 5k :p nie wiem czemu wy tak wszystko bierzecie do siebie ;p A okupcje? u Si stoi zawsze ok 10k birem a Vendeta mimo ze kiedyś słała po 20k ogni teraz przyglada się biernie;p Wielu graczy psze o nudzie i o tym że mają zamiar kończyć grę. Co do paktow Vendety to moge je wszystkie wypisać to nie problem a ta mapa sporo kłamie bo miedzy sojuszami które są na tej mape też sa wojny, moze nie miedzy wszystkimi ale jakieś spięcia są Poza tym to wy byliscie tak pewni siebie ze atakowaliscie kila sojuszy an raz a teraz co ? zmiękliście ? Gdyby Vendeta byla tak dobra jak mówicie to by nie płakala że sobie nie radzą z tyloma sojuszami bo to nei te sojusze wypowiedziały wam wojne tylko wy agresja na nich sprawiliscieze stalisci sie wrogiem nr 1. A do cudów jeszcze dużo czasu ak to wygra? Na pewno nie Vendeta skoro tak traktują sojuszników i wlasnych graczy jak bylo widac w ostatnich tygodniach.

Kolego sympatyczny jak wstawiamy 5k birem to już nie odbijacie więc po co słać więcej ??? :) walczymy z wieloma sojuszami na wielu frontach i niestety trzeba mądrze dysponować wojskiem... gra Nas teraz garstka przeciwko dość dużej liczbie graczy... Dlatego Nasze ognie są w ciągłym ruchu np. u SK ostatnio wyczyściliśmy mały bunkierek 2000 biremek i 20000 lądu w mieście... swoją drogą dzięki gancoll za wypowiedzenie wojny :) lepszego dostarczyciela pkt nie ma na Atenach... Inne sojusze które mają z Nimi pakty niech żałują tych straconych slocików.. a trochę ich przybywa codziennie :)) ja żałuję tylko że większość sojuszy nie walczy ze sobą tylko mają pakty bo w gruncie rzeczy ograniczacie swój rozwój oraz fajną zabawę, która jest wtedy gdy codziennie coś się dzieje... Np. Active Kozacy - jak dla mnie najgroźniejszy rywal VENDETTY, fajnie się z Nimi walczy, mają dobrych i wartościowych graczy ale przede wszystkim umiejących szanować innych.. nie wywyższają się w grze (prócz tutaj na forum gildon :D) ostatnio stoją w miejscu bo my ich nie atakujemy, a Oni też się lać nie mają za bardzo z kim bo wszędzie trochę zielono... Ciekaw jestem jakbyśmy poszli wszyscy na urlop co byście robili ??? Najbliżej Wam do SK i ŚI ale macie z Nimi pakty... Według mnie dużo graczy będzie kończyć grę bo umrze z nudów, gdyż front gdzie tak naprawdę walczycie macie jeden, a reszta graczy na tyłach umiera z nudów... hmmm... ktoś tu mówił iż my wypowiadamy wojny i chcemy ze wszystkimi walczyć ??? Nie zgodzę się z tym bo nie znacie sytuacji ale nie boimy się wyzwań i na pewno nie lękamy się wojen, mamy ich co nie miara, na każdym morzu z każdej strony inny wróg... każda kolejna wojna która przybywa daję Nam wiarę do walki i podnosi na duchu bo prędzej czy później okazuje się iż to kolejny koalicjant zwerbowany do walki z Nami... zastanawiam się ile jeszcze trzeba sojuszy w koalicji by pokonać V ?? Kiedyś to była uczciwa wojna, teraz stało się to niestety kombinacją gdzie na jeden sojusz rzuca się 7-8 innych... gdzie te czasy gdzie topka lała się ze sobą ??? Wtedy było ciekawie... a teraz??? Każdy unika walki... A i tak na marginesie.. Vendetta nie gra dla cudów świata, także nie martwcie się, jak one nastąpią uciekamy z tego świata :) to nie dla Nas... pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Kolego sympatyczny jak wstawiamy 5k birem to już nie odbijacie więc po co słać więcej ??? :) walczymy z wieloma sojuszami na wielu frontach i niestety trzeba mądrze dysponować wojskiem... gra Nas teraz garstka przeciwko dość dużej liczbie graczy... Dlatego Nasze ognie są w ciągłym ruchu np. u SK ostatnio wyczyściliśmy mały bunkierek 2000 biremek i 20000 lądu w mieście... swoją drogą dzięki gancoll za wypowiedzenie wojny :) lepszego dostarczyciela pkt nie ma na Atenach... Inne sojusze które mają z Nimi pakty niech żałują tych straconych slocików.. a trochę ich przybywa codziennie :)) ja żałuję tylko że większość sojuszy nie walczy ze sobą tylko mają pakty bo w gruncie rzeczy ograniczacie swój rozwój oraz fajną zabawę, która jest wtedy gdy codziennie coś się dzieje... Np. Active Kozacy - jak dla mnie najgroźniejszy rywal VENDETTY, fajnie się z Nimi walczy, mają dobrych i wartościowych graczy ale przede wszystkim umiejących szanować innych.. nie wywyższają się w grze (prócz tutaj na forum gildon :D) ostatnio stoją w miejscu bo my ich nie atakujemy, a Oni też się lać nie mają za bardzo z kim bo wszędzie trochę zielono... Ciekaw jestem jakbyśmy poszli wszyscy na urlop co byście robili ??? Najbliżej Wam do SK i ŚI ale macie z Nimi pakty... Według mnie dużo graczy będzie kończyć grę bo umrze z nudów, gdyż front gdzie tak naprawdę walczycie macie jeden, a reszta graczy na tyłach umiera z nudów... hmmm... ktoś tu mówił iż my wypowiadamy wojny i chcemy ze wszystkimi walczyć ??? Nie zgodzę się z tym bo nie znacie sytuacji ale nie boimy się wyzwań i na pewno nie lękamy się wojen, mamy ich co nie miara, na każdym morzu z każdej strony inny wróg... każda kolejna wojna która przybywa daję Nam wiarę do walki i podnosi na duchu bo prędzej czy później okazuje się iż to kolejny koalicjant zwerbowany do walki z Nami... zastanawiam się ile jeszcze trzeba sojuszy w koalicji by pokonać V ?? Kiedyś to była uczciwa wojna, teraz stało się to niestety kombinacją gdzie na jeden sojusz rzuca się 7-8 innych... gdzie te czasy gdzie topka lała się ze sobą ??? Wtedy było ciekawie... a teraz??? Każdy unika walki... A i tak na marginesie.. Vendetta nie gra dla cudów świata, także nie martwcie się, jak one nastąpią uciekamy z tego świata :) to nie dla Nas... pozdrawiam



To Vendeta zaatakowała pierwsza wszystkie te sojusze z listy jaką macie na profilu poza SK. SK samo zerwało pakt więc tak na prawdę sami sobie jesteście winni że jest tak a nie inaczej. Kiedyś topka lala się ze sobą ? Przypomnę Ci że na początku top 4 sojusze miały ze sobą pakt przeciw obecnym Active Kozacy i DH i te 2 sojusze nie narzekały an to że atakuje ich 6 sojuszy tak jak teraz to wy robicie. Tak samo jak AK tak i SI mają nie tylko was za przeciwników i nie nudzą się no może poza 1 frontem gdzie jest pon i pakt. Dlatego gracze zmieniają front i idą na fenix i nie my werbujemy kolejny sojusz do walki z wami tylko wy kolejne sojusze zaczynacie atakować. Byliście pewni siebie i to was zgubiło:) co do urlopów to nie wiem czy tym nas straszycie czy jak mam to rozumieć ? Chcesz to idź na urlop :) kiedyś się skończy a my mamy fenix i inne sojusze. Pamiętaj że to SI i ich gracze są najwyżej w rankingu atakujących a nie innych sojuszy a to coś zaczy i widać kto atakuje a kto się broni :) w rankingu obrońców najwięcej jest waszych graczy. Na drugi raz jak chcesz się wypowiadać to popatrz na to. Wracając do szanowania graczy ... czyli tylko AK szanuje was a reszta nie ? Ciekawe spostrzeżenie bo nawet z graczem z którym mieliście wojnę słowną sie dogadaliście wiec chyba juz nie jest tak jak kiedyś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

To Vendeta zaatakowała pierwsza wszystkie te sojusze z listy jaką macie na profilu poza SK. SK samo zerwało pakt więc tak na prawdę sami sobie jesteście winni że jest tak a nie inaczej. Kiedyś topka lala się ze sobą ? Przypomnę Ci że na początku top 4 sojusze miały ze sobą pakt przeciw obecnym Active Kozacy i DH i te 2 sojusze nie narzekały an to że atakuje ich 6 sojuszy tak jak teraz to wy robicie. Tak samo jak AK tak i SI mają nie tylko was za przeciwników i nie nudzą się no może poza 1 frontem gdzie jest pon i pakt. Dlatego gracze zmieniają front i idą na fenix i nie my werbujemy kolejny sojusz do walki z wami tylko wy kolejne sojusze zaczynacie atakować. Byliście pewni siebie i to was zgubiło:) co do urlopów to nie wiem czy tym nas straszycie czy jak mam to rozumieć ? Chcesz to idź na urlop :) kiedyś się skończy a my mamy fenix i inne sojusze. Pamiętaj że to SI i ich gracze są najwyżej w rankingu atakujących a nie innych sojuszy a to coś zaczy i widać kto atakuje a kto się broni :) w rankingu obrońców najwięcej jest waszych graczy. Na drugi raz jak chcesz się wypowiadać to popatrz na to. Wracając do szanowania graczy ... czyli tylko AK szanuje was a reszta nie ? Ciekawe spostrzeżenie bo nawet z graczem z którym mieliście wojnę słowną sie dogadaliście wiec chyba juz nie jest tak jak kiedyś.

heheh z chęcią zobaczę na której pozycji jesteś w atakujących :) nie wszyscy grają na premce więc nie porównuj graczy zwykłych do tych którzy grają na złocie (oczywiście nie mam nic do graczy grających na złocie) widzę mało wiesz jak się sprawy toczyły na Atenach... ŚI nigdy nie zaatakowaliśmy pierwsi, zrobili to Oni, także nie wmawiaj mi że to VENDETTA chciała ze wszystkimi walczyć... co z tego że nie mamy graczy w topce atakujących jak i tak wyprzedzamy inne sojusze jako atakujący o ponad 3mln pkt (chyba nie dowidzisz skoro o tym nie wiesz) jako wojownicy mamy 10mln pkt walki niż drugi sojusz, a to o czymś świadczy... VENDETTA to sojusz wojowników, myślisz, że boimy się walczyć ??? mało o Nas wiesz... lejemy się z 15 sojuszami mając zaledwie dwa pakty... dla mnie mogą i całe Ateny walczyć z Nami, myslisz, że się lękamy ?? To nawet lepiej... slociki rosną z dnia na dzień, a o to tu chyba chodzi :) trzeba się szybko rozwijać a walka z większą liczbą sojuszy pozwala na to... Także kolego nie wypowiadaj się za innych skoro sam jesteś nikim, bo w rankingach wypadasz bardzo blado :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

heheh z chęcią zobaczę na której pozycji jesteś w atakujących :) nie wszyscy grają na premce więc nie porównuj graczy zwykłych do tych którzy grają na złocie (oczywiście nie mam nic do graczy grających na złocie) widzę mało wiesz jak się sprawy toczyły na Atenach... ŚI nigdy nie zaatakowaliśmy pierwsi, zrobili to Oni, także nie wmawiaj mi że to VENDETTA chciała ze wszystkimi walczyć... co z tego że nie mamy graczy w topce atakujących jak i tak wyprzedzamy inne sojusze jako atakujący o ponad 3mln pkt (chyba nie dowidzisz skoro o tym nie wiesz) jako wojownicy mamy 10mln pkt walki niż drugi sojusz, a to o czymś świadczy... VENDETTA to sojusz wojowników, myślisz, że boimy się walczyć ??? mało o Nas wiesz... lejemy się z 15 sojuszami mając zaledwie dwa pakty... dla mnie mogą i całe Ateny walczyć z Nami, myslisz, że się lękamy ?? To nawet lepiej... slociki rosną z dnia na dzień, a o to tu chyba chodzi :) trzeba się szybko rozwijać a walka z większą liczbą sojuszy pozwala na to... Także kolego nie wypowiadaj się za innych skoro sam jesteś nikim, bo w rankingach wypadasz bardzo blado :)


Masz pecha bo tutaj akurat nie gram, to że jako sojusz macie najwięcej pkt w ataku nie oznacza że jesteście sojuszem wojowników bo te punkty nabiliście tylko rozbijając okupacje. Wy od dawna nie atakujecie SI i innych sojuszy tylko skupiacie się na słabszych :) teraz macie 2 pakty a wcześniej ? Także nie wiem gdzie ty widzisz te 15 sojuszy z którymi walczycie bo nawet z AMATERASU nie jesteście wstanie walczyć dlatego że oni są oddaleni o 2 morza od was :) ataki by szły po 8-10h także nie wciskaj kitu innym graczom że taki wojowniczy sojusz masz. Chcesz wiedzieć który jestem jako atakujący to było sprawdzić inne światy :) Tutaj się zalogowałem na prośbę jednego gracza:) Jesteście sojuszem który istnieje od pierwszego dnia serwera natomiast SI nie ! To ludzie którzy odeszli z LT po kilku miesiącach dlatego macie więcej punktów. Gdyby nie to że inne sojusze robiły fuzje lub dochodziło do zmian to na bank nie bylibyście w top 3 jako atakujący bo zarówno SI jak i AK byli by przed wami a także pewnie AMATERASU którzy odeszli od SI kiedy była fuzja sojuszy DH z SI. Dlatego ten ranking jest dla mnie obojętny bo gdyby teraz SI się rozwiązało i powstał nowy sojusz to pkt walki nowego sojuszu były by naliczane od 0. Chcesz to specjalnie dla Ciebie podlicze ile pkt walki powinno mieć SI w rankingu sumując pkt walki ich graczy i wtedy się okaże ze Vendetta jest daleko w tyle za SI a nawet za AK.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Aten!

Masz pecha bo tutaj akurat nie gram, to że jako sojusz macie najwięcej pkt w ataku nie oznacza że jesteście sojuszem wojowników bo te punkty nabiliście tylko rozbijając okupacje. Wy od dawna nie atakujecie SI i innych sojuszy tylko skupiacie się na słabszych :) teraz macie 2 pakty a wcześniej ? Także nie wiem gdzie ty widzisz te 15 sojuszy z którymi walczycie bo nawet z AMATERASU nie jesteście wstanie walczyć dlatego że oni są oddaleni o 2 morza od was :) ataki by szły po 8-10h także nie wciskaj kitu innym graczom że taki wojowniczy sojusz masz. Chcesz wiedzieć który jestem jako atakujący to było sprawdzić inne światy :) Tutaj się zalogowałem na prośbę jednego gracza:) Jesteście sojuszem który istnieje od pierwszego dnia serwera natomiast SI nie ! To ludzie którzy odeszli z LT po kilku miesiącach dlatego macie więcej punktów. Gdyby nie to że inne sojusze robiły fuzje lub dochodziło do zmian to na bank nie bylibyście w top 3 jako atakujący bo zarówno SI jak i AK byli by przed wami a także pewnie AMATERASU którzy odeszli od SI kiedy była fuzja sojuszy DH z SI. Dlatego ten ranking jest dla mnie obojętny bo gdyby teraz SI się rozwiązało i powstał nowy sojusz to pkt walki nowego sojuszu były by naliczane od 0. Chcesz to specjalnie dla Ciebie podlicze ile pkt walki powinno mieć SI w rankingu sumując pkt walki ich graczy i wtedy się okaże ze Vendetta jest daleko w tyle za SI a nawet za AK.

Jak się tworzy sojusz to prowadzi się go do końca, nie ważne czy źle się dzieje czy się dobrze powodzi... nikt nikomu nie kazał rozwiązywać sojuszy... skoro nie grasz na Atenach to po co się wypowiadasz ??? Co Ty możesz wiedzieć co się tu działo od początku ???? Z pogłosek i relacji tylko jednej strony nigdy się prawdy nie dowiesz... Tak na marginesie czemu np. DH ostatnio się odłączyło i wróciło z powrotem do ŚI ??? Bo wiedzieli że sami sobie nie poradzą (bo przecież kto im będzie miasta obstawiał) mysleli, że od ŚI odłączy się więcej osób i pójdzie za Nimi a tu zonk zebrali tylko 14 graczy... troszkę byli zapewne zniesmaczeni i prosili ŚI o powrót do Nich... także sam widzisz iż kombinacje niektórych graczy są godne podziwu... poza tym wiesz jak powstało AMATERASU ??? pewnie nie... jest to odłam od ŚI po tym jak w ich szeregi wstąpiły DH... tak to jest jak robione są fuzje z wrogiem.... V nigdy nie łączyło się z wrogiem i nie zamierza... z ŚI mieliśmy swego czasu dobre stosunki, ale czekaliśmy na ich ruch po tym jak DH do nich dołączyli no i nie trzeba było długo czekać gdyż zaatakowali pierwsi... Nie wypowiadaj się na Nasz temat bo nic o Nas nie wiesz... nie jesteśmy sojuszem który się wywyższa i nigdy takim nie będziemy... gramy dla zabawy, a walka z dużą ilością sojuszy pozwala na to :) To wy tutaj na forum wypowiadacie się, naśmiewacie z innych a tak naprawdę nie macie nic do powiedzenia u siebie w sojuszach (może nie wszyscy, ale większość) pamiętajcie szacunek jest najważniejszy i nigdy nie kopcie leżącego bo jeszcze odda :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Od **Adasko**

tusonic1970 może spojrz na ranking atakjacych w top 20 macie tylko 3 graczy a my 6 (byłoby więcej gdyby nie siedzieli na urlopach). Nie wiem czym się zachwycasz bo blado wypadacie we wszystkich rankingach jeśli mamy na nie patrzeć. Top 1 jako sojusz w atkujacych to nie wiem jakim cudem zdobyliście skoro od was ataki to rzadkość. Od miesiąca nie odbijacie miast a o atakach nie wspomne. Dostajecie bęcki dlatego jako obrońcy też jesteście wysoko bo jedyny wasz sposób na obrone to bunkry i po 5k birem żeby sie ludzie topili bo klinowac nie potrficie. Spójrz na profil Active Kozacy bo głosi prawdę i poćwicz troszkę bo widać że jesteś noobem skoro budujesz brandery.Skoro tak sie zachywycasz rankingiem ogólnym to gdzie ci twoi agresorzy sa w rankingu ? Wszyscy sa poza top 10:p Niedługo w tych rankingach będzie królować SI i ja sie o to postaram.Fakt zapomniałem że wredny jest w top 10 ale to nie gracz to samolub patrzący tylko na własny nos. Nigdy nikomu w ataku nie pomógł więc zero pożytku z takiego samoluba macie a to że wam pomagał w obronie to chyba dlatego że mu było głupio siedziec w sojuszu i nic nie robić.

powiedz mi lepiej Adaś czemu odeszliście od ŚI założyliście DH, po czym znowu tam dołączyliście ??? Ale tak szczerze powiedz, bo to co mieliście napisane w profilu o tej grupie bojowej to był dobry żart :)
 
Do góry