Troja party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22102

Guest
Odp: Troja party

miałem cichą nadzieję, że zajrzysz:(

Nie wiem czy mam czas i chęci na stary system, nawet na imprezę nie można wtedy wyjść, zapraszam do gry na nowym świecie z nowym systemem zaraz po zakończeniu EC na Pelli, pewnie taki świat powstanie gdzieś w październiku, będzie na pewno kilka osób z CBC ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

chociaż z sojuszem **Warriors-Elite** bym sobie powalczył, daleko masz do nich? :D
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Troja party

to jak masz miejsce to podrzuć zapkę na skype to obczaję :)
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Troja party

HAHA...
Budujemy cuda na pella przypominam:)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Troja party

wiem, wiem, przecież grał nie będę, zbuduję i oddam komuś wiochę, ot tyle. Za dużo czasu władowałem w Pelle, żeby teraz odpuścić.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Troja party

Ja rowniez sie buduje.
Mur postawie i niech mnie atakuja.
Dla zabawy.
Bez zlocenia oczywiscie.
 

DeletedUser22997

Guest
Odp: Troja party

kiedy pojawi sie Troja na grepostats ;_; ?
 
Odp: Troja party

chyba nie , bo pw jakoś nie podskoczyło specjalnie ... pewnie w trasie :D Ja dopiero w bonusie mam koniec ochronki ehh , czyli ataki zapewne jutro :cool:
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Troja party

No ataki powoli ruszają bo ochronki się powoli kończą tym co zaczęli zaraz po starcie.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Troja party

Już połowa wyspy wyczyszczona, chociaż za dużo do czyszczenia nie było. Wszyscy prawie puści, łącznie z Wilkami:)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Troja party

Moja wyspa już prawie.
Zostało jeszcze 2 graczy :)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Troja party

No ataki powoli ruszają bo ochronki się powoli kończą tym co zaczęli zaraz po starcie.
Mi już rano się skończyła :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zaraz zobaczymy czy członkowie smite nie zapomnieli o jednostkach :D
tt.png
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Troja party

Widzę, że ktoś tu liczy na boską pomoc z tymi wysłannikami :D
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Troja party

Wysłannicy to słaba jednostka, strasznie słaba :/
Jednemu zbiłem chyba z 30
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Troja party

Chcesz ze mną zagrać na Troi? Nic prostszego, wystarczy że klikniesz w poniższy link:
Zagraj na Troi
yetj złoto chcesz nabić ? :p Wpadłem na pomysł, trochę głupawy .. ale .. ;) Może osoby z forum .. np yetj itd. zrobimy sojusz na Troi ? Chociaż to trochę teraz bez sensu bo większość już ma sojusz ;/ ...
 
Odp: Troja party

yetj złoto chcesz nabić ? :p Wpadłem na pomysł, trochę głupawy .. ale .. ;) Może osoby z forum .. np yetj itd. zrobimy sojusz na Troi ? Chociaż to trochę teraz bez sensu bo większość już ma sojusz ;/ ...

hehe nie no , mało powiedziane ,ze bezsensu - każdy leży w innym rejonie i własnie - wszyscy mają swoje soje :)
 
Do góry