Troja party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23057

Guest
Odp: Troja party

W tym temacie gorąco zapraszamy do luźnych rozmów, zapoznania się z graczami i integracji :)

Planujecie zagrać na tym świecie?

Właśnie zacząłem grać na tym świecie , teraz próbuję poznać ludzi na wyspie , w sojuszu i na tym świecie . Bardzo jestem ciekaw tego czy znajdę w tej grze to coś co zatrzyma mnie tu na dłużej :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Troja party

Może by kto założył temat top 15 sojuszy troja :confused:
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Troja party

Czyli grasz dla przyjemności z rozrywki .
Hmmmm.
Yetj, może coś więcej napiszesz ?
Gdybym miał coś więcej do napisania to bym się tym podzielił.
Rozwijanie i pisanie tego samego mija się raczej z celem, ale skoro nalegasz to proszę bardzo.

Gram głownie dla przyjemności i możliwości zżycia się z ludźmi w sojuszu. Możliwość wspólnego działania, organizowania większych akcji zawsze przysparzała mi wiele przyjemności i radości, że ludzie czasami całkiem sobie obcy są w stanie zorganizować coś czego niektórzy by nie osiągnęli. To jest w tym wszystkim najlepsze, a nie to ile kto ma punktów i ile podbił miast. Dla mnie głównie liczy się kontakt z innymi bo głównie to mnie trzyma przy tej grze i motywuje do dalszego rozwoju i budowy budynków. To tak trochę bardziej o mnie jeśli chodzi o to czemu gram.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Może by kto założył temat top 15 sojuszy troja :confused:
Chyba już ktoś to zrobił widziałem.
 

DeletedUser23057

Guest
Odp: Troja party

Gram głownie dla przyjemności i możliwości zżycia się z ludźmi w sojuszu. Możliwość wspólnego działania, organizowania większych akcji zawsze przysparzała mi wiele przyjemności i radości, że ludzie czasami całkiem sobie obcy są w stanie zorganizować coś czego niektórzy by nie osiągnęli. To jest w tym wszystkim najlepsze, a nie to ile kto ma punktów i ile podbił miast. Dla mnie głównie liczy się kontakt z innymi bo głównie to mnie trzyma przy tej grze i motywuje do dalszego rozwoju i budowy budynków. To tak trochę bardziej o mnie jeśli chodzi o to czemu gram.
Yetj , dziękuję za odpowiedź :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Troja party

Masz ci los :/ Chciał sobie człowiek rozbudować gospodarstwo, bo już mieszkańców nie starcza do rekrutacji i spadł o ponad 100 pozycji w rankingu ;-;
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Troja party

Masz ci los :/ Chciał sobie człowiek rozbudować gospodarstwo, bo już mieszkańców nie starcza do rekrutacji i spadł o ponad 100 pozycji w rankingu ;-;


Więcej ludu więcej wojska ^^
Jak będą podboje to się nadrobi :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Troja party

eko to tylko boby buduja potem lubie takie miasta przejmowac z kopalniami 20+ podczas gdy ja zawsze mam 15,10,10 :D

Ja zawsze tak miałem tylko teraz misja na 12 poziom kamieniołomów. Ogólnie misje się strasznie zmieniły.
No ja raz przejąłem miasto max eko na 40 ppziomie.
W takich miastach ogniki masowo robię.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Troja party

No, jak tam się świat podoba? Masówki na razie są, ciekawe ile jeszcze :p
 

DeletedUser21146

Guest
Odp: Troja party

Do końca ochronki :D
Mnie osobiście świat się bardzo podoba, więcej "luzu" porównując na przykład do Retimno, gdzie same topowe sojusze z innych światów :rolleyes:
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Troja party

Ja sie zalogowalem rowniez dzisiaj i troszke pobuduje a pozniej sie zobaczy.
Okupacja predkosc 2 takze nawet nawet:)
 
Do góry