[Filmy i Książki] Twój ulubiony serial

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Hanka i kartony to dopiero byl hit.. Maja wyobraznie tworcy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

hallo hallo, fani TWD jeszcze zyją czy sa na wymarciu ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Obejrzałem odcinek teraz... no i wreszcie nudą nie wiało ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

No właśnie! Ciekawie się zapowiada :)
A ja znalazłam nowy serial :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Jaki nowy serial? Coś ciekawego? Bo w sumie coś bym sobie chyba nowego obejrzała.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

No przecież Grimm to już daaaawno leci i wcale nie taki nowy
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Breaking bad ,the walking dead , synowie anarchii , to seriale wszechczasu:)
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Szkoda,że pokazują u nas tylko pierwszy sezon Breaking Bad:(
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

proponuje wszystkim obejrzec - better call saul , rewelka
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Mnie ostatnio mocno zaskoczył serial Eye Candy. Serial z MTV i nie spodziewałem się po nim wiele, ale pozytywni zaskakuje:)

A co do Better Caul Saul, to przecież była najbardziej wyczekiwana premiera tej zimy, więc musi trzymać poziom...po pierwszym odcinku trochę byłem zawiedziony, ale pewnie się to rozkręci trochę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Tyle seriali proponujecie, a nie ma kiedy ich wszystkich obejrzeć, to takie smutne :(
Chyba zaczę sobie zapisywać i na emeryturze będę oglądać :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Tyle seriali proponujecie, a nie ma kiedy ich wszystkich obejrzeć, to takie smutne :(
Chyba zaczę sobie zapisywać i na emeryturze będę oglądać :p

Skd wiesz, ze jak dobijeszdo wieku, w ktorym teraz jest emerytura, to czy nadal ona bedzie?:D

Z tego co podajaecie, to w sumie nie znam nic. Wychodzi na to, ze malo na czasie jestem xD
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Hehe...a ja znam przeważnie wszystkie seriale jakie są tylko emitowane:) Choć ostatnio tyle nowości wychodzi, że trudno nadążyć...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Skd wiesz, ze jak dobijeszdo wieku, w ktorym teraz jest emerytura, to czy nadal ona bedzie?:D

Z tego co podajaecie, to w sumie nie znam nic. Wychodzi na to, ze malo na czasie jestem xD

W internetach nic nie ginie!

Hehe...a ja znam przeważnie wszystkie seriale jakie są tylko emitowane:) Choć ostatnio tyle nowości wychodzi, że trudno nadążyć...

Fajnie by było gdyby większośc była ciekawa i wciagająca, a nie denna i niskobudżetowa.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Wiesz, takie ambitne propozycje, to są raczej zarezerwowane dla filmów. Seriale , to taki raczej ubogi krewny, który jednak także potrafi czasem mocno zaskoczyć i przekazać coś ciekawego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Wiesz, takie ambitne propozycje, to są raczej zarezerwowane dla filmów. Seriale , to taki raczej ubogi krewny, który jednak także potrafi czasem mocno zaskoczyć i przekazać coś ciekawego.

No wlasnie, chociaż z filmem się nie zgodzę, serial wciaga, ma rozbudowaną formę i fabułę.
Film jest i go nie ma, mało jest takich, do których się wraca...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

W sumie, to wszystko zależy od serialu...jest trochę takich z rozbudowaną fabułą, przedstawiających jeden główny wątek, jednak zdecydowana większość to takie "jednoodcinkowce", gdzie każdy odcinek jest o czymś zupełnie innym. Może i mają jakiś tam główny wątek, który się pojawia, ale przez większość czasu nie ma to żadnego wpływu na akcję.

Filmy mają trochę "utrudnione zadanie". W jednym filmie, w ciągu 2-3h trzeba zawrzeć całą akcję i jej zwroty. Trzeba "upakować" wiele akcji w krótkim czasie i to w dodatku tak, żeby zachować sens.

A co do wracania się, to ja akurat mam trochę filmów do których lubię wracać...choć akurat nie jestem ich wielbicielem. I jak już miałbym wracać, to raczej do filmu, aniżeli serialu...choć mam kilka pozycji seriali, które widziałem po kilka razy :)
 
Do góry