[Filmy i Książki] Twój ulubiony serial

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

heh...po to są angielskie napisy do takich seriali, co by sobie od czasu do czasu specjalistyczne wyrażenia przetłumaczyć:) Przy GA jeszcze nie ma tragedii, bo więcej tam romansu/dramatu ostatnio, niż jakiejkolwiek medycznej akcji :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Czyżby im się przypadki medyczne skończyły?:D
Szkoda, że robią z tego kolejną Mode na Sukces.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Raczej idą tą samą drogą, co ER...choć do jego mistrzostwa sporo im brakuje :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

ER? że co tak w rozwinięciu?:d
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Hehe...no w rozwinięciu ER
smiley_emoticons_biggrin.gif
A z tłumaczenia "Ostry Dyżur" oczywiście i kilka niezapomnianych kreacji aktorskich z Clooney'em na czele :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Aaaa no tak, wiedziałąm, że skądś znam ale nie wiedziałam skąd:D Oglądało się na polsacie, potem jakoś przestałam, strasznie dużo sezonów było.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Got, 3 sezon, 9 odcinek... No jak tak mozna? Ehh ktosik z kim ogladam to, mial racje - to najbardziej hmm wzbudzajacy emocje odcinek... Ze tez se to tak wymyslili...
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Fineasz i Ferb !

[video=youtube;zuQUl0fpEQk]https://www.youtube.com/watch?v=zuQUl0fpEQk[/video]
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Obejrzałam właśnie s11e21 Chirurgów i dosłownie jestem w szoku.... Jak oni mogli.. ehh
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Przecież te wydarzenia spokojnie można było przewidzieć...poza tym, że jego miało już nie być w tym sezonie. A po tym jak doszli do porozumienia, że jednak się pojawi, to też go tak dużo wcale nie było. Z odcinka, na odcinek było go coraz mniej, aż wrócił, się pożegnał i papa...a plotki o końcu jego występów w GA pojawiły się już kilka dni przed tym odcinkiem.


PS: Mnie tam osobiście bardziej było żal rozstawać się z Georgem niż z nim swego czasu...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Ale ponoć ma kontrakt na kolejny sezon podpisany. Poza tym ja się tak za abrdzo nie zagłębiam co poza serialem hehe. Trochę mnie wkurzał, ale jednak był jednym z tych fajnych bohaterów.,

No George był niezły, oglądam od początku i właśnie jestem na tym etapie. Zastanawiam się też w którym momencie oni się dokładnie rozstali z Izzy (swoją drogą, to szkoda, że nie wróciła już, jakoś darzyłam ją sympatią).
Izzy, George, Lexi, Mark - brakuje mi ich najbardziej.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Obejrzałam właśnie s11e21 Chirurgów i dosłownie jestem w szoku.... Jak oni mogli.. ehh

Przez pół odcinka płakałam ;) Po tylu latach oglądania tego serialu, po wszystkich katastrofach, odejściu lub śmierci mnóstwa cudownych bohaterów, dla mnie w tym odcinku Chirurdzy się skończyli.

Jeśli dobrze kojarzę, to on i Ellen planowali odejść po 10 sezonie, ale jednak podpisali kontrakt na s11 i s12. Podobno nie spodziewał się tego, że zostanie nagle wyrzucony i to w ten sposób.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Robią wszystko, by tylko przestać oglądać. Jak to w komentarzach na ekino pisali - pewnie na koniec zrzucą bombe atomową na szpital i wszyscy zginą;d
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Zamknęli ekiino, a właściciela wsadzili do paki-.-
Gdzie jszcze można oglądać filmy online for free? Ktoś się orientuje?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Zamknęli ekiino, a właściciela wsadzili do paki-.-
Gdzie jszcze można oglądać filmy online for free? Ktoś się orientuje?

//ciach// choć nie popieram piractwa ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Znalazłam to właśńie na fb:D Mam nadzideję, że nie skończy się to tak samo jak ekino:D
tak czy siak dziękuję
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Bo te cztery odcinki wyciekły do sieci przed premierą...wszędzie w necie były dostępne. Ostatnio coraz więcej seriali pojawia się przed premierą, a takiego Daredevila, czy Powers wyciekły całe pierwsze sezony.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Ja jeszcze nawet 4 sezonu nie widziałam:D Jakoś nie ma weny dalej oglądać po tym, jak mnie ktoś wystawił w tym ;);)

Obecnie oglądam GA i jestem juz na 10 sezonie, w miedzyczasie jeszcze 3 inne seriale:D
 
Do góry