[Filmy i Książki] Twój ulubiony serial

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Tod, widziałam ostatnio fragment tego filmu i padłam, szczególnie czerwona spódniczka tak bardzo do niego pasuje :D

Najnowszy odcinek GoTa:
[spr]
był świetny, szczególnie sceny z Cersei i z Jonem. Nie dokończyłam jeszcze wydanych do tej pory książek, więc nie wiem jak to wszystko się potoczy, ale wygląda na to, że Biali Wędrowcy będą jeszcze większym zagrożeniem niż się wydawało. Chyba że wyślą na nich smoki, które spopielą wszystkie stwory w ciągu godziny :D

[/spr]
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Jak może to być Twój ulubiony serial, skoro nawet nie wiadomo kiedy będzie emisja? Miała być jesienią tego roku, ale ostatnie doniesienia mówią, że czwartą serię obejrzymy dopiero na wiosne 2016.

02.06 mieliśmy premierę kolejnego sezonu PLL...czytałem różne newsy o tym jak ma on wyglądać, jednak ten pierwszy odcinek nic nie zmienił...a wręcz był strasznie słaby:/
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

E tam słaby, przynajmniej coś się jednak wyjaśniło.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Coś się wyjaśniło? To co się miało wyjaśnić, to się wyjaśniło w poprzednim sezonie. A ten odcinek jakiś taki przegadany i nic nie wypłynęło...a znaleźli je za łatwo.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

ee tam, moim zdaniem już coś mają, bo bez nazwiska mogliby sobie szukać wieki. Może i za łatwo, ale nie było ich przeca jakiś miesiąc. Gdyby mieli szukać je kolejne kilka sezonów to było by to już nudne:D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Przeskok miał być ponoć pięcioletni, a był miesiąc...a może teraz następny odcinek będzie się toczył po tej długiej przerwie. Czas pokaże...a imię i nazwisko następcy A znali przecież już w poprzednim sezonie:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Imię tylko, o nazwisku nie było mowy:D Choć można było tak wywnioskować sądząc po filmiku:D
5 lat? gdzie wyczytałeś?:)
W sumie to ile już się akcja toczy? 3,4 lata?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

W sumie Ty jesteś na bieżąco, więc uwierzę Ci na słowo, że nie było nazwiska podanego wcześniej :)

A co do 5 lat, to doczytałem, że rzeczywiście ma być taki "skok w czasie", ale to poczekamy na niego jeszcze trochę.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

sezon dopiero się zaczyna, więc kto wie:d
A nazwiska jak mówię nie słyszałam, fakt Speancer(czy jak się pisze) widziała filmik wcześniej ale to było tyle, a imię ułożyła z klocków :)
CIekawi mnie co Alison odpowie im na ten temat, i czy dalej będzie pustą blondyną, czy może się faktycznie zmieni.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Nie no... co oni zrobili w Grze o Tron???????[spr] Stanis dostał za swoje i dobrze.
Żona Stanisa się powiesiła
Sansa i Theon skoczyli z muru? żyją?
Arya oślepła?
Mercela(czy jak to się tam pisze) nie żyje?
Cersei aż mi siężal zrobiło w sumie.
Zabili Jonego?!?!?! Nawet taki mały gówniarz?!?

Jedyne co mnie rozbawiło to to, jak Drogon zwalił blondyne i poszedł dalej odpoczywać, ale poza tym......[/spr]

E:16
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Nie no... co oni zrobili w Grze o Tron???????[spr] Stanis dostał za swoje i dobrze.
Żona Stanisa się powiesiła
Sansa i Theon skoczyli z muru? żyją?
Arya oślepła?
Mercela(czy jak to się tam pisze) nie żyje?
Cersei aż mi siężal zrobiło w sumie.
Zabili Jonego?!?!?! Nawet taki mały gówniarz?!?

Jedyne co mnie rozbawiło to to, jak Drogon zwalił blondyne i poszedł dalej odpoczywać, ale poza tym......[/spr]

E:16
Nowy odcinek też mnie nieźle zszokował.
[spr]1. Nie pokazali śmierci Stannisa, więc nie wiadomo czy faktycznie zginął - możliwe, że Brienne oszczędziła jego życie.
2. No, ona raczej umarła na dobre :D
3. Prawdopodobnie żyją, pod murami było pełno świeżego śniegu, więc możliwe, że zamortyzował ich upadek. Mimo wszystko mogą się nieźle połamać.
4. Tak, ale nie mam pojęcia czy jej tak zostanie, podejrzewam, że za jakiś czas odzyska wzrok. Swoją drogą, scena ze "śmiercią" Jaqena i zdejmowaniem twarzy z jego ciała była mocna!
5. Myrcella - znów nie wiadomo :D Wydaje mi się, że tak, ale jest szansa, że jej narzeczony jako Dornijczyk zna się na truciznach, może ma przy sobie jakieś antidotum? Mimo wszystko wątpię.
6. Mi też :( Ale ostatnia scena z nowym członkiem gwardii pokazała, że w kolejnym sezonie możemy się spodziewać zemsty z jej strony :D
7. Popłakałam się na tej scenie, masakryczna. Natomiast nie trać zupełnie nadziei. Nie wiemy czy rzeczywiście zginął, ostatnia książka skończyła się w podobny sposób. Jest jednak bardzo dużo teorii, zgodnie z którymi Jon przeżyje. Pomijając, że mógłby zostać ożywiony przez Białych Wędrowców, na Murze jest obecnie Melissandra, która teoretycznie mogłaby przywrócić go do życia. Jak powiedział Jaqen w tym odcinku - za życie ukradzione Bogowi o Wielu Twarzach trzeba zapłacić śmiercią. Innymi słowy, za śmierć (Shireen) można by przywrócić życie (Jonowi). Tym bardziej, że ofiara została złożona po to, by Stannis wygrał bitwę o Winterfell (chociaż czy rzeczywiście taki był cel?), a tak się nie stało, więc jest duża szansa, że stanie się coś spektakularnego - ja obstawiam ożywienie Jona :D[/spr]
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

[spr] Muszę przyznać, że Twoja teoria z numeru 6 jest mi na rękę(moja reakcja była taka jak na s3e9 - wielkie oczy i WUT?!).
Co do tego co ja oglądałam, to tekst Jaqena był inny, no ale sens ten sam :D.
(Nigdy w sumie nei wiem jak oni się nazywają )typ, który był z Jamie'm też został zatruty, więc w sumie jest możliwość, że zostało mu jeszcze odrobinę tej odtrutki.
Ten "nowy członek gwardii" to jakiś zmutowany Góra. Jakoś dziwnie się na niego patrzyło, miał siną twarz pod tym hełmem.

Ktoś wie co blondyna wyrzuciła kiedy ich wszystkich zobaczyła?

(Mam szczerą nadzieję, że blondyna(jako jedyna posiadająca broń na zombiaki) wygra)[/spr]

Swoją drogą dziwne, że już o 11 był lektor na cda.

E:10
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Spoilerów z Gry o Tron ciąg dalszy:
[spr] Muszę przyznać, że Twoja teoria z numeru 6 jest mi na rękę(moja reakcja była taka jak na s3e9 - wielkie oczy i WUT?!).
Co do tego co ja oglądałam, to tekst Jaqena był inny, no ale sens ten sam :D.
(Nigdy w sumie nei wiem jak oni się nazywają )typ, który był z Jamie'm też został zatruty, więc w sumie jest możliwość, że zostało mu jeszcze odrobinę tej odtrutki.
Ten "nowy członek gwardii" to jakiś zmutowany Góra. Jakoś dziwnie się na niego patrzyło, miał siną twarz pod tym hełmem.

Ktoś wie co blondyna wyrzuciła kiedy ich wszystkich zobaczyła?

(Mam szczerą nadzieję, że blondyna(jako jedyna posiadająca broń na zombiaki) wygra)[/spr]

Swoją drogą dziwne, że już o 11 był lektor na cda.

E:10

[spr]Góra jest praktycznie zombiakiem, ciekawa jestem czy zobaczymy jego twarz bez hełmu - pewnie jest przerażająca :D

Daenerys wyrzuciła pierścionek (z tego co czytałam, to zaręczynowy z Hizdahrem - tym gościem z Mereen, który walczył o przywrócenie walk na arenie i został ostatnio zabity podczas zamieszek), podobno po to, żeby dać jakiś znak ludziom którzy będą jej szukać. Choć jest to mało prawdopodobne, że ktoś go znajdzie po tym, jak przejechały po nim tysiące koni :D

Z Daenerys może przewinąć się ciekawy wątek - jeśli ktoś z Khalassaru dowie się, że była żoną Khala Drogo, to mogą ją na siłę zaciągnąć do Vaes Dothrak (tam właśnie Viserys został ukoronowany przez Drogo :D). Po śmierci Khala Khaleesi nie może nikogo poślubić, tylko wieziona jest własnie do tego miejsca, by mieszkała tam do końca życia. Ale znając blondynę, pewnie cała horda ją pokocha i przyłączą się do jej armii.

Daenerys nie jest jedyną osobą, która ma broń na Wędrowców, chociaż jej broń jest masowego rażenia :D Wystarczą bronie z valyriańskiej stali (w Westeros jest parę sztuk, ale za Wąskim Morzem ponoć znacznie więcej), a cała Smocza Skała pokryta jest smoczym szkłem - tylko bez Stannisa dostęp byłby pewnie ciężki.

Co do Jona, to jest jeszcze jedna teoria z książek - dodam dodatkowy spoiler, bo zdaje się, że w serialu o tym jeszcze nie mówili:
[spr]Podobno wszystkie dzieci Starków (przynajmniej obecnie pokolenie, czyli Sansa, Arya, Jon, Bran, Rickon, Robb) są wargami, czyli mogą widzieć świat oczami zwierząt (a przynajmniej ich wilkorów), tak jak Bran wchodzi w umysł swojego wilczka. Według tej teorii Jon przed śmiercią mógł wejść w Ducha i w ten sposób przeżyć :)[/spr]
[/spr]
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Nie wiem po co dajesz cytaty pisząc zaraz pode mną.

[spr] W sumie, to blondyna nie ma szczęścia do mężów, 20 lat( jak jest na wiki gry) i już 2 razy wdowa. Ja też nei wiem w którym momencie przegapiłam jej drugi ślub, bo wydawaało mi się, że on dopieo będize a jak czytałam niektóre rzeczy, to tam info, że ona już po ślubie.

Może i inni mają broń, tylko nie bardzo zdają sobie z tego sprawę, a jedynymi osobami, które wiedzą o tym, że mieczyk z valiriańskiej stali zabija ząbiaki byli Jon i Sam, bo z nikiim więcej o tym nie rozmawiali.

Skoro mogą wchodzić w ciała wików, to dlaczego Arya nei odszuka swojego? wszyscy poza mną już o nim zapomnięli, czy jeszcze coś może się w tej kwestii dziać?

Aaa jjeszcze wcześńiej, to podobała mi się śmierć księciunia:D Szkoda tylko, że zwalili wszystko na Tyriona, choć gdyby nie to to teraz nie stałby po stronie blondyny. Dziwnym trafemm większość ludzi których spotyka przyłącza się do niej.

Odnośnie Jona - wczoraj jak już szykowałm plan pozbycia się Martina i twórców GoTa ktoś stwierdził, że mam się nie martwić Jonem, bo jest wiadome, że będize on grał w 6 sezonie:D Także... ufffff...

A owy 6 sezon ma być ponoć najdroższym sezonem w historii seriali, z najwikszą bitwą./[/spr]


Jakoś 8
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

rotfl.gif

[spr]
forjon.jpg

[/spr]
 

DeletedUser15508

Guest
Re: Odp: Twój ulubiony serial

Oj todzik, todzik:D
Ale widząc pierwszy obrazek można było się spodziewać co tam zaprezentujesz jeśli się oglądało s05e10 GoTa:D


No i fri dajmondy u Eli, z dedykacją!
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Re: Odp: Twój ulubiony serial

Tym razem znalezione w czeluściach internetu ;) (poprawiłem)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Twój ulubiony serial

Tak trochę ten link nie działa:)
 
Do góry