[Filmy i Książki] Twój ulubiony serial

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Ma się te kontakty
smiley_emoticons_biggrin.gif


A tak serio, to trochę się tym interesuję plus mam polubione trochę stron na fb w tym kierunku i tak jedno doprowadziło do drugiego i znalazłem tę listę. Może komuś się przyda...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Jak dla mnie przydatne, wiem czego mogę się spodziewać przynajmniej jeśli chodzi o najbliższe sezony. Dziękuję za listę:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

ja troche inny mam gust xd
ja raczej ogladam seriale związane ze strazą pożarną!
takie ja np. Chicago Fire, Strażacy itd. Ogólnie lubie takie bo też jestem w strazy noo.... innych seriali jakos nie ogladam no chyba ze z nudow to sie jakies tam oglada!

Pozdrawiam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Hehe...tak jak Chicago Fire oglądam (oczywiście razem z Chicago P.D. i czekając na Chicago Med), tak do Strażaków nie mam zamiaru podchodzić po zapowiedziach...tak jakbym widział idealną kopię wersji amerykańskiej :/ Chyba, że to tylko takie pierwsze wrażenie i warto obejrzeć?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Warto w jakim sensie? Ciekawie nakręcone, czy dobra gra aktorska? Jakieś porównanie z Chicago Fire? Na pierwszy rzut oka widziałem mały "plagiat" i mnie to odrzuciło od tego serialu, także chciałbym się dowiedzieć, czy to tak jest, a może jednak to było tylko moje wrażenie?
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Dobrzy aktorzy,wciągająca fabuła,a podobieństwo do Chicago Fire mi nie przeszkadza:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

DonBeker warto obejrzec tez Strazakow ... no fakt moze nie to co amerykanscki serial Chicago Fire ale też fajnie sie go ogląda .. adrenalina jest xd

ogolnie polecam tez Chicago pd ale nie ogladam no moze tam z pare odcinkow widzialemm u kolegi!

edit.: DonBeker, no jak to serial opowiada o codziennej pracy strazakow co poświecaja, ja ten serial ogladam od poczatku i nie narzekam i jeszcze ani razu sie nie zawiodlem ze cos skmiocili ... nawet nie wiem co by mogli ale mniejsza z tym.
Polecam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Mnie bardziej chodzi o to, na ile pokrywa się jedno z drugim, o ile rzeczywiście w jakimś stopniu w ogóle się pokrywa. Ja odniosłem wrażenie o małym "plagiacie" oglądając zapowiedzi i nawet nie podszedłem do tematu. Jak będę miał więcej czasu, to pewnie zajrzę i się przekonam, co w trawie piszczy.


PS: A jestem trochę uprzedzony do takich pomysłów, po kilku serialach, które świetne w oryginale doczekały się już nie tak dobrych "nowych wersji". Choć z drugiej strony, takie tytuły jak The Killing, czy Shameless świetne są zarówno w oryginale, jak w pierwotnych wersjach...więc może warto obejrzeć.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Czy jest tuu może ktoś, kto ogarnia torrenty i mógłby mi coś poszukać?:D
Ja jestem totalną sierotą jeśli chodzi o to:D
Niestety seansuk zmusza mnie do pobierania filmów bo w pewnej kombinacji stron na których są filmy, nie da się nic oglądać:(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czy jest tuu może ktoś, kto ogarnia torrenty i mógłby mi coś poszukać?:D
Ja jestem totalną sierotą jeśli chodzi o to:D
Niestety seansuk zmusza mnie do pobierania filmów bo w pewnej kombinacji stron na których są filmy, nie da się nic oglądać:(
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

A co z tymi torrentami jest nie tak? Przecież tam nie ma nic trudnego i skomplikowanego:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

To, że trzeba zdecydować(a podejmowanie decyzji nie jest moją dobrą stroną:D) co z masy pozycji wybrać, by było dobrze. :D
Kiedyś się z kimś dogadywałam, że jak coś mi będzie potrzeba, to się zgłaszam i voila, niestety jakiś czas temu osoba po prostu ot tak se znikła, więc jestem na lodzie i nie ma mi kto z tym pomóc :p . Chcę oglądać dalej serial, no ale nie mam pojęcia co mam wpisać dokładnie i co wybrać:(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Podziękowania za pomoc:) Plusik dla pomocnika (jak tylko rozdam 3 inne:D):)
Muszę przyznać, że jestem w szoku po tym, co zobaczyłam w tym moim serialu teraz:D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Im dalej w las, tym będzie jeszcze ciekawiej...a niektóre sceny będzie można skomentować tylko krótkim amerykańskim powiedzonkiem/pytaniem, którego przytaczać mi tutaj nie wolno :) A piąty sezon w ogóle z kosmosu będzie...także nie pozostaje Ci nic innego tylko oglądać ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Chyba zabiorę się za pobieranie 5 sezonu... o ile go znajdę:D
Skoro kolejny jest jeszcze lepszy, to ciekawe co będzie w następnych, no ale w tym jednym odcinku było WoW, chociaż jakoś tak przypuszczałam trochę, że tak to wyjdzie:D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Czy lepszy, to pojęcie względne...dla mnie jest to już na siłę robione i coraz mniej realne. Jednak z biegiem czasu tak zakręcają historię, że WOW to mało powiedziane :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Lepszy znaczy się ze względu na to jak mówisz, że coraz więcej wszystkiego:D
Śmiem twierdzić, że skoro tak to idzie, to albo na końcu się pozabijają, albo jedna z nich będzie winna, choć głupio by było.
W sumie ostatnio było 2 razy WoW, chodzi mi tu o Ali i Ezrę(nie chcę spoilerować gdyby ktoś chciał oglądać Pretty Little Liars, więc pisze tak nijak:D). Aż się nei mogę doczekać co jest dalej,a to mnie zmusza do oglądania neiszczęsnych napisów:D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Hehe...potem będą się działy jeszcze "dziwniejsze" rzeczy...oglądając ten serial praktycznie nigdy nie wie się, jak potoczy się dalej akcja. A już piąty sezon to istna masakra, a po jego zakończeniu szósty zapowiada się jeszcze "ciekawiej" :p Tylko szkoda, że to coraz mniej wspólnego z rzeczywistością ma :/

Choć jak się spojrzy na spin-off tego serialu, to można w ogóle się załamać :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

spin-off? a co to takiego?:D

Ja dzisiaj myślę, że skończę 4 sezon i chyba zabiorę się już za 5, tylko trzeba go najpierw ściągnąć:D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Spin-off

Oczywiście w przypadku PLL chodzi mi o Ravenswood, którego akcja toczy się po wypadzie dziewczyn do tego miasteczka, jak Caleb spotkał Mirandę dojeżdżając do nich autobusem...wtedy też zniknął z PLL na jakiś czas.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Chyba trzeba bęize obejrzeć, bo straszni dziwnie zniknął.. Miał się nią zaopiekować, a tu takie bum ne wiadomo skąd tak naprawdę. Ale póki co muszę poszukać 5 sezonu, choć mi to nei idzie.. (znowu:D)
 
Do góry