UFO! o.O

  • Rozpoczynający wątek KosiarzIII
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
kręgi kręgi:)

kręgi w zbożu nie zawsze mają kształt okrągły.
 

DeletedUser

Guest
Czy to kręgi czy pisanka...

nie ważne ważne kto za to zniszczone zboże zapłaci :p
Zbieram datki za ten rozbój na świecie gamma :D
 

DeletedUser

Guest
Niestety najazd kosmitów nie zostanie uznany za klęskę żywiołową i za straty przez nich spowodowane żadnych zwrotów czy dopłat nie będzie:)
 

DeletedUser

Guest
Kręgi w zbożu

Te kręgi to znaczek innonogames i tyle!
 

DeletedUser

Guest
Moi mieszkańcy jakoś sobie radzą z oblężeniem...

o5dpir.jpg

Co robić żeby się obronić od tych zielonych małp??
 

DeletedUser

Guest
Dziadek Sadysta też sobie z was żartuje;)
To zwykłe zdjęcie polis i wycinkami z jakiś innych fotek;)
Tak dla jaj :cool:
Ale przyznaję ,że wygląda bardzo realistycznie;)-------nieźle sobie radzisz;)
 

DeletedUser

Guest
Skoro to nie będzie uznane za klęskę żywiołową... To może za klęskę głodową:confused:


Nie zdążyłem się ubezpieczyć, a zresztą który z ubezpieczaczy sprzedaje ubezpieczenie od UFA który kradnie krowy:confused:
Jak znacie takiego to mówcie

to się zapisze za rok:)
 

DeletedUser

Guest
za rok to...

To się będziesz musiał ubezpieczyć od tornad, słyszałem że taka miała być pierwsza koncepcja :) w związku z globalnym ociepleniem które je nasila.
 

DeletedUser

Guest
ale ciekawe czy jeszcze jakaś katastrofa może się stać? bo jeśli tak to mój ubezpieczyciel zostanie miliarderem a ja bankrutem :)
 

DeletedUser2612

Guest
Mądrość co poniektórych

No to się założyciel tematu popisał inteligencją, ale spokojnie, takich osób jest tu cała masa, co oszalała na punkcie głupiego spodka nad gospodarstwem, a przecież dziś Prima Aprilis, każdy poważny człowiek od razu by zrozumiał, że twórcy gry mają poczucie humoru, ale nie każdemu jest pisane rozumienie i kojarzenie faktów. Co do krówek co tam twórca tematu poruszał, dla mnie to bardziej wygląda na lisa, czym by to nie było, niech i milion tego stracę, przecież gospodarstwo nie daje nam żywności, a ludzi, a Ci nie ubywają XD Pozdrawiam ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja w ogóle nie zauważyłem tego, myślałem,że to kolejny etap po rozbudowaniu gospodarstwa:D
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem Co oni mi zabieraja ale wydaje mi się, że to są krowy. Jak to ma być żart na prima aprilis to ja sie tak niebawię.
 

DeletedUser

Guest
, przecież gospodarstwo nie daje nam żywności, a ludzi, a Ci nie ubywają XD ;)

Jak to nie ubywa??

moi się wyprowadzają, co chwila któryś wóz podciąga, ładują bambetele i dają dyla....
ciekawe dokąd?? może do wiosek rolniczych??
 

DeletedUser

Guest
Jak to nie ubywa??

moi się wyprowadzają, co chwila któryś wóz podciąga, ładują bambetele i dają dyla....
ciekawe dokąd?? może do wiosek rolniczych??

Nie jestem pewny czy akurat Twoi mieszkańcy dotarli do mnie, ale z minuty na minutę ich przybywa. W końcu u mnie mogą się czuć bezpiecznie ;)
 

DeletedUser

Guest
Zabieraja ludzi xD

Ostatnio zauważyłem ze co godzinę tracę po 5-8 ludzi, myślę ze to UFO bo nic nie budowałem ani nie robiłem woja. :confused:

E ale co tam... kawal nie zły :D
 

DeletedUser

Guest
Pomocy
Super ES-ie pomóż mi UFO mnie zatakowało :]
choć tak wiem ze nic nie możesz na to poradzić
 

DeletedUser

Guest
Nie jestem pewny czy akurat Twoi mieszkańcy dotarli do mnie, ale z minuty na minutę ich przybywa. W końcu u mnie mogą się czuć bezpiecznie ;)

no nie!! zdrajcy wstrętni!!

i co ja teraz zrobię biedna, sama w takim opustoszałym mieście??
chyba będę musiała jakiegoś horosa przywołać aby ufo pogoniło. Herkules by się przydał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry