UFO! o.O

  • Rozpoczynający wątek KosiarzIII
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ufo

Mam to samo myślę, że to prezent Aprylisowy.

Pozdrawiam Kamilf4 :D
 

DeletedUser

Guest
Mam to samo myślę, że to prezent Aprylisowy.

Pozdrawiam Kamilf4 :D

Nie!To zagłada grepolis!Rzymianie atakują!Udało im się wybać jakiś cudem w akademii ufo i chcą nas zniszczyć!Od sześciu godzin walczę z nimi jak na razie zburzyli mi tylko koszary!Na szczęście kochany Zeus zesłał do mnie 650 minotaurów!Dzięki o wielki,Ja przeżyje,ale wy możecie zostać pokonani!
 

DeletedUser

Guest
Co wy opowiadacie? Jakie prima aprilis?
Ja już straciłem chyba ze 100 owieczek z gospodarstwa.
Jestem pewien, że to kara dla tych, co nie poświęcali grze ostatnio wiele czasu!
Poświęciłem mnóstwo materiałów, by rozbudować swoje gospodarstwo, a teraz jakieś ufo sobie je tak po prostu zabiera! Jestem zszokowany i bliski paniki.
Zaraz napiszę list do suportu, żeby mi to usunęli bez względu na koszta!

Nie prawda! Ja jestem co dziennie na komputerze i gram w Grepolis a UFO i tak przyleciało.

Pozdrawiam Kamilf4. :p


Nie!To zagłada grepolis!Rzymianie atakują!Udało im się wybać jakiś cudem w akademii ufo i chcą nas zniszczyć!Od sześciu godzin walczę z nimi jak na razie zburzyli mi tylko koszary!Na szczęście kochany Zeus zesłał do mnie 650 minotaurów!Dzięki o wielki,Ja przeżyje,ale wy możecie zostać pokonani!

Ha, ha, ha, myślisz, że uwierzę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kurczak ma racje...kapłan nigdy nie kłamie;)
Podobno wszystkie miasta w niemieckiej wersji już płoną...teraz cała ich armia idzie na nas ! :eek:
'Teraz to minotaury już nie pomogą!
Pomocy !
Ja chcę jeszcze grać...moja cała armia uciekła do świątyni gdzie się modli;)
 

DeletedUser

Guest
Na niemieckiej alfie płonie narazie centrum... niebawem ogień dojdzie do moich miast:eek: i cała alfa będzie wyglądać jak Ziemia w filmie '2012'
 

DeletedUser

Guest
MAM DOŚĆ TEGO GŁUPIEGO UFO.
BĘDZIE MI SIĘ ŚNIŁO JAK PORYWA MOICH MIESZKAŃCOW I WOJSKA!!!!:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Ufoo

Tak samo myśle o tym ufo wkurza mnie to!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::(

A ja do Supportu napisałem:
Witam
Chciałbym się dowiedzieć dlaczego ufo lata mi nad Gospodarstwem wiejskim i coś zabiera boje sie że przyniesie mi jakieś szkody albo zabierze surowce!!!
Dziekuję za pomoc
Pozdrawiam

A oni tak odpisali:
Witaj krystian180,

Najwidoczniej musiał Pan zadrzeć z kosmitami. Teraz przylecieli i zostawili znak w zbożu, porywają zwierzęta z gospodarstwa i pewnie niebawem ludzi, a po świętach przylecą wszyscy i opanują miasto.

Pozdrawiam,
Kurczak Dozymetryczny
Grepolis Team
 

DeletedUser

Guest
Tak samo myśle o tym ufo wkurza mnie to!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::(

A ja do Supportu napisałem:
Witam
Chciałbym się dowiedzieć dlaczego ufo lata mi nad Gospodarstwem wiejskim i coś zabiera boje sie że przyniesie mi jakieś szkody albo zabierze surowce!!!
Dziekuję za pomoc
Pozdrawiam

A oni tak odpisali:
Witaj krystian180,

Najwidoczniej musiał Pan zadrzeć z kosmitami. Teraz przylecieli i zostawili znak w zbożu, porywają zwierzęta z gospodarstwa i pewnie niebawem ludzi, a po świętach przylecą wszyscy i opanują miasto.

Pozdrawiam,
Kurczak Dozymetryczny
Grepolis Team

To pewnie najdziwniejszy i najniezabawniejszy żart na jaki wpadli!!!!
 

DeletedUser

Guest
Ile mam wam pisać ,że to nie jest żart!?Budujcie katapulty,łuczników ,hoplitów i jak macie zeusa to minotaury....u mnie od paru godzin zacięta walka....ale grafika boska;)
 

DeletedUser

Guest
Przy walce z kosmitami nie ma raportów.Widać tylko jak masz coraz mnie wojska coś się niszczy...asteroidy,katapulty ,pociski,potem dochodzą kosmici z mieczami laserowymi i ufa ....niestety za szybko to się dzieje i gdy robisz screena jest czarne tło! :)
 

DeletedUser

Guest
Przy walce z kosmitami nie ma raportów.Widać tylko jak masz coraz mnie wojska coś się niszczy...asteroidy,katapulty ,pociski,potem dochodzą kosmici z mieczami laserowymi i ufa ....niestety za szybko to się dzieje i gdy robisz screena jest czarne tło! :)

NIE WCZORAJ SIĘ URODZIŁEM.
A TO WEŹ KOMÓRKĘ CZY COŚ I ZRÓB ZDJĘCIE I PRZEŚLIJ PRZEZ USB.
I BĘDZIESZ MIAŁ RAPORTA.

P.S. Uwież mi jestem uparty jak osioł!
 

DeletedUser

Guest
Wszystkie USB mi padły:D
Blutuwa i podczerwieć porzyczyłem wczoraj koledzę;)
 

DeletedUser

Guest
Co wy opowiadacie, jaka bitwa z kosmitami? To przecież jest nowa jednostka: żeby jej użyć, trzeba kliknąć w przelatujące UFO. Jak ci się uda dostajesz jednostkę z atakiem 1000. Mi za ok 30 razem udało się w nie kliknąć i teraz farmię wszystkich dookoła. Jedną jednostką!! Spróbujcie. Ciekawe, czy jutro zniknie, czy będzie na dłużej.
 

DeletedUser

Guest
Nie umiesz kłamać.
I to jest już dowodem tego że to "UFO" to zwykły żart!

Naprawdę ...;)Ufo właśnie pożarło mi 100 osadników!
I zburzyło koszary do 1 poziomu!
To już chamstwo!
Może przyjdzie jeszcze armia zajączków ,co ?
To wy było niezłe;)
Z tym ufem to prawda ...może ktoś inny kto tak ma da screena;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry