UFO! o.O

  • Rozpoczynający wątek KosiarzIII
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Hem, hem

Próbuję złapać, próbuję, nie da się :(
Ale przed chwilą widziałam, jak zielony kolo z browarem w łapie siedzi pod kopalnią srebra!!
I jeszcze do tego zamieściłabym raport, jak to mi procarze rozwalili to UFO. I jak ono spadało, to Marsjanie wyszli i w ofierze dali mi baryłki złota!
A potem przyszedł ktoś z Rzymu (to długa droga z Rzymu to mej wioski) i powiedział:
-O, szanowna Olcias98, czy może mi jaśnie pani oddać resztki UFA?
To ja na to:
-Owszem, ale sprowadź mi tu wszystkich legionistów!
To on mi sprowadził 1000 szermierzy, 10 000 kawalerzystów, 200 000 procarzy, 15 000 hoplitów, katapult było 8 000, do tego jeszcze 500 birem, 10 statków kolonizacyjnych i 5000 srebrnych monet! Spytałam, czy monety są legionistami, to on na to:
-No, trochę, bo procarze postanowili rzucać monetami zamiast kamieniami.
Ja mu oddałam UFO a potem kolo jeszcze przyprowadził wielką osobistość, którą jest Lucjusz Juniusz Brutus, znany z tego, że wypędził ostatniego króla Rzymu, i ten Lucek powiedział:
-Mam umyć posadzkę w akademii?
-Tak.
A potem sprawdziłam, i posadzka jest taka czysta! Zobaczcie sami, ale musicie najpierw mieć 5 (ni mniej, ni więcej) punktów badawczych i równo 2350 srebrnych monet. Dialog będzie się wyświetlać w prawym dolnym rogu.
Pozdro xD
 

DeletedUser

Guest
A wie ktoś gdzie klikać to UFO ? bo klikam już z 300 razy i nic :/ A JA chce UFO! :D
 

DeletedUser

Guest
Nabrać??!!

Nikogo nie nabraliśmy, to prawda!!
A teraz ten kolo z Rzymu, ten Lucek, to zasiał zboże tam, gdzie były kręgi zrobione przez UFO i od razu zboże wyrosło xD
 

DeletedUser

Guest
bitwa3.jpg


Oto raport z jednego mojego farmienia. Tak dla przykładu. :D Klikajcie, a będziecie mieli ufo. Oby jutro nie znikło.


ten obrazek spodku kosmicznego nie ma czarnych krawędzi :) nie postarałeś się z tą przeróbką :D

a co do the-west: od początku wiedziałem, że to ściema, ale wykonywałem te questy bo myślałem, ze dostanę coś fajnego (jakiś jajcarski przedmiot, który dodałby kilka punkcików do umiejętności) a tu co się okazało?? zwykła odznaka z nowicjuszem śmiejącym się z ciebie!! liczyłam chociaż na jakiś śmieszny gadżet (np. na pierdzącą poduszkę która podnosiła by charyzmę :p)
 

DeletedUser

Guest
Jakiś haker wpuścił tego wirusa na wszystkie wersje językowe!
U mnie właśnie ufa zmieniają się w roboty!
Skandal!
Czy to jakaś zamiana w Ogame z dodatkami?;)
 

DeletedUser

Guest
Fotomontaż

bitwa3.jpg


Oto raport z jednego mojego farmienia. Tak dla przykładu. :D Klikajcie, a będziecie mieli ufo. Oby jutro nie znikło.


Nie da się zrobić screena z raportu. jak mi procarze zwalili to UFO, to widziałam raport, ale jak chciałam screena, to nagle robiło się czarno i komputer się zawiesił a jak drugi raz na tym samym kompie próbowałam, to wybuchnął!
To montaż - widać, że ktoś robił to misternie:
-zdjęcie UFA wkleił na jakieś tło
-powstały rysunek wkleił na raport z ataku, zasłaniając jednostki
Ale nie wyszło - widać resztki czarnej ramki. Chyba.
 

DeletedUser

Guest
rozmowa z supportem

olcias98
2010-04-01 19:55:00
Zauważyłam obecność UFA. Na forum są wpisy, że można je złapać. Czy administracja uchyli rąbka tajemnicy, jak? Bo klikałam 100 razy i nic :( A może jakieś specjalne miejsce do kliknięcia?
Pozdrawiam.
Olcias98
andrev1
2010-04-01 19:55:59
Witaj olcias98,

Ufo porywa ludzi, następnie wywozi na bezludną wyspę i robi z nich dwu metrowych cyklopów, których użyje po świętach do przejęcia twojego polis, musisz pozbyć się kręgów, bo one wskazują drogę cyklopom.

andrev1 Grepolis Team

xD
 

DeletedUser

Guest
Dobra mam dość tego wszystkiego,
wszystkim dowidzenia,
do jutra życzę miłej inwazji zielonoskórych

Masz zielonoskórych? Ci u mnie byli żółci z fioletowymi czułkami, w zielonych bucikach. W rękach trzymali garnce ze srebrnymi monetami na prezent dla mnie.
 

DeletedUser

Guest
Autentycznie żal mi tych, co nie mają poczucia humoru i nie umieją się bawic..:rolleyes:

A według mnie żart fajny, ożywił fora, wmyślano co i raz kolejne "działania" latajacego UFO, śmiech i zabawa..:D

Brawa dla autorów..:D

Ponurakom życzę normalnego, zdrowego podejścia do gry, dla mnie gra, to zabawa, a jak zabawa, to i smiech..:D

Cytując za Joe Monster: "Powaga zabija powoli".. zatem śmiejmy się..:D
 

DeletedUser

Guest
Masz zielonoskórych? Ci u mnie byli żółci z fioletowymi czułkami, w zielonych bucikach. W rękach trzymali garnce ze srebrnymi monetami na prezent dla mnie.

Ja też mam zielonych, i wszyscy mają browary z piwem ,,warka".
O, a teraz jest nowe UFO, wyskakują tacy jak twoi, wyrzuciłaś ich z polis?
 

DeletedUser

Guest
Może są za mało specjalne?

Kolega podesłał mi taką wiadomość:
Zaatakowałem UFEM wioskę obok, i nie było czarnej obwódki, a zgarnąłem ponad 2750 surków i dodatkowo mam tamtą wioskę obok do jutra na własność, jak moje polis :) <JUPI>

Więc chyba nie są specjalne. Racja, Vwoo
 

DeletedUser

Guest
Masz zielonoskórych? Ci u mnie byli żółci z fioletowymi czułkami, w zielonych bucikach. W rękach trzymali garnce ze srebrnymi monetami na prezent dla mnie.

Niech Ci będzie: żółto-fioletowoczółkowate-zielonotrampkowe przybysze z innej planety
 

DeletedUser

Guest
Dzięki predatorom mam utrzymuję już 3 miasta pod okupacją!Leci następny atak!
 

DeletedUser

Guest
Niech Ci będzie: żółto-fioletowoczółkowate-zielonotrampkowe przybysze z innej planety

nie mają trampek! teraz przylecieli do mnie i nie mają trampek, a w żadnym wypadku zielonych! Mają białe, wieśniackie kozaczki!
Biją się z moimi zielonymi, którzy wcześniej przybyli.
 

DeletedUser

Guest
Ja jak patrzę na moją wyspę to widzę ,że ona płonie i spadają asteroidy.
Dziwne..:D
 

DeletedUser

Guest
Ja jak patrzę na moją wyspę to widzę ,że ona płonie i spadają asteroidy.
Dziwne..:D

Serio? A moja wiocha świetnie się broni. Ten Lucek rzuca w nadlatujące, wrogie UFA monetami ze srebra. A poza tym to z nieznanych przyczyn dookoła słychać okrzyki po rusku... to mnie martwi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry