Wojna KP vs AH

  • Rozpoczynający wątek siba10
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Taki mocarz jesteś, jak rzadko kiedy udzielasz się podczas odbijania osad swoich sojuszników, Naprawdę podziw dla Gregorka, dzięki niemu jesteście do przodu... I nie, żebym innych waszych sojuszników nie doceniał hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2328

Guest
Robercik nie widzę sensu wdawać się w polemikę z osobą z zachwianiami emocjonalnymi ( bo jak inaczej określić taki wpis na dzielonym forum AH i KP : 'bum szaka laka zostaw mego ptaka:D' ) ...


Oczywiście , że dzięki Gregorkowi jesteśmy zdecydowanie do przodu ! bezsprzecznie się zgadzam ;) No , ale z pierwszym Twoim stwierdzeniem nie mogę się niestety zgodzić .. Zawsze wysyłam wszystkie ogniowki jakie mam do dyspozycji i zasięgu jeżeli podejmowana jest próba przerwania okupacji ;)
 

DeletedUser2328

Guest
Hehe KP ma koalicje Ty wolisz robić fuzje:))

a jeszcze nie dawno nasze biremy stacjonowały w Twoich portach ;) ojj sodówka uderzyla do głowy jak widzę :D mieliśmy jedną poważną fuzję z ELIT , z tej fuzji w sojuszu pozostało 3 graczy ;) dwie pierwsze fuzję byly w pierwszych dwoch tygodniach po rozpoczęciu ;) więc kręgosłup sojuszu jest taki sam ;)
 

DeletedUser

Guest
Mi nic do głowy nie uderzyło..czytam i oceniam wszystko w tym temacie:) ale jak sam zauważyłeś od momentu kiedy jeszcze wasze biremy stały u mnie wiele się niestety zmieniło.
 

DeletedUser2328

Guest
Jest gruntowna różnica pomiędzy oceną obiektywną a subiektywną , nie każdy jak kesari potrafi zachować dystans ;) ty niestety do tych ludzi nie należysz ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja tu się nie mam zamiaru kłócić.. od tego są inni na tym forum
 

DeletedUser

Guest
Piszę jak ja to widzę mam do tego prawo jak każdy inny...ja bym wolał pooglądać jakieś raporty z tej wojny niż wasze potyczki słowne.. od tego jest PW-i to jest tylko moje zdanie tyle:) powodzenia KP:p
 

DeletedUser

Guest
To juz 16 strona, a raportow ni ma :p
Wiem, ze kryjecie ta wojne jak najbardziej, ale raz na ruski rok dajcie raport, ale jak juz zadko to taki, ze sie chce powiedziec "wow" :D
 

DeletedUser

Guest
może by tak założyć teat kłótnie? po to się wpisuje wojny, żeby moć pokazać raporty...
Proszę tu mały przykład:BD versus Never&KM. Zobaczcie, ile jest raportów na jednej i drugiej stronie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
raporty są na odpowiednich ku temu forach :p Jaka u Was pogoda?:D
Ten temat został założony w celach propagandowych :p
dołączcie do walk zostaniecie zaproszeni do for wspólnych którejś z koalicji i będziecie mieli wgląd w raporty :p:D:D:D
Nikt Wam nie wspominał że ciekawość to ...:p
 

DeletedUser

Guest
to dopiero pierwszy ;P jeden stopien mogę zejść i tak jestem w siódmym niebie dzisiaj ;P

to jak? ma ktoś raporty?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2328

Guest
To juz 16 strona, a raportow ni ma :p
Wiem, ze kryjecie ta wojne jak najbardziej, ale raz na ruski rok dajcie raport, ale jak juz zadko to taki, ze sie chce powiedziec "wow" :D

ja dzisiaj nabiłem ponad 8k w agresorze na Eforze + 3k w deffie ;)
 

DeletedUser

Guest
ale my nie chcemy potwierdzeń w słowach... poza tym wyobrażasz sobie soj, który wygłasza wszem i wobec, jaki to wróg jest dobry?
 

DeletedUser

Guest
a czego się wstydzic ?
to tylko gra w której raz sie jest na górze raz na dole

ale własnie taka powinna byc dyskusja - uczciwa i bez tłumaczeń - brawo eforowie
 

DeletedUser6062

Guest
Dokładnie. To jest tylko gra i klęski tutaj nie są żadnym wstydem. Dzisiaj przegrywam, a jutro wygrywam.
 

DeletedUser

Guest
wiem, że nie ma się czego wstydzić, ale wiem też, że nie wszyscy to wiedzą... to jest problem dzisiejszego społeczeństwa- nie umie przegrywać, nie ważne czy w grze czy w realu :(
 

DeletedUser6062

Guest
Gdybyś zapytał się o to kto wygrywa wojnę to by to inaczej wyglądało. Oby dwie strony tracą miasta więc i odpowiedzi byłyby różne pisane różnych punktów widzenia. Według mnie to jeszcze za wcześnie by typować zwycięzców, ale gdyby kesari zaprzeczył hardowi i zarzekał się, że tej całej sytuacji nie było to by się tylko ośmieszył a tak pokazał, że jest dojrzałą osobą i traktuje to wszystko jak zabawę, a nie walkę o życie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
miło poczytac madrych wypowiedzi
po raz wtóry szacun

pozatym co dadzą zaprzeczenia ?? wystarczy wejśc w statystyki i osoba dociekliwa sama dojdzie do wniosków - a wyciagnie odpowiednie dla siebi wzgledem osób , które beda kłamac - zgadza się ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry