Wojna KP vs AH

  • Rozpoczynający wątek siba10
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2328

Guest
Twoje zachowanie jest poniżej wszelkiej krytyki ;) Otóż niektórzy gracze skarżą się i przesylają pw. w którym to ludzie z KP wysyłają propagandowe inforacje mające na celu do doprowadzenia do destabilizacji sojuszu ! Piszecie do tych graczy , że mają pewne miejce u Was , piszecie do tych graczy , że jedyną osobą której pomaga się w sojuszu to ja ( co mnie sromotnie obraża , więc nie dziw się , że tak się do Ciebie odnoszę ) . I teraz mam pytanie : to ja zabrałem CI wioskę czy inni gracze ? jak wstaleś siedziało 400 birem do godziny 14 mojego wkładu własnego było 1k birem sojusz pomógł bo to jego obowiązek , myślałem , że będziecie wioskę odbijać , więc poprosiłem o wsparcie . A ty masz czelność pisać takie głupoty ?? Co Ty sobie myślisz ?? bo ja nie wiem .. Jak ktoś to kiedyś powiedział ta wojenka doprowadziła do zsunięcia się dwu tonowych klap na oczy .Szukanie pretekstów , aby obsmarować AH a FO spędza Ci chyba spędza Ci sen z powiek . Nawet Rychuu z ktorym nigdy większego zatargu nie miałem obraził mnie na pw.

Macie jakąś cholerną manie wielkości ? Najpierw sojusz z eforami , poźniej z Aniołkami , następnie Nemezis a teraz z Mroczną Armią . Przecież Mroczna Armia to do nie dawna wasz wróg ! posuniecie się do wszystkiego , żeby zdobywac kolejne miasta ? no to powodzenia bo my będziemy robić to samo w tym samym składzie :p:p:p:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
nie lepiej zrobić sobie wewnętrzne forum do prania brudów między Nami? Po kija tu pisać? robić jakąś chorą i nikomu nie potrzebną zadymę... Mimo niechęci i racji po obu stronach to tylko zabawa;) Dziś wygrywam, jutro przegram aby się po jutrze podnieść... Nie ma co się tu opluwać i dawać używkę komuś całkowicie niewiedzącemu o co tu w tym wszystkim chodzi.
I proszę nie łączyć Eforów z żadną koalicją z Angel... osoba która łączy mnie z Farciarzem jest pozbawiona całkowicie zdrowego rozsądku :p
 

DeletedUser

Guest
a toś mnie zaskoczył tą wypowiedzia hehe

powiem szczerze , że powoli sam jestem głupi

AH prowadzi wojnę z KP i Eforami i ANgel ???

Wiec łaczenie was jako jedna strone samo sie narzuca ( na pewno dla AH) , a to czy Eforowie i Angel maja koalicje przeciwko AH - to mysle ze akurat AH w ogóle nieinteresuje hehe - liczycie sie jako jeden wróg.

A ktos kto niedostrzega w tym szansy dla siebie , aby wygrac łącząc siły i np zgrac ataki to -- nic wiecej nie powiem
 

DeletedUser

Guest
A ktos kto niedostrzega w tym szansy dla siebie , aby wygrac łącząc siły i np zgrac ataki to -- nic wiecej nie powiem

Musiał bym Ci tłumaczyć coś czego i tak nie pojmiesz:p Bez urazy ale zdecydowanie Nas nic nie łączy ani łączyć nie będzie z kimś kto traci na Nasza korzyść miasta...Po prostu walczymy z Angel i nie przestaniemy mimo że mamy jakiś blisko określony wspólny cel;)
Malart może Ci to lepiej wytłumaczy :p
 

DeletedUser

Guest
AH to najbardziej zadumani w sobie ludzie którzy grawitują w chmórach. niie wiedzą co to pomoc, zgranie itp. dla niech się liczy aby być 1 w rankingu. pędza jak króliczki (przysłowiowe) do celu nie zwarzając na innych, pędzą po trupach. a być 1 w rankingu to dla nich absolutbie najśilniejszy motywator. co to poświęcenie? pomoc? współpraca? dla nich nie ma takich słów! liczy się tyko gonienie w tabelach. ich to bardzo ale bardzo podnieca a jeśli w ostateczności pomogą to trzeba przed nimi oklęknąć na kolana aby śię mogli dowartościwać!
 

DeletedUser

Guest
AH to najbardziej zadumani w sobie ludzie którzy grawitują w chmórach. niie wiedzą co to pomoc, zgranie itp. dla niech się liczy aby być 1 w rankingu. pędza jak króliczki (przysłowiowe) do celu nie zwarzając na innych, pędzą po trupach. a być 1 w rankingu to dla nich absolutbie najśilniejszy motywator. co to poświęcenie? pomoc? współpraca? dla nich nie ma takich słów! liczy się tyko gonienie w tabelach. ich to bardzo ale bardzo podnieca a jeśli w ostateczności pomogą to trzeba przed nimi oklęknąć na kolana aby śię mogli dowartościwać!


Ales ty beznadziejny koles jestes, gdyby nie wiedzieli co to pomoc i zgranie to na pewno niebyli by pierwsi w rankingu , skoro sa to czyli sa zgrani a jak sa kroliczkami to napedza ich Duracell :)


a moze pozbawili cie wioski hmmm??? zal
 

DeletedUser2328

Guest
ah to najbardziej zadumani w sobie ludzie którzy grawitują w chmórach. Niie wiedzą co to pomoc, zgranie itp. Dla niech się liczy aby być 1 w rankingu. Pędza jak króliczki (przysłowiowe) do celu nie zwarzając na innych, pędzą po trupach. A być 1 w rankingu to dla nich absolutbie najśilniejszy motywator. Co to poświęcenie? Pomoc? Współpraca? Dla nich nie ma takich słów! Liczy się tyko gonienie w tabelach. Ich to bardzo ale bardzo podnieca a jeśli w ostateczności pomogą to trzeba przed nimi oklęknąć na kolana aby śię mogli dowartościwać!

100 % racji ! :d
 

DeletedUser

Guest
gdyby sobie nie pomagali, nie byliby 1 w rankingu, nie mogli by odeprzeć ataków. w końcu samą rekrutacją nikt sobie nie poradzi...
o ich zadumaniu w sobie nic nie wiem, nie byłem w ich sojuszu :p
 

DeletedUser

Guest
Kinek, nie kumam tego stwierdzenia "AH to najbardziej zadumani w sobie ludzie":confused: A nad czym tu dumać? :D Przecież to nie szachy!
Nie dość, że piszesz jakieś bzdury, to jeszcze i bez sensu ;)
 

DeletedUser

Guest
jeśli 3k birem wsparcia przy każdym oblężeniu nazywasz brakiem zgrania to ja nie wiem;)

szkoda tylko, że nikt nie próbuje odbijać bo punkty nie wpadają;/
 

DeletedUser2328

Guest
A ja się zastanawiam kiedy ostatnio ktoś nam przerwał okupację i czy taka sytuacja wogole miała miejsce xDD :D:D:D A co do kinka90 to mam koło niego jeden off :D
 

DeletedUser

Guest
Ten chłopak co wcześniej pisał miał trochę racji ; >
Wyrzucacie osoby które są przejmowane po to aby tylko sobie nie zepsuć statystyk :D
Taka Tesses Zostaje po części przejęta i tu nagle psikus i jej nie ma w sojuszu.
 

DeletedUser2328

Guest
Ten chłopak co wcześniej pisał miał trochę racji ; >
Wyrzucacie osoby które są przejmowane po to aby tylko sobie nie zepsuć statystyk :D
Taka Tesses Zostaje po części przejęta i tu nagle psikus i jej nie ma w sojuszu.

nie pierdziej głupot :/ Tesses sam odszedł prześlę Ci pw. , żebyś był pewien :p
 

DeletedUser6062

Guest
Zanim użyjesz jakiegoś słowa to najpierw sprawdź co ono oznacza, ale nie zamierzam się tutaj wyzywać bo nie od tego jest to forum. Nie pisałeś, że nie tracisz, ale tak się przechwalasz swoimi sukcesami jakbyś już dawno wojnę wygrał. Według mnie bezsensu odbijać osadę w której stacjonuje kilka tysięcy birem. Osadę się traci, a pkt walki zostają i zawsze można się odbić.
 

DeletedUser

Guest
Daro dobrze pisze... jeśli ktoś wchodzi na kompa i widzi ze miasto okupowane a tam stoi 3K birem to musi być najpierw pewny ze te biremy rozwali inaczej tylko dany sojusz straci ogn. a osoba która okupuje miasto małym kosztem zdobędzie dużą ilość pkt...
 

DeletedUser2328

Guest
Zanim użyjesz jakiegoś słowa to najpierw sprawdź co ono oznacza, ale nie zamierzam się tutaj wyzywać bo nie od tego jest to forum. Nie pisałeś, że nie tracisz, ale tak się przechwalasz swoimi sukcesami jakbyś już dawno wojnę wygrał. Według mnie bezsensu odbijać osadę w której stacjonuje kilka tysięcy birem. Osadę się traci, a pkt walki zostają i zawsze można się odbić.

doskonale wiem co znaczy te słowo chłopaku ;) ilustruje Twoje zachowanie ;)

w przeciwieństwie do Was i waszej przeolbrzymiej koalicji my staramy się co jakiś czas przerywać okupacje tak jak było w przypadku nemezis gdzie posżło lekko na dno 3k birem ;) Bo jak nasz kolon wejdzie do Was to 0 odzewu w postaci zapalniczek wchodzących na okupacje ;)
 

DeletedUser6062

Guest
Nie wiem co moja wypowiedź miała wspólnego z impertynencją, a jeśli chcesz zabłysnąć mądrym słówkiem to poczekaj chociaż na dobrą okazję. Jak lubisz ilustrować czyjeś zachowanie to ilustruj swoje, a mnie zostaw w spokoju. Udało ci się przerwać okupację to gratuluję, ale nie musisz od razu wtrącać się do naszej strategii. My też mamy ogniowe i używamy ich kiedy uważamy to za stosowne. Poczekajmy jeszcze jakiś czas i dowiemy się kto lepiej wykorzystywał swoje wojska.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry