Wojna SBS vs HADES

  • Rozpoczynający wątek wiki87
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Sorki że się wcinam NIE W MOJĄ WOJNĘ ale Marcin czyżbym wyzwanie w twojej wypowiedzi widział???;)
 

DeletedUser

Guest
właściwie czemu nie ? zawsze będzie ciekawiej, chodź nie chciał bym osłabiać FLUM no ale jeżeli to jedyny sposób, żeby rozwiązać ten spór to niech i tak będzie.
 

DeletedUser

Guest
hmm z Republik śmiało się wielu kolego casanti tak samo jak wielu smieję się teraz z SBS...
 

DeletedUser8542

Guest
Dobrze gimli to zapraszam na mała rozmowę na priv napisze do ciebie dzisiaj czy jutro.
 

DeletedUser

Guest
Masakra jednym slowem...Was facetow zostawic na chwile bez nadzoru a tu takie rzeczy...jakies pojedynki itd hehe

Wracajac do wypowiedzi casanti to szczerze nie chce mi sie nad tym wywodzic zbyt dlugo...
Wedlug mnie sojusz,ktory zaklada Akademie musi byc na takiej pozycji i porzadnie zorganizowany aby ta Akademie moc utrzymac ..a nie pozostawiac ich samemu sobie ...bo sa latwym celem i tylko sa wykorzystywani przez sojusz macierzysty...ale tez jest i dobra strona bo czasami z akademii( jakiegos sojuszu) moze wykluc sie naprawde zacny i dobry gracz...
Co do raportu wklejonego przez Gimliego WOJNA OFIAR NIE WYBIERA.....i poszedl pierwszy lepszy wklejony...
A co do twoich zapedow do oceniania kto jes silny a kto nie to hmmm ...

Wojownika nie ocenia sie po dlugosci jego miecza....

Co do slow wypowiedzianych przez przedstawiciela R3P....to ten sie smieje, kto sie smieje ostatni....
A skoro my wielu dajemy takowa rozrywke to tylko im na zdrowie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6062

Guest
Pozwolę wkleić sobie jeden cytat z AH vs AY:

kpt. byl kiedys u nas, to po pierwsze no i jak widac lubi nas dalej a nie lubi takich jak ty. na poczatku to mysmy sie dowiedzieli o wojne jak na forum przeczytalem. Reakcja sojuszu na poczatek to byl smiech, ze tacy gracze sie rzucaja na nas. No nie powiem ze sam sie nie smialem. Zauwazylismy ataki raz po raz to zareagowalismy, bo na poczatku se pomyslielismy, ze to sa jakies jaja xD. No ale nic macie wojne a z tego co mi yakuel przyslal to hardkor przepraszal za to co powiedzial. W kazdym razie to, ze kpt. zaatakowal pierwszy , za co mu dziekujemy , to zbieg okolicznosci a twoje dni na m 65 byly juz policzone.
PS. Zaklepalem se twoje miasto andaluzje, wiec wez tam rozbuduj mi surki

To były słowa AY wypowiedziane do KP. ZS nam zapowiadało prędką zagładę, BS rezerwowało nas jako farmy, a AH na naszym forum dzielonym nazywało nas "komarami". Na pewno było dużo więcej sojuszy, które się z nas nabijały, a które już nie istnieją tylko nie chce mi się szukać po archiwum. Sais pisał, że nie umiemy złożyć sojuszu tym czasem KP vs BP jest 18:3 + odebrane jedno morze - m42. Tak i wy nie przejmujcie się durnymi komentarzami tylko grajcie swoje bo zwycięstwo, w które nikt nie wierzył daje największą satysfakcję.

PS: Wielkie graty Pl-Gimli. Zapowiadałeś top10 SBS i masz top10. Pierwszy twój cel już osiągnięty.


EDIT:
Co do Hadesu to od początku mówiłem, że ten sojusz się do niczego nie nadaje i myślę, że osoby które wcześniej krytykowały moje słowa teraz mogą się ze mną zgodzić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jezeli mowisz o mnie hehe bo bez bicia sie przyznam ze negowalam niektore wypowiedzi ...to ja juz dawno a mianowicie klilka postow wyzej przyznalam Ci racje :D
Kazdy sam musi sie przekonac na to wychodzi :)

A co do reszty wypowiedzi to ja nigdy sie nie przejmowalam tym co mysla o mnie i jak mnie oceniaja czy tez moje SBS :D ( mysle ze GImli sie nie obrazie ze tak je nazwe)...mam do tego spory dystans...dlatego jezeli ktos ma na celu sprowokowanie mnie do pyskowki i wielka obraze spowodowana ze bedzie ocenial SBS tak czy inaczej to dluuuuga droga do tego....:)
A i ja tez sie ciesze ze mamy top10 hehe :)
 

DeletedUser

Guest
no to zostałem zablokowany heh za 5 dni wracam do gry, czas na wakacje haha.
 

DeletedUser8542

Guest
Wiki może trochę mnie poniosło ponieważ nie podoba mi się ta wojna ale też nie mam prawa oceniac twój sojusz.
Wiem że mi wybaczysz ^^ a plgimli jeśli nadal chce pojedynku to po banie niech się zgłosi do mnie.
 

DeletedUser

Guest
dzięki daro ;] teraz celuje w top 6 i tego będziemy sie trzymać, dalej nie da rady chyba że jakiś inny sojusz z czołówki sie posypie.
Wspomniany cytat jak dobrze pamiętam należał do apel11 chodź moge sie mylić bo to juz prehistoria.
za to nazwania was Komarami przez AH to nie pamiętam.. co nie znaczy, że to nie padło.
ale za to pamiętam wspólne akcje przeciwko AY i mam ogromny sentyment do tych czasów. Nigdy nie zapomnę NP; Samobójczej akcji odbijania okupowanej Andaluzji Rycha przez Apella ognie wtedy poszły na dno ale pamiętam jak to zbliżyło oba nasze sojusze, za to Yakuel wtedy nazwał nas idiotami haha ;]

Świat od tamtego czasu poszedł do przodu, ale mimo wszystko nadal AH < co zrozumiałe> ale też KP traktuje jako braci broni a z braćmi sie nie walczy, wiele osób mnie nadal z tego powodu krytykuje a ten pogląd przysparza i mi ale i wam wielu problemów... nie mniej przynajmniej nadal sie łudzę, że mimo wszystko to jakoś sie ułoży i tego sie trzymam.

Cesanti to było moje osobiste wezwanie , żebyś wziął czynny udział w walce po stronie hadesu, ale jeżeli chcesz to odbierać jako wojne prywatną to ok niech i tak będzie, chodz wolał bym to rozwiązać w bardziej masowy sposób ;]]
tak czy siak propozycje podtrzymuje.
 

DeletedUser

Guest
Witam .

Przeczytawszy powyższe posty Casantiego i Gimliego, pozwolę sobie odpisać Wam :

Jeżeli którykolwiek przypuści atak na drugiego to sam osobiście się Wami zajmę i ostrzegam że nikt Wam nie pomoże ... Może jak stracicie po jednej osadzie to się opamiętacie i skończycie te bezsensowne kłótnie .
Lubie zarówno Gimliego jak i Casantiego więc tym bardziej muszę tutaj zareagować ... Jak się nie będzie dało dyplomatycznie to trzeba to będzie załatwić siłą ...

Panowie tak więc zapraszam do rozmowy na priv w grze rób na forum ...
Ja będę chciał rozwiązać to w sposób najlepszy dla SBS jak i dla Hadesu .

Pozdrawiam, Maciek .
 

DeletedUser6062

Guest
Daro bez spamu, temat dotyczy wojny SBS i Hadesu a nie sojuszu ANgel (;D, kto nie rozumie zapraszam na prv)

Zycze powodzenia, SBS chociaz jak poprzednicy uwazam, ze Hades nie ma wiekszych szans, chociaz obecnosc RP napewno wiele wniesie do wojny i nigdu nie wiadomo jak w takim wypadku wojna sie potoczy.

Jednak obecność RP nic nie wnosi do wojny, ale za to Fulminata się wpierdziela do niej.
 

DeletedUser

Guest
Maciek, gdybyś dobrze zrozumiał to co napisałem, to nie było by twojego postu, napisałem, żeby nasz kolega wrócił do HADESU i ogarnął sojusz
przecież lać sie z nim nie będę puki będzie w FLUM, weź też pod uwage, że sam napisał, że nie chce zrywać paktu, a ja mu pokazałem, że nie musi wystarczy, ze wróci do hadesu.

Jeżeli sie pobijemy to nawet super :D najwyżej strace miasto ale zyskam 2 nastepne ;))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja Cię chciałem postraszyć ale ty się nie boisz, hehe .
Chłopaki załatwcie to dyplomatycznie, a nie :>

Gimli napiszę Ci coś w grze jak Ci ban zejdzie, ok ? :>
 

DeletedUser

Guest
Wiki może trochę mnie poniosło ponieważ nie podoba mi się ta wojna ale też nie mam prawa oceniac twój sojusz.
Wiem że mi wybaczysz ^^ a plgimli jeśli nadal chce pojedynku to po banie niech się zgłosi do mnie.

Hmm...poniosło czy nie poniosło...to tu masz racje ze nie powinieneś oceniać mojego sojuszu, nie zapoznawszy sie z wieloma kwestiami...:)

No ale skoro wiesz, ze Ci wybacze...to hmmm nie pozostaje mi nic innego jak to zrobic:) masz szczęście,ze ja nie chowam zbyt długo urazy :D

A co do tych waszych pojedynków...hehe no comment :D

A Ciebie Boom... ja Cie proszę to sa duzi chłopcy i załatwia to tak jak sami beda chcieli...niepotrzebnie z tego jakas afera sie robi...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja Cię chciałem postraszyć ale ty się nie boisz, hehe .
Chłopaki załatwcie to dyplomatycznie, a nie :>

Gimli napiszę Ci coś w grze jak Ci ban zejdzie, ok ? :>

korde co sie tak wszyscy uparli na randkowanie ze mną po bananku ;/ piszcie teraz na pw nudze sie ;D
 

DeletedUser

Guest
Nie, Hadesi cicho siedzą i się zbroją:D tylko Casanti w ich imieniu(tak jakby) piszę.
 

DeletedUser

Guest
dobra dajcie juz sobie z tym spokój. casanti wie doskonale jak wyglada sytuacja. fulminata ma pakt z sbs i tak zostaje.
 

DeletedUser

Guest
dzisiaj wbijam na grepolisstats i co widze ? wynik wojny 3-2 dla sbs i enklawy.
2 kolonizacje sbs na akademii hadesu oraz 1 enklawy na Hadesie..
 
Status
Zamknięty.
Do góry