Wyzwania urodzinowe

DeletedUser

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

Tylu napalenców , że dobrym miejscem dlamnie było by miejsce w drugiej dziesiątce :(
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

A wgl wiadomo ile osób bierze udziiał w tym?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

Pewnie dużo bo złota sporo jest .
 
Odp: Wyzwania urodzinowe

Sporo, bo faktycznie jest o co zawalczyć, ale myślę, że szanse jeszcze mają wszyscy. Ciekawa jestem, ile osób weźmie udział we wszystkich 4 wyzwaniach :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

ja pewnie któremuś nie podołam ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

W kontakcie ws. konkursów wyłączona jest edycja postów, jednak możesz dodać nowy post w swoim temacie, jeśli pomyliłeś się podczas wysyłania odpowiedzi.

TO CHYBA JEDNAK NIE można dodawać postów
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

Można zawsze się nie mylić :p żeby poprawiać nie trzeba było
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

UUU taka konkurencja to szans nie mam wcale :(
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

Szanse ma każdy:) Warto wziąć udział w 2 wyzwaniu, bo 3 i 4 dopiero zróżnicują punktację;) Nie chcę za dużo zdradzać, ale w dwóch ostatnich wyzwaniach na pewno ciężko będzie zdobyć max punktów;)

Więc nawet jeśli ktoś nie brał udziału w 1 wyzwaniu ma szanse na pierwsze miejsce;) Jedno wyzwanie nie przesądza o całej zabawie;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

No to jestem pocieszony. Czyli już bardzo monetek nie nazbieram : D
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

Tzn źle się wyraziłem;) Po prostu brak uczestnictwa w jednym z wyzwań nie przekreśla całkowicie szans na wygraną:) Dlatego osoby, które ominęły któreś z wyzwań niech się nie załamują i biorą udział dalej:) Ale zachęcam do wzięcia udziału we wszystkich, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

Ja rozumiem ;)
Postaram brać udział we wszystkich, ale któremuś nie zadaniu nie podołam ja to wiem . :)

Mam nadzieję że udział weźmie jeszcze więcej osób, przez co zabawa będzie jeszcze fajniejsza
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

W towarzystwie odnalezionych w labiryncie jednostek podążasz w stronę Olimpu. Zastanawiasz się, jaki prezent przynieść ze sobą. Wtedy właśnie pojawia się kolejny posłaniec z wiadomością:

Bohaterze,

stoisz przed trzecim wyzwaniem. Teraz pora sprawdzić Twoje umiejętności pisania, które są niezbędne każdemu władcy. Dobry dyplomata dba o to, by w jego królestwie panował spokój i harmonia. Pochwal się swoim kunsztem artystycznym na tabliczce obok przy pomocy narzędzi, które towarzyszą nam od pokoleń. Zadbaj o to, aby Twoje dzieło było wyjątkowe i wyróżniało się spośród innych, a nagroda Cię nie ominie. Do dzieła!

Król Innos
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Wyzwania urodzinowe

Olimp już blisko, już widzisz jego szczyt i już cieszysz się na myśl o zbliżającym się przyjęciu. Jednak Twoją radość przerywa posłaniec z następującą wiadomością:

Drogi Bohaterze,

zaszedłeś już bardzo daleko. Jeszcze tylko parę kroków i możesz zostać legendą, o której będą opowiadać i śpiewać przez tysiąclecia. Bądź jednak gotów na walkę, bowiem w każdym momencie możesz natknąć się na ostatnie z mych wyzwań. Dookoła aż roi się od buntowników, z którymi musisz się wpierw rozprawić. Jeśli Ci się powiedzie, na zawsze zostaniesz ulubieńcem bogów. Tak więc ruszaj i do zobaczenia wkrótce!

Król Innos
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

Ok
W godzinach przed południowych czy po południowych ?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wyzwania urodzinowe

Drobne nieporozumienie z cyklu "czy po północy jest jeszcze dzisiaj czy już jutro?" :D Wyniki zostaną ogłoszone dzisiaj wieczorem, właśnie przeliczamy i sprawdzamy 5 razy, żeby wszystko się zgadzało :)
 
Do góry