Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22282

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Ja mialem ciekawa role -osilek :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

A to był spisek ;P Na początku napisałam, że to Bezimienny, ale było głosów 1:1. Także Elastynka wolała mnie wybrać, niż Beziego, bo za wcześnie by zabawa się skończyła. Także to wszystko było ustawione ;P

Nie prawda :) Głos na Ciebie był o 22:00 a na Bezimmiennego o 22:01 :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

A to był spisek ;P Na początku napisałam, że to Bezimienny, ale było głosów 1:1. Także Elastynka wolała mnie wybrać, niż Beziego, bo za wcześnie by zabawa się skończyła. Także to wszystko było ustawione ;P

Mój głos poszedł pierwszy na bezimiennego - przejrzyj strony wcześniej:)
A głosowali na Ciebie pewnie za poprzednią zabawę więc ustawione nic nie było, zwłaszcza że było jak pisze przedmówca:):)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

A to był spisek ;P Na początku napisałam, że to Bezimienny, ale było głosów 1:1. Także Elastynka wolała mnie wybrać, niż Beziego, bo za wcześnie by zabawa się skończyła. Także to wszystko było ustawione ;P
Oj ,nie do końca tak, pierwszy głos poleciał na ciebie audi ,a kolejne nie zmieściły się w czasie :rolleyes:

Londi ,byłaś wszechwiedzącą? Bo tak ni z gruszki ni z pietruszki na sam początek mnie zaczęłaś podejrzewać :(

Ogółem , pierwsza gra fabularna i natychmiast morderca... ach te stereotypy o metalowcach... Ja jestem spokojnym człowiekiem. =}

ps. Szkoda,że takim brutalnym mordercą mnie zrobili ,jeszcze poprzednie role morderców bym przebolał ,ale po co musiałem te języki odcinać ,to obrzydliwe...:mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Moja rola to pasażer:D jak się dzisiaj dowiedziłam że jesteś mordercą to się nie mogłam przestać śmiać, że udało mi sie trafić:D Jakie tam od razu wszechwiedząca:D Tak mi poprostu wyszło z tego co pisałeś:D jak to się mówi głupi ma zawszze szczęście:d

PS: Heheh czemu zabiłeś dziecko?:d
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Spostrzegłem okazję , słowa pt "jeśli zginę ,to na pewno Bezimienny Metalowiec" bardziej działają mi na korzyść , bo mogłem argumentować ,że ktoś chce na mnie winę zrzucić.
A audi jaką rolę tym razem miała? Bo nie pamiętam ,aby kiedykolwiek miała zwykłego obywatela :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Hehe mogłeś takie argumenty dawać, ale fakt faktem, że po tym TheKKok także Ciebie wskazywał:D
Fajna zabawa była choć moja pierwsza:d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Ja miałam profesorkę ;P
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Skąd wiedziałem,że nie byłaś szarym obywatelem...:rolleyes:
To pozostaje pytanie kto był wszechwiedzącym...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hehe mogłeś takie argumenty dawać, ale fakt faktem, że po tym TheKKok także Ciebie wskazywał:D
Fajna zabawa była choć moja pierwsza:d
Ciebie tak czy tak trzeba było sprzątnąć ,bo byś na mnie w każdej turze głosowała ,aż w końcu byłoby za mało osób, abym mógł to przeżyć :rolleyes:
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Ciebie tak czy tak trzeba było sprzątnąć ,bo byś na mnie w każdej turze głosowała ,aż w końcu byłoby za mało osób, abym mógł to przeżyć :rolleyes:

hahahahha:D no raczej i z każdą Twoją wypowiedzią miałąm większa pewność, że to Ty byłeś killerem:D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Oj ta, oj tam :p Do kolejnej zapiszę się bez namawiania chyba, że Elastynka będzie chciała zagrać to się zamienimy:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

fajna zabawa była :) choć czas był trochę nie wygodny :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

W kolejnej edycji bierzecie udział?:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna: Pociąg Śmierci

Kto wie:) Może da radę wcześniej to zorganizować:) Myślę, że gdyby było sporo chętnych to wszystko można jeśli się chce:)
 
Do góry