Zamówienia u Elastynki

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22282

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Takze o cis bym poprosil na sygnaturke byle
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Z przemiłą chęcią, ale mam teraz strasznie dużo zajęć i ciężko u mnie z czasem :(
Jak tylko znajdę chwilkę, obiecuję, że zrobię!
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Na te prace warto czekać:d o czym świadczą wcześniejsze wykonania Eli:d Te dla mnie szczególnie mi się podobają heheh
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

No widziałem wiele osób z sygnaturkami Elastynki warto więc :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Witam,

Jeśli znajdziesz czas (jestem cierpliwy więc nie ma pośpiechu) to poprosiłbym Avatar w stylu użytkownika londi.
Coś żywego (tzn. wyraziste kolory), animowanego, oryginalnego. Jeśli będzie pasował napis "Turgan" to również możesz rozważyć taką opcję, aczkolwiek jeśli uznasz, że lepiej pozostawić sygnaturę samą sobie, bez zbędnych dodatków tekstowych, to jak najbardziej jestem tego samego zdania - ufam Twoim inwencjom twórczym :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Moje obecne czy moje wczesniejsze? heheh troche tego bylo xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Witam,

Jeśli znajdziesz czas (jestem cierpliwy więc nie ma pośpiechu) to poprosiłbym Avatar w stylu użytkownika londi.
Coś żywego (tzn. wyraziste kolory), animowanego, oryginalnego. Jeśli będzie pasował napis "Turgan" to również możesz rozważyć taką opcję, aczkolwiek jeśli uznasz, że lepiej pozostawić sygnaturę samą sobie, bez zbędnych dodatków tekstowych, to jak najbardziej jestem tego samego zdania - ufam Twoim inwencjom twórczym :)

To ma być sam avatar na forum? Czy avatar z sygnaturą w komplecie?
A może ma być to herb do gry?
To różne wymiary, więc muszę wiedzieć :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

To co teraz masz.
Mega to wygląda :)

Heh też tak myślę i gwarantuję, że jak ELa znajdzie czas to Cię zaskoczy:d Ty przynajmniej masz jakoś bardziej sprecyzowane co chcesz:D Ze mną zawsze ma większy problem, bo nie mówię nic odnośnie tego co chcę albo niewielkie info podaję:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

To ma być sam avatar na forum? Czy avatar z sygnaturą w komplecie?
A może ma być to herb do gry?
To różne wymiary, więc muszę wiedzieć :)

Chyba Avatar. Ta ikonka co jest widoczna po lewej stronie przy nicku, ilości postów, rejestracji itd. :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Tak jest, chodzi Ci o avatar:) sygnaturka to ten obrazek pod treścią posta:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry