[Ulepszenie] Zmiana prędkości handlu na Chania pl116

Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji?


  • W sumie głosujących
    88
Status
Zamknięty.
Ile światów na Wielki Klan przegrałeś, że Cie piecze. Propozycja może być do odrzucenia śmieszny człowieku
Niestety ale moim celem życiowym nie jest wygranie jakiejś śmieszne ikonki która podnosi twoje ego.

Skoro tacy wielcy gracze z was to możecie się wykazać na tak wolnym handlu. No chyba że jednak was to przerasta ?

Kacperek ma rację że jest to uciążliwe I nie można się z tym nie zgodzić Ale jednak płacz po 2 tyg z waszej strony jest już żałosny.


Ale dobrze, będziesz mógł dalej sie chwalić jaki to wielki gracz nie jesteś bo wygrałeś świat na masowka randomowych graczy ;]
 
Niestety ale moim celem życiowym nie jest wygranie jakiejś śmieszne ikonki która podnosi twoje ego.

Skoro tacy wielcy gracze z was to możecie się wykazać na tak wolnym handlu. No chyba że jednak was to przerasta ?

Kacperek ma rację że jest to uciążliwe I nie można się z tym nie zgodzić Ale jednak płacz po 2 tyg z waszej strony jest już żałosny.


Ale dobrze, będziesz mógł dalej sie chwalić jaki to wielki gracz nie jesteś bo wygrałeś świat na masowka randomowych graczy ;]


Wykażemy ske niezależnie czy zmienia predkosc czy nie. Propozycja jest dla calego serwera, ale jesli wolicie cierpiec, byle klan nie mial to xd powodzenia.
 
Niestety ale moim celem życiowym nie jest wygranie jakiejś śmieszne ikonki która podnosi twoje ego.

Skoro tacy wielcy gracze z was to możecie się wykazać na tak wolnym handlu. No chyba że jednak was to przerasta ?

Kacperek ma rację że jest to uciążliwe I nie można się z tym nie zgodzić Ale jednak płacz po 2 tyg z waszej strony jest już żałosny.


Ale dobrze, będziesz mógł dalej sie chwalić jaki to wielki gracz nie jesteś bo wygrałeś świat na masowka randomowych graczy ;]
Nikt nie napisał, że uważam(czy tam uważamy) się za wielkich graczy, taka łatkę przypinasz nam ty, a potem się niesie dalej. Po raz kolejny ktoś pisze, że świat wygrany na masówki - nikt nie broni nikomu grać i zbierać ekip.
 
Nie- to proste. Nie zmienia się reguł w trakcie trwania meczu! Wchodząc tutaj zgodziłem się na takie a nie inne warunki i je zaakceptowałem. Zmieniając reguły, choćby pod pozorem demokratycznej sondy (sic!), to nic innego jak wymuszenie zmiany zasad. To co usiłujecie przeprowadzić za namową kilku waszych lobbystów/sponsorów od złotka, to zwykłe złamanie zasad. Ba, to złamanie prawa handlowego.
Serio chcemy zacząć grę na te argumenty? Chętnie... Tyle, że nie będzie się ona odbywała na arenie Grepolis.
 
Nie- to proste. Nie zmienia się reguł w trakcie trwania meczu! Wchodząc tutaj zgodziłem się na takie a nie inne warunki i je zaakceptowałem. Zmieniając reguły, choćby pod pozorem demokratycznej sondy (sic!), to nic innego jak wymuszenie zmiany zasad. To co usiłujecie przeprowadzić za namową kilku waszych lobbystów/sponsorów od złotka, to zwykłe złamanie zasad. Ba, to złamanie prawa handlowego.
Serio chcemy zacząć grę na te argumenty? Chętnie... Tyle, że nie będzie się ona odbywała na arenie Grepolis.
Rozprawę przeprowadzi sędzia Anna Maria Wesołowska, a bronić praw koalicji będzie Prawo Marcina.
 
Nie- to proste. Nie zmienia się reguł w trakcie trwania meczu! Wchodząc tutaj zgodziłem się na takie a nie inne warunki i je zaakceptowałem. Zmieniając reguły, choćby pod pozorem demokratycznej sondy (sic!), to nic innego jak wymuszenie zmiany zasad. To co usiłujecie przeprowadzić za namową kilku waszych lobbystów/sponsorów od złotka, to zwykłe złamanie zasad. Ba, to złamanie prawa handlowego.
Serio chcemy zacząć grę na te argumenty? Chętnie... Tyle, że nie będzie się ona odbywała na arenie Grepolis.


Pozwij mnie, bo chcemy ułatwić wam gre.
dorocia prosze o zamkniecie tej propozycji. Ta społeczność nie zasluguje na nic. Niech sobie dalej uprawiają nienawiść, bo ktos jest lepszy w grze przegladarkowa. Bez odbioru. Widzimy sie w waszych miastach.
 
Gdyby Mario wydawał 320 zł na serwer to może I bym w te bajki uwierzył xd

Faktem jest to ze 3/4 osob tutaj mysli ze zmiana prędkości handlu ma głównie na celu przyspieszenie złocenia co nie do końca jest prawdą..

Przynajmniej 2 w handlu nie spowoduje że będzie się siedzieć przed monitorem cały dzień.. Może niektórzy wyjdą na dwór w końcu
 
Nie- to proste. Nie zmienia się reguł w trakcie trwania meczu! Wchodząc tutaj zgodziłem się na takie a nie inne warunki i je zaakceptowałem. Zmieniając reguły, choćby pod pozorem demokratycznej sondy (sic!), to nic innego jak wymuszenie zmiany zasad. To co usiłujecie przeprowadzić za namową kilku waszych lobbystów/sponsorów od złotka, to zwykłe złamanie zasad. Ba, to złamanie prawa handlowego.
Serio chcemy zacząć grę na te argumenty? Chętnie... Tyle, że nie będzie się ona odbywała na arenie Grepolis.
Artykuł 212. Kodeksu Karnego podaje, że przestępstwo zniesławienia jest popełniane, gdy osoba pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie, lub właściwości, które mogą przynieść jej ujmę w opinii publicznej lub narazić ją na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.
Jeżeli sprawca popełni przestępstwo zniesławienia za pomocą środków masowego przekazu (np. internetu), podlega karze grzywny, aresztu lub pozbawienia wolności do roku. W razie skazania za popełniony czyn sąd może także orzec nawiązkę na rzecz osoby pokrzywdzonej, Polskiego Czerwonego Krzyża lub innej instytucji społecznej wskazanej przez pokrzywdzonego (art. 212 § 2 i 3 k.k.).
Chętnie... Tyle, że nie będzie się ona odbywała na arenie Grepolis.
;)
 
Przynajmniej 2 w handlu nie spowoduje że będzie się siedzieć przed monitorem cały dzień.. Może niektórzy wyjdą na dwór w końcu
//ciach// co to za argument, no to nie graj w ogóle i nie zaglądaj tutaj jak masz mało czasu. Jesteście tak wypaczenia, że komuś będziecie wypominać siedzenie na grze ale przy okazji samemu na niej być i się udzielać jeszcze tutaj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ale ja nie rozumiem po co cała ta ankieta. Na forum jest info o jakiej prędkości wychodzi świat, tak samo jak wchodzicie na świat widnieje taka informacja, nic nie jest tajne, wszystko jawne. Może zróbcie jeszcze ankiete że jednak nie chcecie olimpu tylko dominacje, cudy itd. Nie podoba się prędkość czy cokolwiek to nie wchodzę, proste. Jak Wam prędkość nie odpowiada to chyba wiecie jak się kończy grę na świecie. Chyba że trzeba Wam wskazać kierunek jak to się robi. Nie jest to uprawianie nienawiści jak to już ktoś napisał. Propagowanie nienawiści to właśnie Wy zaczynnacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry