Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Ty tak na serio czy to ironia? jeśli na serio to powoli zaczynam się czuć jakbym wszedł na jakiś prawicowy portal i słuchał oszołomów n/t zamachu smoleńskiego i fałszerstw wyborczych...

Zarzucasz, że uważamy, iż to był zamach ? Zahaczył o patyk i koniec dyskusji w tamtym kierunku :p

Fakt > zamieniłem 2 słowa z supportem i uważam, że oni nic nie mają do gadania, mają odgórne ewentualne polecenia z inno, więc co tu się rzucać do supportu. Piszmy do Inno :D !
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Witam.
Na którym świecie są już budowane cuda?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

obecnie CUDA dzieją się na wszystkich np. ankieta i takie tam a gdzie budują nie umiem powiedziec na pewno na niemieckich serwerach są już wersje 2.0 tym samym cuda
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

odpowiedz pytaniem na pytanie jest lekceważeniem rozmówcy tudzież niekulturalna
A wytykanie komuś braku kultury to "empik" normalnie :p

weźcie przestańcie pisać głupoty a weźcie się zbierzcie i napiszcie coś bezpośrednio do InnoGames

Poczekaj, jeszcze się zbiorą i będziemy mieli PPWPL* :D





*Pierwsze Polskie Wirtualne Powstanie Ludowe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

listopad jest więc czemu nie kultywować tradycji narodowych :)
ewentualnie mozna poczekać do stycznia
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Niezłą tu aferę kręcicie :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Witam.
Na którym świecie są już budowane cuda?

W polskiej wersji na razie na żadnym - Ny i Ksi brakuje sporej ilości punktów w top 50 sojuszach.

Ktoś pytał się czy epoka cudów będzie się liczyć od startu świata czy od wgrania aktualizacji - za nic nie mogę znaleźć tego posta - więc odpowiadam, że od faktycznej daty stworzenia serwera.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

dzięki za info, pytanie umieściłem w dyskusji o wersji 2.0 bo gadanie o ankietach mnie nie kręci :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Wie ktoś może w kiedy to 2.0 wejdzie?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Wie ktoś może w kiedy to 2.0 wejdzie?

Zacytuję siebie samą z tego wątku:
W tym momencie nie znamy jeszcze oficjalnej daty wprowadzenia 2.0 na stare światy. Gdy tylko zostanie ona ustalona, stosowne ogłoszenia pojawią się na stronie głównej/forum.
Wskazówką może być jedynie fakt, że wersja holenderska została zaktualizowana po upływie niecałego miesiąca od ogłoszenia wyników ankiety. Źródło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Jestem ciekaw jak to możliwe, żeby wynik Ankiety ze wszystkich światów tak znacząco odbiegał od naszej, przeprowadzanej wciąż na Ecie. Wczoraj zrodził się taki pomysł i na razie tylko 13 osób opowiedziało się za przyjęciem 2.0, przy 78 przeciwnych. Na tą chwilę daje to 14,29% Nie i 75,81% Tak. Nie chce mi się wierzyć, że to się zmieni, ale o dalszych wynikach postaram się Was informować.

Przy okazji tej całej nagonki z wprowadzeniem 2.0 na stare światy wyszło na jaw to, że nasz team tylko sprząta i nie ma nic do gadania, wykonując tylko polecenia InnoGames.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

weźcie przestańcie pisać głupoty a weźcie się zbierzcie i napiszcie coś bezpośrednio do InnoGames - petycje, duża ilość mejli od poszczególnych graczy itp. bo to będzie tam miało jakiś sens, natomiast na pewno robienie takiego kabaretu na tym forum nic nie zmieni... :rolleyes:

Polać mu kochani, polać! Czego tam sobie życzy i lubi :]
Niezadowoleni z wyników żalą się na forum lub w systemie suport, co w efekcie nie daje nic, ewentualnie co więksi zapaleńcy mogą dorobić się blokad. "Spamujecie" nie te miejsca co trzeba, ale to Wasza sprawa, mnie tam nic do tego. Głosowałam na nie, ale mimo wszystko wynik ankiety mi nie przeszkadza.
Poza tym nie ma się co przyzwyczajać. W 1.o pograliśmy sobie niespełna rok i pojawiła się wersja 2.o, minęło kolejnych kilka miesięcy i okazuje się, że będziemy się musieli pożegnać z 1.o. Poczekamy kolejny rok i dobijemy do 3.o, a kto wie co ona ze sobą przyniesie ;]

kolejny dowód na to ze polacy mają nas gdzieś i że trzeba szukać ratunku przed 2.0 u założycieli przykre jak rodak rodaka potrafi sponiewierać

Zaiste przykre, że Ty rodaku tak potrafisz sponiewierać innego rodaka... Ratunku? HA! To myślisz, że kto chce upgrade 1.o do 2.o? Nie kto inny jak założyciele, albo raczej firma IG ;]

Team nie ma w tej sprawie nic do powiedzenia, może co najwyżej przekazać do firmy, że pojawiły się liczne głosy sprzeciwu itp. W zasadzie, to nawet tego robić nie musi, bo pracownika IG mamy w teamie. Jestem jednak zdania, że petycje składać się powinno bezpośrednio do firmy, nie korzystając z pośredników - teamu. Istnieje wtedy większe prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu. Jak to się mówi, kiedy wrogów kupa i Herkules pupa. Skupiłabym się na podejrzeniu błędnie przeprowadzonej ankiety - możliwość wielokrotnego oddania głosu i żądaniu ponownego przeprowadzenia ankiet. Poszukałabym również popleczników wśród graczy innych wersji językowych.

Jestem ciekaw jak to możliwe, żeby wynik Ankiety ze wszystkich światów tak znacząco odbiegał od naszej
Jeżeli w sojuszu/ach rozmawia się na takie tematy, oznacza to, że jego członkowie nowicjuszami nie są i nie znęci ich ładna grafika 2.o. Co za tym idzie, zrozumiałe jest, że bardziej się będzie podobać system, w który grają od początku istnienia świata. Mało jest ludzi lubiących tak diametralne zmiany.

Przy okazji tej całej nagonki z wprowadzeniem 2.0 na stare światy wyszło na jaw to, że nasz team tylko sprząta i nie ma nic do gadania, wykonując tylko polecenia InnoGames.
Ameryki żeś nie odkrył. Sądziłeś, że przypadkowe osoby*, które wstępują do teamu będą miały wpływ na losy firmy i jej produktów, w stopniu większym niż przeciętny gracz? Na jakim Ty świecie żyjesz? :rolleyes:

*przypadkowe osoby - osoby, które nie zostały zwerbowane w wyniku przeprowadzonej przez firmę InnoGames rekrutacji na dane stanowisko, na podstawie posiadanych umiejętności, doświadczenia zawodowego oraz kierunkowego wykształcenia.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że TOPowi gracze ze starych światów gotowi są stracić, niejednokrotnie w przeciągu kilku dni (bo stare światy zakończą się błyskawicznie) wszystko to, co zdobyli, poświęcając olbrzymie ilości czasu, nerwów itp. i zaczynać wszystko od nową.
co Wy ciągle z tym kończeniem światów? światy będą dalej działać tak samo jak działały do tej pory - tylko od tego ilu aktywnych graczy na nich pozostanie zależeć będzie czy świat zostanie zamknięty czy nie...
zgodzę się z tym, że jest wiele rzeczy do których w 2.0 można się przyczepić, a tu ciągle tylko słychać o tych głupotach z kończeniem światów... nikt Wam światów nie zakończy póki będzie na nich wystarczająca ilość (1000 aktywnych graczy) chętnych do gry...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

No i pupa, że się wyrażę :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

no i amy 2.0- niestety juz dwoch graczy z mojej akademi zakonczylo gre po wprowadzeniu tej nowej wersji mam pomysl niec nikt nie wykupuje premium moze to da im do myslenia
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Nawet fajnie tylko musiałam wioski podbić i je rozbudować ;) :D:D;)
Dobrze że miałam kochane jednostki ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Dramat,zamuła ...

sporo osób usuwa konta

brawo wielki innogamesie
 

DeletedUser10945

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

hej muad ile ci inno płaci za bronienie strategii firmy trollu ?:mad:
 
Status
Zamknięty.
Do góry