Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

chodzi mi o to że wyniki tu były niemal identyczne
spójrz na oceny tego o czym wspomniałeś i tam rozbieżności są o wiele wieksze
druga sprawa czytam forum ogólne od kilku dni nie zapisując statystyk gołym okiem widać że większość jest przeciwna 2.0
 

DeletedUser11942

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Dla mnie to jest śmiech na sali co tutaj się dzieje widzę ze założycielom wcale nie zależy na graczach tylko na swoich kontach i robią tak aby im było dobrze :(
Ja robię jedno wchodzi wersja 2.0 od razu usuwam konto i powiem ze sami zniechęcacie graczy do gry co siedzą tutaj o jakiegoś czasu :( Suport tutaj potrafi jedno dać fałszować ankiety a jak dostanę bana za ten wpis to od razu pisze do Niemieckiego suportu bo tak to nie może być jak ktoś chce grać w wersje 2.0 to niech zaczyna od nowa i jeszcze raz o to już nie proszę tylko mówię w imieniu wielu graczy ze powinno zostać tak jak jest :mad:
Pozdrawiam
Rafał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Suport tutaj potrafi jedno dać fałszować ankiety
wiesz, to jest taki międzynarodowy spisek, wszystkie supporty z innych krajów też sfałszowany ankiety u siebie ;) myślę, że powinniście zgłosić się do największego śledczego w tym kraju - pana Macierewicza, on na pewno Wam pomoże w tropieniu tego spisku :D

a jak dostanę bana za ten wpis to od razu pisze do Niemieckiego suportu bo tak to nie może być
coś Ci zdradzę w tajemnicy - oni też stoją po ciemnej stronie mocy! ;)

weźcie przestańcie pisać głupoty a weźcie się zbierzcie i napiszcie coś bezpośrednio do InnoGames - petycje, duża ilość mejli od poszczególnych graczy itp. bo to będzie tam miało jakiś sens, natomiast na pewno robienie takiego kabaretu na tym forum nic nie zmieni... :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Macierewicza, on na pewno Wam pomoże w tropieniu tego spisku :D

coś Ci zdradzę w tajemnicy - oni też stoją po ciemnej stronie mocy! ;)

:rolleyes:

swoja droga to kolega potrafi napisać coś od siebie czy tylko cytować i szydzić z wypowiedzi innych bo jak tak czytam to tylko ostatnie wychodzi ci najlepiej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

weźcie przestańcie pisać głupoty a weźcie się zbierzcie i napiszcie coś bezpośrednio do InnoGames - petycje, duża ilość mejli od poszczególnych graczy itp. bo to będzie tam miało jakiś sens, natomiast na pewno robienie takiego kabaretu na tym forum nic nie zmieni... :rolleyes:


Tylko że kolega ma rację bo płaczem tu nikt za wiele nie zdziała...

Chociaż i tak przesadza w szydzeniu:p
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

swoja droga to kolega potrafi napisać coś od siebie czy tylko cytować i szydzić z wypowiedzi innych
a uważasz, że z takimi "argumentami" da się normalnie dyskutować? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Ja w chwili obecnej prowadzę ożywioną dyskusję z naszych wspaniałym supportem, w osobie Pana Rivergo (serdecznie pozdrawiam i dziękuję za cierpliwość). Dyskusję na argumenty :) A fakt, że ludzie wyrażają tu swoje opinie jest mi bardzo pomocy, ponieważ pokazuje, że nie tylko ja myślę w taki sposób (czego proszę nie poczytywać od razu jako moją aprobatę do pewnych wypowiedzi, chodzi mi wyłącznie o niechęć do wprowadzenia całości ulepszeń wersji 2.0 na stare serwery).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

odpowiedz pytaniem na pytanie jest lekceważeniem rozmówcy tudzież niekulturalna
 

DeletedUser4737

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Piszemy z suportem całymi siłami i odpisują wszystkim
Witaj uchonokia,

Proszę Pani/Pana, w związku z tym, że każdy głos jest równy, ankieta mogła zostać przeprowadzona tylko i wyłącznie w takiej formie. Gracze, którzy grają na więcej niż jednym serwerze mogli wypowiedzieć się w imieniu wszystkich swoich serwerów.

Podkreślam, że wersja 2.0 różni się od wcześniejszej tylko i wyłącznie w szczegółach. Faktem jest, że na pierwszy rzut oka wszystko wygląda inaczej, jednak są to tylko i wyłącznie pozory.

Proszę się nie niepokoić. Wygranie serwera to bardzo długotrwały i mozolny proces. Zanim do tego dojdzie, jeszcze przez długi czas będą się Państwo cieszyć grą na obecnych zasadach.

Pozdrawiam,
Natalcia
Grepolis Team
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

kolejny dowód na to ze polacy mają nas gdzieś i że trzeba szukać ratunku przed 2.0 u założycieli przykre jak rodak rodaka potrafi sponiewierać
 

DeletedUser4737

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Przykre niestety to jest manipulacja
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Podkreślam, że wersja 2.0 różni się od wcześniejszej tylko i wyłącznie w szczegółach. Faktem jest, że na pierwszy rzut oka wszystko wygląda inaczej, jednak są to tylko i wyłącznie pozory.

Nie wróże sukcesu "Obrońcom JedenZero", ale to wyżej to propagandowe kłamstwo w żywe oczy :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Z kolei twórczość polega na znalezieniu sposobu na skuteczne zniszczenie... wszystkiego.:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Zgredeek Mogłabyś rozwinąć swój wątek?
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Rozwijam kropka .
zgredeek napisał:
Z kolei twórczość polega na znalezieniu sposobu na skuteczne zniszczenie... wszystkiego.

Czyli jak jest znakomicie to muszą popsuć ;) kropka wykrzyknik przecinek wykrzyknik
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

kolejny dowód na to ze polacy mają nas gdzieś i że trzeba szukać ratunku przed 2.0 u założycieli przykre jak rodak rodaka potrafi sponiewierać
zapewne założyciele mają Was tak samo gdzieś, bo to ich zarządzenia wykonują nasi rodacy... myślisz, że nasz team miał cokolwiek do gadania w kwestii wprowadzenia wersji 2.0 i sposobu przeprowadzenia ankiety? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

co do ankiety nie patrzyłem wyników ale ja tez i wiekszość moich ludzi nie jest za przejściem na 2.0 , większość woli stary system , jesli przejdziemy będę sie głęboko zastanawiał nad zakończeniem tej gry

to cytat założyciela jednego z wiekszych i bardziej liczacych sie na alfie sojuszy ,o zgode na zacytowanie fragmentu nie pyałem , w zwiazku z tym nicku gracza nie zdradzam
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Taaak, w innych krajach ankieta zakończyła się sukcesem, to dlaczego miałaby tutaj się tak nie zakończyć? Przecież sprawialibyśmy tylko kłopot mówiąc ciągle "nie. Co do oddawania głosów.. pewnie można było dać 10 razy na tak a na nie raz korzystając z tego samego łącza internetowego.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Taaak, w innych krajach ankieta zakończyła się sukcesem, to dlaczego miałaby tutaj się tak nie zakończyć? Przecież sprawialibyśmy tylko kłopot mówiąc ciągle "nie. Co do oddawania głosów.. pewnie można było dać 10 razy na tak a na nie raz korzystając z tego samego łącza internetowego.
Ty tak na serio czy to ironia? jeśli na serio to powoli zaczynam się czuć jakbym wszedł na jakiś prawicowy portal i słuchał oszołomów n/t zamachu smoleńskiego i fałszerstw wyborczych...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Proszę się nie niepokoić. Wygranie serwera to bardzo długotrwały i mozolny proces. Zanim do tego dojdzie, jeszcze przez długi czas będą się Państwo cieszyć grą na obecnych zasadach.
Pozdrawiam,
Natalcia
Grepolis Team

kolejny dowod na to ze nie warto popierac wersji 2,0 bo z powyzszego cytatu wynika ni mniej ni wiecej ze egzekucja graczy czytaj zamkniecie swiata nastapi tylko moze troszke wolniej
reasumujac jaki ma sens rozwijanie miast poswiecanie czasu o pakowaniu pieniedzy na monety nie wspominajac
 
Status
Zamknięty.
Do góry