Sytuacja na świecie - Pi

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

**Adasko** napisał:
tłumaczy sie tylko winny

A jeśli się nie tłumaczysz tzn że nie masz kontrargumentów.
Pomachajmy multikonciarzowi <łapka>

Nie chce mi się już z Tobą rozmawiać.

Jak tam Tank po powrocie? W krzyżu nie łamie? Miły powrót do gry?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Tankus nie wiem już o co ci chodzi ty zrozumiałeś co napisałem, chciałes żebym pisał na twoim poziomie to mogę pisać...

Oj Adaś, Adaś. Stary byk już Ciebie, a jak dziecko. Ty myślisz, że mi kit walisz, a ja to łykam jak świeży boczek?
Za długo już na tym świcie żyję i za dużo rzeczy widziałem żeby się nabierać na byle bajeczkę.

Bądź pozdrowiony przyjacielu. :D
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Kontrargumenty znajdą się zawsze - batalie słowne mają to do siebie, że niekoniecznie muszą w nie być uwikłane fakty, wystarczy odrobina wyobraźni i rozbudowane słownictwo ;P


Pisząc coś nie szafujesz jeszcze wyrokami. Jednak umieszczając pewne zdania w takim a nie innym kontekście jesteś w stanie sprawić, że skojarzą się z taką a nie inną osobą czy sytuacją. To naturalne. Pewne skojarzenia nasuwają się ludziom niejako z automatu i na to nic nie poradzimy. Zróżnicowanie kolorystyczne w tym wypadku, jedynie uwypukliło tę wswym wydźwięku najbardziej obraźliwą część, nie sprawiło natomiast, że postronny odbiorca uznawał to za coś całkowicie oderwanego od wcześniejszej treści. Zresztą, oczywistym jest, że kojarzyć się miało. Przykłady, które podajesz starają się sprowadzić problem do absurdu.

przypominam ze nie mam bana za multi
to jest treść blokady
Twoje konto jest zablokowane globalnie.
Powód Skoordynowane akcje po raz trzeci.

ale jak mówiłem ten ban akurat jest wymuszony, nie ma na niego dowodów to wszystko jest w pozwie
Pozdro dziecko neo
bo szkoda mi czasu na ciebie a musze do kogos isc;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

nie sprawiło natomiast, że postronny odbiorca uznawał to za coś całkowicie oderwanego od wcześniejszej treści.

Tego akurat nie możesz stwierdzić ponieważ postronnym odbiorcą nie jesteś, a wywód nadal jest poszlakowy.

Adaś, jak w jednym poście zamieszczasz własne teksty i skopiowane z gg od Ajajaj to poproś ją żeby zaczynała zdania z małej litery, lub Ty zaczynaj z dużej. To razi na pierwszy rzut oka, o stylu nie wspomnę bo to są granice nieprzekraczalne... w obydwie strony. :D
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Tego akurat nie możesz stwierdzić ponieważ postronnym odbiorcą nie jesteś, a wywód nadal jest poszlakowy.

Adaś, jak w jednym poście zamieszczasz własne teksty i skopiowane z gg od Ajajaj to poproś ją żeby zaczynała zdania z małej litery, lub Ty zaczynaj z dużej. To razi na pierwszy rzut oka, o stylu nie wspomnę bo to są granice nieprzekraczalne... w obydwie strony. :D

Hahaha dobre
Może jeszcze siedzi mi na kolanach i dyktuje ?
Uparłeś się na nią i to bardzo, nie wiem idź spać bo już masz zwidy

Wiesz może jeszcze napisz że ja wchodzę na jej konto a ona na moje, zobacz która jest godzina;p każdy ma prawo być zmęczony, ciesz się że polskie znaki robię bo często pisze bez nich jak mi się spieszy ;p
ale skoro uważacie że to moja dziewczyna to pewnie też uważacie że mam do jej konta hasło i odwrotnie ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Hahaha dobre
Może jeszcze siedzi mi na kolanach i dyktuje ?
Uparłeś się na nią i to bardzo, nie wiem idź spać bo już masz zwidy

Czytaj, napisałem "skopiowane z gg". Wasze korelacje i kto komu na czym siada są poza gestią moich zainteresowań.

Ale widzę, że zacząłeś pisać zdania z dużej litery, brawo. Może jeszcze nie wszystko stracone.
Kolejna lekcja, przed znakami interpunkcyjnymi nie robimy przerw.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Nie zacząłem to po pierwsze, po drugie to wcześniej też pisałem tak jak teraz ;p
Zresztą już pisałem 2 razy tłumaczyć się nie muszę, najpierw się zapytaj czy mam kontakt z ajajaj a potem udzielaj takich ocen moich wypowiedzi;p

Widać nie czytałeś mojego profilu na PI :p szkoda może byś wtedy pomyślał ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

najpierw się zapytaj czy mam kontakt z ajajaj

Powiedzmy, że Ajajaj to synonim (Ajajaj bez urazy). Tak lepiej? Generalnie chodzi o drugą istotę płci żeńskiej, którą jak widać uważasz za własne alter ego.
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Jestem ciekawy tej teorii, gdyż jest 1:30 jestem sam w domu i zazwyczaj ludzie już śpią, co oznacza że ta druga istota musiała by przy mnie być, to obala kolejną teorie że kopiuje jej słowa z gg. Po raz kolejny odsyłam do mojego profilu i jeśli zrozumiesz jego przekaz to ogarniesz sprawę, sprawdź profil dario bo ja swojego nie mogłem już zmienić. Śmieszysz mnie tymi swoimi wypowiedziami ale cóż jak zawsze nie macie pewności, skoro to moja dziewczyna to prawdopodobne jest to ze jest obok mnie, jeśli nią nie jest to siedzi na gg tak ? Nie sadzę aby dziewczyna która np chłopak lub kolega wyzwał od s.. nadal chciała mieć kontakt z takim delikwentem

Poza tym robisz okropne błędy... ;p
"Nie leży to w obszarze moich zainteresowań"
Pisanie, że "coś nie leży w mojej gestii" oznacza, że nie zależy ode mnie.Nie należy do zakresu moich kompetencji czy mojego działania. A nie do zakresu moich zainteresowań. ;p A teraz dobranoc, spać możecie spokojnie ja to nie patpyp i po nocach was nie odwiedzę, chyba ze w koszmarach ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Poza tym robisz okropne błędy... ;p
"Nie leży to w obszarze moich zainteresowań"
Pisanie, że "coś nie leży w mojej gestii" oznacza, że nie zależy ode mnie.Nie należy do zakresu moich kompetencji czy mojego działania. A nie do zakresu moich zainteresowań.

Ajajaj, zawiodłem się na Tobie.
Uważam, że nie mam uprawnień do wiedzy o Waszych wzajemnych relacjach. Zainteresowanie tym faktem nie jest w moich uprawnieniach, czyli w mojej gestii.

http://www.slownik-online.pl/kopalinski/D4ED70952D3D6439C12565D90061DCBF.php

Dobranocka. :D

Skup energię na edukacji Adasia zamiast na szukaniu błędów u mnie. Tak będzie lepiej dla wszystkich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Ajajaj, zawiodłem się na Tobie.
Uważam, że nie mam uprawnień do wiedzy o Waszych wzajemnych relacjach. Zainteresowanie tym faktem nie jest w moich uprawnieniach, czyli w mojej gestii.

http://www.slownik-online.pl/kopalinski/D4ED70952D3D6439C12565D90061DCBF.php

Dobranocka. :D

Skup energię na edukacji Adasia zamiast na szukaniu błędów u mnie. Tak będzie lepiej dla wszystkich.

Poprawiasz mnie ? ja poprawiam ciebie - prosty uklad
Ciekawą masz reakcje na błędy ajajajaj może kiedys z tego skorzystam bo to takie slodkie ;p jak mala dziewczynka
pozdro
ps bledow juz mi sie nie chce poprawiac
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Tak czytam i czytam, i nie rozumiem po co się tak ścieracie.. ;-) Przecież to jedynie gra, która ma Nam tu wszystkim dostarczać przyjemności(odskocznię od życia realnego). A Wy raczej zapomnieliście o tym fakcie...

Ps. Pamiętajcie, że każda ze stron ma rację...

Pozdrawiam
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Hase ja o tym nie zapominam, to raczej oni zapominają ale to nie jest ważne. Jeśli chcą walki na dowody to ok, ja powoli zbieram materiały i wrzuca im n forum jeśli tego pragną, wiedziałem że będę walczyć z supportem i wszystko ładnie kopiowałem nawet tickety ;) Chyba domyślasz się że trzeba mieć dobre dowody na takie postępowanie jakie zacząłem. Screenów sporo mam, z gry, supportu i rozmów pw plus linki od odpowiednich tematów na innych forach o grepolis. Ten świat mnie już nie dotyczy ale skoro parę osób z supportu grało cwaniaków to ja im nie odpuszczę. Sami te walkę zaczęli wiec obiecałem im, że sprawiedliwość zapanuje. Skoro oni nie potrafią uczciwie i sprawiedliwie administrować grę to znajda się inne uczciwe osoby na ich miejsce. PZDR
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Tak czytam i czytam, i nie rozumiem po co się tak ścieracie.. ;-)


A kto się ściera? Nie dramatyzuj, my tylko próbujemy nieudolnie przekomarzać się z Adasiem. Taka zabawa na mroźne wieczory.


Ps. Pamiętajcie, że każda ze stron ma rację...

Wykluczone! Rację ma zawsze Adaś. Wystarczy przeczytać to co pisze, wszak to wzór cnót wszelakich.
Jan Brzechwa zapewne przewraca się w grobie, że nie dożył dzisiejszych czasów. Gdyby poznał Adasia to bohaterka jednego z jego utworów byłaby chłopcem o imieniu Adaś.
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

No i znowu forum zamarło...

A o czym tu maja ludzie pisać ? Może pochwal się za co ty miałeś bany ;p
Ponad 80% postów nie opisuje sytuacji jaka jest na Pi także i forum mało kto odwiedza. Ja mogę opisać co się dzieje ;p Luzaki znowu paktują z kim się da, mają wojnę z Kartelem i YAKUZĄ, oczywiście na większe sojusze boją się atakować, taka taktyka bijmy słabszych to nie przegramy :) Tak sobie wspominając świat kappa przypomniało mi się, że utworzyłem kiedyś sojusz Ubakani Luzacy ;p ale to taka ciekawostka dla ludzi którzy grają na wielu światach;p Wracając do Pi strasznie wieje nudą, oglądam statsy i nadal zmian nie widzę, czołówka graczy znowu wchłania swoich nieaktywnych lub szare miasta - typowa gra punktowiczów. Spodobała mi sie zmiana sojuszu VAV, chyba jako jedyni starają sie zachować standard i walczą z wrogiem. Nadal czekam czy informacje które otrzymałem sprawdzą się w grze, dot. to połączenia pewnych 2 sojuszy w 1 całość, póki co nie będę tu o tym pisać. Oczywiście życzę Yakuzie i Kartelowi dobrze i mam nadzieje ze wspólnie wygrają z LzI + Walkiria, Shadow, VaV i The Wolf. Fajna ekipa na nich się zebrała ale powiem tak, te wasze pakty się skończą bo LzI teraz już nie ma z kim walczyć wieć kolejne soje po Yakuzie i Kartelu to będą te które wymieniłem, taka kolei rzeczy. Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Nie będę nawet dementował bo bym się tym ośmieszył.
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Nie będę nawet dementował bo bym się tym ośmieszył.

Ośmieszasz się tym, że zamiast walczyć z jakimś większym sojuszem to atakujecie koalicją na małe sojusze, wstyd !
Pochwal się też jakie kłótnie są u was o opuszczone miasta xD Jak małe dzieci biją się o cukierki hahahaha
Świat Pi stracił na wartości i coraz więcej osób kończy tam grę, mimo że nie gram tam już nadal dostaje informacje z twojego sojuszu;)
Pozdrawiam też kolegę z Eta który gra na pisku ;) teraz sprawdzają się moje słowa o was i "pisek" to potwierdzi, gdyby nagle shadow i rebelsi zaczęli was atakować to tylko byście płakali. pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Pochwal się też jakie kłótnie są u was o opuszczone miasta xD Jak małe dzieci biją się o cukierki hahahaha
Świat Pi stracił na wartości i coraz więcej osób kończy tam grę, mimo że nie gram tam już nadal dostaje informacje z twojego sojuszu;)

Dałem się nabrać, myślałem, że naprawdę masz kapusia. Po tym co napisałeś widzę, że nie.

Z innej beczki. Masz się za gościa, ciągle piszesz jaki to jesteś honorowy, odważny, uczciwy... a za chwilę piszesz jak to kapusie Ci wszystko opisują. To jak to jest? Jesteś honorowy, czy wysyłasz kapusi? A może kapusie się nie liczą bo Ty ich masz?

Ośmieszasz się tym, że zamiast walczyć z jakimś większym sojuszem to atakujecie koalicją na małe sojusze, wstyd !

Znowu nie rozumiem, pisałeś, że Luzaki to marny sojusz. Jednak Hordy atakowały Luzaków, czyli atakowaliście słabszy sojusz. Jak tacy wymiatacze mogli atakować takich noobów jak Luzaki? Wstyd!
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Dałem się nabrać, myślałem, że naprawdę masz kapusia. Po tym co napisałeś widzę, że nie.

Z innej beczki. Masz się za gościa, ciągle piszesz jaki to jesteś honorowy, odważny, uczciwy... a za chwilę piszesz jak to kapusie Ci wszystko opisują. To jak to jest? Jesteś honorowy, czy wysyłasz kapusi? A może kapusie się nie liczą bo Ty ich masz?



Znowu nie rozumiem, pisałeś, że Luzaki to marny sojusz. Jednak Hordy atakowały Luzaków, czyli atakowaliście słabszy sojusz. Jak tacy wymiatacze mogli atakować takich noobów jak Luzaki? Wstyd!

DH atakowało wszystko co było obok, luzaków shadow i jakoś nie bało się wojny z top sojuszami natomiast wy tak, przypominam że wtedy shadow i luzaki razem wzięci byli od nas 5 razy liczniejsi i co teraz powiesz? Wiesz co sam pisek wam dobrze na forum napisał że jesteście ... a nie sojusz, nie będe cytować bo za to grozi ban na forum. Czy mam kogoś kto udziela mi info z forum ? tak mam ale nie gram na pi wię tego nie wykorzystuje. Pozdro dzieci
 
Do góry