Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

.. a nie masz ochoty wyjść z sojuszu po tym jak mnie princesa od szmat wyzywa? Nie? No jakoś mnie to nie dziwi. Spójrzcie czasem na siebie.

Redzia, nie dramatyzuj.
To ja użyłem tej figury stylistycznej dosyć może ostrej ale trafnie opisującej paradoks sytuacji. Bez urazy, jesteś moją ulubioną Kredką z całego pudełka :rolleyes:

Zaś czytając zabawny tekst DSE na myśl przychodzi mi taka kreskówka o dwóch szczurkach laboratoryjnych Pinkim i jego kumplu Mózgu którzy co noc usiłowali opanować świat.
No cóż kolego, tym razem Ci nie wyszło. Może gdzieś na kolejnym się uda. :rolleyes:
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Redzia, nie dramatyzuj.
To ja użyłem tej figury stylistycznej dosyć może ostrej ale trafnie opisującej paradoks sytuacji. Bez urazy, jesteś moją ulubioną Kredką z całego pudełka :rolleyes:

Zaś czytając zabawny tekst DSE na myśl przychodzi mi taka kreskówka o dwóch szczurkach laboratoryjnych Pinkim i jego kumplu Mózgu którzy co noc usiłowali opanować świat.
No cóż kolego, tym razem Ci nie wyszło. Może gdzieś na kolejnym się uda. :rolleyes:

Ok.. Padł mój nick.. redka miss ścierek - chyba mogłam poczuć się urażona tym, ze ktoś mnie od szmat wyzywa.. I czy to szef sojuszu, czy podwładny.. to nie ma znaczenia.. bo kultura obowiązuje każdego.. Princessa może mnie uważać za skończoną szmatę.. jej sprawa, ale niech mnie nie zaczepia na forum i nie pisze takich rzeczy (w szczególności, ze robi to nie pierwszy raz)

I powiem Wam, że mam już dosyć tego świata. Za dużo tu złości, zawiści, wyzywania.. pierwszy raz z czymś takim się spotkałam w grze.. Co więcej, przez takie sytuacje sama siebie nie poznaję, bo i mi na usta się cisną obraźliwe słowa.. a potem żałuję, że za dużo napisałam..

Skończą się cuda i zakończę grę.. Jestem dorosłą kobietą i nie mam zamiaru się denerwować przez głupią grę.

Pozdrawiam
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Zgadzam się z Tobą redziu w 100% - grałam też sporo i nigdy nie spotkałam się z obrażaniem graczy
przykro mi LA, ale to głównie was dotyczy - obrażanie na FO, jakieś głupie pisemka do sojuszu,obrażliwe nazwy miast np. skalp z....
sorki - ale rodzi się niesmak co do czegoś takiego
miałam już tu nie wchodzić na forum - bo od dłuższego czasy to forum zrobiło się kółkiem wzajemnej adoracji LA ( czemu tu nie ma innych sojuszy?)
i cokolwiek ktoś napisze na forum - sorki - ale jest obrażany przez co poniektórych graczy
jesteśmy ludżmi dorosłymi - przynajmniej ja jestem i redzia i sporo osób - i jak w życiu tak i w grze nigdy nie pozwalałam sobie na obrażanie siebie, moich przyjaciół a również wrogów ( zawsze to tępiłam u ludzi)
nie wiem ogarnijcie się trochę - bo ten serwer zrobił się przez WAS niesmaczny
uważacie się za panów i bogów tego serwera i wyśmiewacie się z innych graczy - a to już jest poniżające - ale dla was

ps. pewnie zaraz wpadnie tu 10 osób z LA i naskoczy na to co ja napisałam i redka - co by nas ośmieszyć :)
wiem i zdaję sobie z tego sprawę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Większość osób grających w grepo to ponoć osoby dorosłe. Nie rozumiem tylko jednego, że co niektórzy tą grę traktują jak życie. Wyzwiska i wyśmiewanie się jak dzieci w przedszkolu pokazują swój poziom intelektualny.W życiu nie spotkałam się z taką obłudą i fałszem.Przecież to tylko gra strategiczna, która ma na celu podbijanie wiosek, budowanie cudów kto pierwszy ten lepszy oczywiście ale bez przesady nie zachowujmy się jak zwierzęta bo takie zachowania do niczego nie doprowadzają.Co się dzieje na świecie ypsilon?W tym momencie budowane są cudaki i każdy stara się jak może cuda zbudować.Rywalizacja powinna być zdrowa choćby i ze względu na poziom i środowisko w jakim się znajdujemy,przebywamy najczęściej.Wierzę w to, że sojusz NK wygra cuda bo są lepsi od sojuszu RI. Zachowanie się sojuszu LA jest godne podziwu i tu wielki szacunek dla nich za swoją postawę.Przestańcie sobie ubliżać i knuć intrygi tylko grajcie walczcie a przede wszystkim bądźcie honorowi względem siebie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Alez ja tylko napisalam, ze redzia i DSE zostana wybranymi na najpiekniejszych ze swojego sojuszu.
To nie ja brzydko nazwalam Wasz sojusz, ja tylko zacytowalam inny post :rolleyes:.

I przestancie robic z igly widly. Niektorzy z Was o wiele lepiej bluzgaja mnie w wiadomosciach, co od razu usuwam, bo nie widze sensu tego czytac.

Troche dystansu do Wlasnej osoby :eek:. Z fochami Wam nie do twarzy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Dla informacji LA nie wiem skąd bierzecie te brednie nigdy nie byłem szafem RI ani tu ani na KSI a co do Misia wypowiedzi akurat twoje wypowiezi na forum LA i pw nie mają sobie równych więc nie umoralniaj innych jak sam jesteś mistrzem obrzucania ludzi inwektywami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Kolegą nie jestem i nigdy nie byłam to po pierwsze. Po drugie przemawia przez ciebie pycha,fałsz i obłuda.Jesteś osobą, która po trupach a będzie chciała postawić na swoim tak jak na KSI to robiłeś.Jednak znalazły się tu osoby, które są w stanie Ciebie powstrzymać a Tobie po sposobach wypowiedzi, nie dociera do Ciebie nic.Najwidoczniej nerwy ci puszczają a to objaw, że już słaby jesteś byłeś i pozostaniesz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

o Retryk hehehe następny chał Poeta
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

no popatrz, podaj przykład chodź jednej mojej wypowiedzi w której obrzucam ludzi inwektywami, jak nie masz takiego przykładu to nie pogrążaj się
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Tak tak DSE, ktoś musiał przyjśc by Cię pomęczyć ^__^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

justice14 nie znam cię jedynie wyknąłem że zhistori to raczej orłem nie jestej więc co ma to do mojej osoby i komu tu nerwy puściły , człowieku japończycy mordoali wszystkich , poczytaj o Nankim, Shanghaju a potem nie zrzucaj swoja niewiedze na moja pyche

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Pomęczyć jak ? nie ma opcji jestem na LA odpory :) każdy orze jak może jak widac koledzy prosili o pomoc gdyż skończyły się pomysły , baw sie dobrze napisz co chcesz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Zgadza się, że mordowali ale mogli również odejść z honorem tak na marginesie.
A tu sobie poczytaj troszkę bo własnie o tym myślałam.:))
Zwyczaj seppuku był praktykowany w Japonii od roku 1170 n.e. Wydaje się jednak, że rytuał ten istniał już dużo wcześniej tylko w nieco innej od znanej nam formie, a mianowicie wykonujący seppuku przykładał sobie miecz do brzucha i rzucał się na twarz przebijając wnętrzności (jigai). Seppuku ukazywało wolę samuraja, by oczyścić się z fałszywych zarzutów i udowodnić swą niewinność, było także popełniane na rozkaz cesarza. Było karą niehańbiącą, a nawet zmywającą wszelką hańbę. Ta forma seppuku przestała istnieć od czasu przewrotu, tj. od roku 1868.
Seppuku z czasem stało się formą protestu przeciwko rozkazom zwierzchników, wyrazem nieutulonego żalu, najdogodniejszym sposobem zmazania doznanej obelgi. Taką możliwość śmierci dawano również wysoko urodzonym skazanym przez władze za dokonanie jakiejś zbrodni. Forma ta praktykowana była jeszcze na początku XX wieku. Jako wyraz żalu po śmierci cesarza Mutsuhito seppuku popełnił słynny zdobywca Port Artur, generał Maresuke Nogi. W roku 1925 zastosowano seppuku jako protest przeciwko polityce zagranicznej rządu.
Ostatnim głośnym przypadkiem seppuku w Japonii było samobójstwo pisarza Yukio Mishimy w 1970, będące wyrazem protestu przeciw zmianom, jakie zaszły w Japonii po II wojnie światowej.
Często pojawiają się głosy, że harakiri to niepoprawna nazwa seppuku i została upowszechniona prawdopodobnie przez amerykańskich żołnierzy, stacjonujących na archipelagu japońskim. Tak naprawdę obydwie nazwy są prawidłowe, znaczą to samo, a różnica to efekt różnego odczytania japońskich znaków seppuku. Na dowód tego, że obydwa słowa były znane Japończykom i były przez nich używane, może świadczyć fakt, że określenia harakiri występują w gunki monogatari, czyli starych japońskich sagach wojennych.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Zacznijmy od Tego ze nikt nikogo o pomoc nie prosił.. To Twoje kopnięte EGO się domaga takich insynuacji by czuć wyższość... :}
a Bawię się zawsze dobrze... ;] nie martw Się... :>


czuję tutaj jakąś wikipedię...

Alenie martwcie Się... DSEod zasze umiał Tylko cytatami sypać... xDD
Taki brak kreatywności xDD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Spokoj bo zaraz z karata - rapitograf gdzie jestes :D ??
Tak naprawde to ja jestem szefem wsyztskich szefowo i moj dzielny pomocnik ktory nie wie ze jest moim pomocnikiem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Chyba cyckami MG34 balony ma że ho ho i szef sie zjawił to ja juz umykam co by się nie narazic :) pa Patryczku miłych snów :)
A do kolegi justice14 no powiem że troche masz racji ale wszystko to kwestia interpretacji każd strona widzi to po swojemu ale poprawiłeś sie i jak cie uraziłem wybacz przepraszam nie miałem zamiaru :) prosze o wybaczenie
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

To ja zaraz popełnię seppuku.. w moim języku se kuku zrobię ;)

A szefem wszystkich szefów jest Krzysztof Jarzyna ze Szczecina ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ile razy mam ci mówić, że nie forma"on" lecz "ona" to tak na przyszłość :D
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

To ja zaraz popełnię seppuku.. w moim języku se kuku zrobię ;)

Redziuuu ja Ci mogę "krzywdę" zrobić :> taką dłuuugoterminowa xDD


DSE tak tak. zmykaj... pora na koleją działkę hormonów xDD
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Redziuuu ja Ci mogę "krzywdę" zrobić :> taką dłuuugoterminowa xDD


DSE tak tak. zmykaj... pora na koleją działkę hormonów xDD

:) Ustaw się w kolejce ;P Wiesz ile osób chce mnie skrzywdzić? Jestem biedna i.. pokrzywdzona ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Wilkowyje sa na TVP1 - rapitograf pamietaj co ci mowilem - LITOSC to zbrodnia :D
 
Do góry