Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Mądrze to napisałaś, ale trochę mieszasz pojęcia Kangurku :) Czym innym jest relaksacja i wyciszenie a czym innym jest medytacja.

Żeby osiagnąć to o czym piszecie, mozna sobie zapodać relaksacyjna muzyczkę lub wybrac się na spacer do lasu. Metod relaksacji jest wiele. Nie trzeba zaraz wprowadzać się w transy i odrywać kompletnie od rzeczywistości.

Kiedy wybierasz sie na ryby nikt cie nie ostrzega, żebys nie zwracała uwagi na pojawiające się nad wodą wizje, żebyś nie słuchała podszeptów pojawiajacych się w twojej głowie głosów i że koszmary, które cię meczą nocami, miną wraz z osiągnięciem wyższego poziomu wędkarskiego odprężenia/oświecenia.
A to usłyszysz od każdego szanujacego się "nauczyciela" medytacji, szczególnie tej wschodniej (buddyzm, joga i te sprawy)

Nie wiem czemu ludzie sobie lubią sami komplikować życie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Mądrze to napisałaś, ale trochę mieszasz pojęcia Kangurku Czym innym jest relaksacja i wyciszenie a czym innym jest medytacja.

Albo mi się wydaje albo Shannqa napisała, że próbuje medytacji w celach relaksacyjnych. Jeżeli medytacja rzeczywiście pomaga osiągnąć stan umysłu o jakim pisała to nie widzę w niej niczego złego.

Żeby osiagnąć to o czym piszecie, mozna sobie zapodać relaksacyjna muzyczkę lub wybrac się na spacer do lasu.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś co Shannqa chce osiągnąć. Nie chodzi aby nie myśleć o rzeczach stresujących czy w jakimś stopniu negatywnych, ale żeby nie myśleć o niczym. To raczej nie jest proste :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Mądrze to napisałaś, ale trochę mieszasz pojęcia Kangurku :)
Myślę, że to raczej Ty masz po prostu własną definicję medytacji, która nie tylko różni się od mojej - ale także od kilku innych, bardziej dopracowanych i przemyślanych definicji. Tych, które z wizjami i Dzieckiem Rosemary nie mają nic wspólnego.

Żeby osiagnąć to o czym piszecie, mozna sobie zapodać relaksacyjna muzyczkę lub wybrac się na spacer do lasu.
Nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Nie od dzis wiadomo, że od medytacji w głowie się pierdzieli. Bedzie niezła beka jak się to porobi z moderatorką :D a jeszcze większa jak rozpropaguje to wśród kolegów i kolezanek haha

Maszeruje ktoś gdzieś 11 listopada?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Jestem jakiś nieobeznany, bo szczerze nie słyszałem aby od samej medytacji komuś się poprzewracało w głowie :D

Maszeruje ktoś gdzieś 11 listopada?

W tym roku idę odpalić race pod ratuszem niedaleko mnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

ja w stolicy, na tym biało-czerwonym, nie różowym..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

ja też w stolicy i też na biało - czerwonym.

Btw będziesz przechodził obok tęczy? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Rozmowa Ogólna

Nie od dzis wiadomo, że od medytacji w głowie się pierdzieli. Bedzie niezła beka jak się to porobi z moderatorką :D a jeszcze większa jak rozpropaguje to wśród kolegów i kolezanek haha

Maszeruje ktoś gdzieś 11 listopada?


Najprawdopodobniej w Krakowie.Do Warszawy daleko co innego gdyby to była sobota ,ale poniedziałek niestety odpada.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Witam, po krótkim urlopie - tęskniliście?

Fajnie Makaron, że znów jesteś z nami :)
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja zgaduje że była u Slietie która z tego co widze ma na imię Kasia.

Dobry strzał? Mogę grac w totka ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Hmmm... Skoro była u niej to niezła impreza musiała być skoro tyle zajął jej powrót :D

Drogie Panie! Czekamy na potwierdzenie! :)
 
Do góry