Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ale mam adrenalinke wierze ze mozemy wygrac wlozylismy w to maksimum wysilku. Wy pewnie rowniez wiec zobaczymy kto ciut wiecej. Nie moge sie doczekac. Troche bede rozczarowany jak przegramy szczerze przyznam. Nie samej przegranej bo mnie to nie rusza a samego w sobie kolosa;)
Wszyscy pracowaliśmy, kto lepiej wkrótce się okaże.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ale mam adrenalinke wierze ze mozemy wygrac wlozylismy w to maksimum wysilku. Wy pewnie rowniez wiec zobaczymy kto ciut wiecej. Nie moge sie doczekac. Troche bede rozczarowany jak przegramy szczerze przyznam. Nie samej przegranej bo mnie to nie rusza a samego w sobie kolosa;)

zastanawiam się na jakiej podstawie możecie jeszcze mieć nadzieje że Nas wyprzedzicie w budowie??:confused:
I to jest całkowicie poważne pytanie...Proszę nie szukać w tym jakichś innych ukrytych podtekstów!
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widze Polanus, ze nie chcesz pozbawic Triarii nadziei :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czyli co to oznacza, jakbyście mieli 4 cuda to kompletnie odpuszczacie walkę o koronę? Co w takim razie z resztą graczy, którzy są poza głownym sojem, mają sobie radzić sami? Czy moze mają poddać nam sojusz w zamian za parę miejsc?
I co jeśli jednak to Triarii dziś z wami wygra? Też pokończycie?
Dziś wygra z nami?
Tak szybko, czy wygra wyścig?
Jak wygramy to zmieni się na pewno rada, bo czas na zasłużoną emeryturę np. dla mnie.
To nie oznacza, że przestanę tu grać.
Czas oddać stery Młodym Wilkom.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Widze Polanus, ze nie chcesz pozbawic Triarii nadziei :)
Dużo myślenia trzeba było włożyć w grę.
Gra się aby osiągnąć cel.
Czy mi się to uda? Nam uda?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No pewnie, że to była fuzja, sojusz przyjał nazwę złożoną z jednego członu z NM i drugiego z Venatores, był też do wzięcia założyciel soja. A ze wszedłem ja do nich a nie oni do mnie? To nie było takie pewne na poczatku, w koncu GMK przekonał mnie, że Venatorsi mają już pakty i po co to robić od nowa. Dodatkowy atut to ich forum, którego byłem bardzo ciekawy.

Formion Ty już lepiej nic nie tłumacz bo się pogrążasz coraz bardziej.
Argumentacja z forum i paktami mnie położyła :cool:

Kurde ja też jestem ciekawy forum TRIARII. Baster wyślij zapro, jednak się zdecydowałem po namyśle :)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A czy tego kolosa to można przyspieszać tak bez końca, czy są jakieś ograniczenia???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Skoro pytasz Rysiek i zaczynacie stosować Frywolne wypowiedzi rozumiem że więcej nie da się Już skrócić.

Czemu przypuszczaliśmy że może nam się udać ?

Mieliśmy mikroskopijną różnicę w odpaleniu CUDAKA (max 1,5 minuty)

Wykonaliśmy maksymalną ilość skróceń o godz. 18 do tej pory mieliśmy już masę niezadowolonych że nie mogą nic skrócić a przelewają mu się łaski. czy nie mieliśmy powodu ?

Jak jest okaże się wieczorem jak policzyłem ok 23:52

Czy nie uważasz że mieliśmy szansę ?

Tutaj niestety system Gry jest po Waszej stronie , gdyż nawet jeśli ktokolwiek wykona pracę wcześniej nie gwarantuje mu to zwycięztwa.

Tak czy siak uważam że ludziom należą się GRATULACJE i Waszym i NAszym gdyż prowadzili piękną Walkę pełną emocji.

Helpolis zmienił uprawnienia gracza atawas. dzisiaj o godz. 18:44
tedy205 opuścił sojusz. dzisiaj o godz. 18:09 - ostatni skoczek, niestety już nie mógł skrócić
kralza96 opuścił sojusz. dzisiaj o godz. 18:08
tedy205 dołączył do sojuszu. dzisiaj o godz. 18:08
atawas zaprosił tedy205 do sojuszu. dzisiaj o godz. 18:07
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Kurde ja też jestem ciekawy forum TRIARII. Baster wyślij zapro, jednak się zdecydowałem po namyśle :)
Przeprowadzają "tajną akcję" i nie dadzą Tobie dzisiaj zaproszenia.

Pisząc post nie widziałem postu Baster.
Zobaczymy... Czy ma rację ?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hmm a czemu rysiek mamy nie miec tej nadziei. Skoro podjelismy walke to liczymy na zwyciestwo wydaje mi sie to calkiem logiczne. Powiem szczerze ze to ja nie rozumiem zbytnio Twojego pytania rowniez bez podtekstow.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jak przegramy, to będzie na mnie, bo ja pilnowałem uruchomienia Kolosa ;) Jakoś tak było na Bizancjum, że często pociągałem za sznurki, ciekawe czy i tym razem nie zawiodłem o 23:52 będzie wiadomo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Skoro pytasz Rysiek i zaczynacie stosować Frywolne wypowiedzi rozumiem że więcej nie da się Już skrócić.

Czemu przypuszczaliśmy że może nam się udać ?

Mieliśmy mikroskopijną różnicę w odpaleniu CUDAKA (max 1,5 minuty)

Wykonaliśmy maksymalną ilość skróceń o godz. 18 do tej pory mieliśmy już masę niezadowolonych że nie mogą nic skrócić a przelewają mu się łaski. czy nie mieliśmy powodu ?

Jak jest okaże się wieczorem jak policzyłem ok 23:52

Czy nie uważasz że mieliśmy szansę ?

Tutaj niestety system Gry jest po Waszej stronie , gdyż nawet jeśli ktokolwiek wykona pracę wcześniej nie gwarantuje mu to zwycięztwa.

Tak czy siak uważam że ludziom należą się GRATULACJE i Waszym i NAszym gdyż prowadzili piękną Walkę pełną emocji.

Helpolis zmienił uprawnienia gracza atawas. dzisiaj o godz. 18:44
tedy205 opuścił sojusz. dzisiaj o godz. 18:09 - ostatni skoczek, niestety już nie mógł skrócić
kralza96 opuścił sojusz. dzisiaj o godz. 18:08
tedy205 dołączył do sojuszu. dzisiaj o godz. 18:08
atawas zaprosił tedy205 do sojuszu. dzisiaj o godz. 18:07

hmmm
powiem szczerze , myślałem że wyrobicie się szybciej...
Zliczając ogółem:
Nas - 200
Was - 416
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No juz teraz duzo do zmian nie zostalo. Dajcie znaka o ktorej wam sie konczy;)
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jak przegramy, to będzie na mnie, bo ja pilnowałem uruchomienia Kolosa ;) Jakoś tak było na Bizancjum, że często pociągałem za sznurki, ciekawe czy i tym razem nie zawiodłem o 23:52 będzie wiadomo.
Kakudo ja mam jeden sznurek z pętlą dla Ciebie przygotowany jakby co :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Kakudo ja mam jeden sznurek z pętlą dla Ciebie przygotowany jakby co :D
L.O.R.D.I sądzisz ,że zdążymy przed 23:52 zajechać Kakudo?
Skąd ten czas?
Bo się nie zgadza.

Tylko aby nie było, że Triarii wraz z pozostałymi sojuszami przegra o 1,5 min.
Trzeba mieć cztery cuda, dwa mieliśmy już dawno a jeden daliśmy w prezencie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hmm nie no zrobimy to po 23:52 ..;>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widze ze humory dopisuja wiec pewnoe.bedziecie szybsi o te 2 minuty
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

apropo prezentów to mikołaj i gwiazdka idzie..;>

Mizi nie ,poprostu szukamy winnego jakby co :D
 
Do góry