Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Formion... Lecz sie...

Dalej problem z nabrzmialym ego daje o sobie znac widze.

Przypominam, ze nawet przy scenariuszu, gdzie zabierzecie nam cuda 1 czy 2, co wydaje sie byc na ta chwile dosc abstrakcyjne, to chce zobaczyc ilu tych koalicjantow wbije ci noz w plecy :)
Nie utrzymasz calego swiata przeciwko 2/3 sojuszom, kiedy zobacza, ze pora najwyzsza walnac w kolejna osobe, bo robi sie cieplo.

I jeszcze jedno.
Pisanie takich smiesznych listow faktycznie stawia Aps w smiesznej pozycji, bo :
- po pierwsze watpie, ze ktokolwiek da sie nabrac na puste formionesowe slowa, ktory potrafi wbijac jedynie bunty
-pokazuje jak jestescie slabi, ze szukacie w kazdy mozliwy sposob zasilenia :)

Ja dodatkowo poczulbym sie urazony taka propozycja w formie grozby i zwyczajnie zmotywowaloby mnie to do dokopania ci do 4 liter jeszcze bardziej :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzę, że Formiones się prosi o kreta w APS.VA, bo taki z chęcią zaakceptuje zaproszenie, ale czy to będzie korzystne dla APS.VA :p.
Ostatnio VoD topiło się w jednym moim mieście, aż mi było ich żal, tyle ataków (prawie cała czołówka VoD), a kilka tysięcy birem nie potrafili sforsować. Ale jak się atakuje pół dnia i wysyłając większość ogni na sam koniec, to taki efekt :cool:. O przepraszam jeden gracz się dzisiaj obudził i nie zauważył, że te ognie miały być na wczoraj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

I jeszcze jedno.
Pisanie takich smiesznych listow faktycznie stawia Aps w smiesznej pozycji, bo :
- po pierwsze watpie, ze ktokolwiek da sie nabrac na puste formionesowe slowa, ktory potrafi wbijac jedynie bunty
-pokazuje jak jestescie slabi, ze szukacie w kazdy mozliwy sposob zasilenia

Ja dodatkowo poczulbym sie urazony taka propozycja w formie grozby i zwyczajnie zmotywowaloby mnie to do dokopania ci do 4 liter jeszcze bardziej

Gdybyśmy szukali w każdy możliwy sposób zasilenia to np napisałbym do ciebie Kunścik :). Pewnie poczułeś się serio urażony, że i tym razem nie zwróciłem na ciebie zbytniej uwagi a na innych.

Widzę, że Formiones się prosi o kreta w APS.VA, bo taki z chęcią zaakceptuje zaproszenie, ale czy to będzie korzystne dla APS.VA

no przecież wy nie korzystacie z kretów, to co mamy się bać ;-)

Przypominam, ze nawet przy scenariuszu, gdzie zabierzecie nam cuda 1 czy 2, co wydaje sie byc na ta chwile dosc abstrakcyjne, to chce zobaczyc ilu tych koalicjantow wbije ci noz w plecy
Nie utrzymasz calego swiata przeciwko 2/3 sojuszom, kiedy zobacza, ze pora najwyzsza walnac w kolejna osobe, bo robi sie cieplo.

"Na tę chwilę". Pisałem 3- 6 miesiecy ale moze was przeceniam?
Co do noża w plecy - rozumiem, że masz na myśli Evocati. Cóż, daje się kredyt zaufania ludziom. Wierzymy w Evocati i innych. Wasz kredyt zaufania niestety już się wyczerpał.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

"no przecież wy nie korzystacie z kretów, to co mamy się bać ;-)"
Uczymy się od najzdolniejszych i najlepszych.
Osobiście dzisiaj poproszę o zniesienie tego zakazu.
Mając za przeciwnika tak wielkiego wojownika, czas dostosować się do poważniejszych realiów gry.
Takie figle płata życie...
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gdybyśmy szukali w każdy możliwy sposób zasilenia to np napisałbym do ciebie Kunścik :). Pewnie poczułeś się serio urażony, że i tym razem nie zwróciłem na ciebie zbytniej uwagi a na innych.

Tonacy brzytwy sie chwyta.
Nie piszesz do mnie czy niektorych graczy tylko dlatego, ze jestes pewny, ze sie nigdzie nie wybieram :)
Patrzysz sobie... O tego nie znam zaprosze, albo jako szpiega bede mial, ale zapomniales, ze to wszystko multi Norbiego :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

juz sam niewiem...czy to formion lubi sie z wami klocic..czy to wy z nim?! jestescie siebie warci...
ludzie przestancie....bedziecie sie tak przekamarzac to konca swiata a i tak do niczego nie dojdziecie....
formiones ty tez juz zamilcz...gramy i trzymamy sie swego forum...
jeszcze raz ktos wspomni o tej glupiej paplaninie to bedzie najwiekszym <ciach> jakiego znam...

Usunięcie obrazy
Kakardinho
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Emocje.Mnie to nie dziwi,tyle,że nie dano mi tu od naszego Sojuszu pogratulować,trudno.
Mamy pierwszy etap za sobą.Teraz walka o koronę.U Nas układ skomplikowany,te rozgrywki myślę będą ciekawsze i bardziej oparte na walce o miasta WC.Dyskutantom ku rozwadze nutka i tak lubię czytać te spory Nasze.Ludzie Psy/ Maria Peszek

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Powiem krótko"Pierwsze koty za płoty".Liczę,że dalej też poleci bez zgrzytów.I nutka dla Was w klimacie i dobrej zabawy.

Powtarzam jak wcześniej.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Witam
Byłem zmuszony usunąć kilka ostatnich postów. Forum i ten temat są miejscem do wyrażenia własnej opini na temat sytuacji na świecie Biznacjum, nie jest natomiast miejcem do prowadzenia osobistych wojen i kłótni. Walczymy w grze, na świecie, nie ma sensu obrzucać się tutaj błotem. Każdy może wysłać pw w grze czy na forum i wszelkie osobiste spory prosiłbym bardzo roztrzygać właśnie w taki sposób. Nie uważam, by "nagradzanie" was za taką dyskusję było w tej chwili właściwe, proszę was jedynie o zachowanie pewnego poziomu dyskusji, która będzie prowadzona merytorycznie, a nie emocjonalnie. Chcecie być szanowani, szanujcie drugą osobę. Mam nadzieję, że dyskusja już nigdy nie powróci do bezcelowych kłótni.
Pozdrawiam
Kakardinho
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Przeto moje slowa sa pelne szacunku do tak wyrafinowanego gracza jak nasza Legenda Bizancjum, czyli do "Lorda, Jegomościa, Kawalera o złotym sercu, Walczacego na czesc internetu, urodzonego z nieskalanej złotowlosej niewiasty bez grzechu, przyslanego na ten swiat przez o Najwyższego dla wyzszych celow, by uratowac go od splugawienia Formionesa Waleczne Serce"

I od dziś tako bedę zwał Mego ziem Pana.

Podpisano:
Parobek z ziem okolocznych.

I na poczekaniu wymyslilem o Panu mym wiersz.

Był sobie zwierz,
Tym zwierzem był jeż,
Mój Pan na niego łapy pchal,
Więc się poharatał,
I cierpiał strasznie od ilości ran,
I kwiczał i płakał, widział to cały klan,
Pan twierdził, ze silny i bólu nie czuje,
I nagle wyszło, ze sam sie oszukuje,
Więc morał, krótki by oszczęscić niedoli.
Nie pchaj lap gdzie nie trzeba, bo ci lapy upitoli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Skoro nie da sie bez wulgaryzmow, a sama edycja postu nie pomaga, tylko z rozmysłem regulamin jest łamany, bedziemy usuwac łamiace regulamin fragmenty do skutku, przy okazji rozdajac odpowiednie nagrody i nie beda to swiateczne rozgi ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Cosa ruszyła. Dziś pierwsze próby. Zobaczymy co pokażą w nocy i jutro rano. Dziękujemy Wam drodzy przeciwnicy za te dzisiejsze ataki. Dzięki Nim przygotujemy się na jutro:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja się przygotowuje i nic:( a przecież to już 5 pierwsze zagrody już powinny iść;D
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jak tam się trzymacie czerwoni kamraci, jakieś ataki na was idą??;) A birek wam starczy na obronę przy tylu buntach:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ze swojej strony powiem ze pkt ladne wpadaja nie ma co.
Zmienilismy taktyke bronimy ladem na murze ze zlota;) wiec biremy nam nie potrzbne.
A jak u was nasze kontrataki? Kolon zywi na dnie;) zobaczymy ile ich jeszcze pojdzie tam
A ile wplynie w miasto;)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Do mnie nikt nie płynie:(, ale w sumie ze strony TBC to się kontrataków nie spodziewam, oni stawiają na biremki w obronie to i mi jakieś punkty wpadną i się jakiś bunt wbije, a może i miasto przejmę:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Osobiście trochę mnie śpieszy w profilu gracza Triarii obecnie zablokowanego, wielki napis "fair play" :D.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Do mnie nikt nie płynie:(, ale w sumie ze strony TBC to się kontrataków nie spodziewam, oni stawiają na biremki w obronie to i mi jakieś punkty wadna i się jakiś bunt wbije, a może i miasto przejmę:)

Samymi zapałkami buntu nie wbijesz. :)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A o fejkach słyszałeś;) Na niektórych graczy to 2 pegazy starczą do wbicia buntu, na ta chwilę wbiłem 2 bunty graczom TBC, a do bonusu nocnego jeszcze trochę czasu:)
 
Do góry