Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

No w sumie - ja to zawsze mówię, że sen jest marnowaniem czasu, który można inaczej spożytkować :D
 
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja czasami zazdroszczę tym, którzy potrafią na dłuższą metę spać tylko parę godzin dziennie i normalnie funkcjonować. Podobno można skutecznie ograniczyć czas snu, jeśli będzie się go przerywało w odpowiednim momencie - może pobudka alarmem z powodu ataków właśnie temu sprzyja ;)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja czasami zazdroszczę tym, którzy potrafią na dłuższą metę spać tylko parę godzin dziennie i normalnie funkcjonować. Podobno można skutecznie ograniczyć czas snu, jeśli będzie się go przerywało w odpowiednim momencie - może pobudka alarmem z powodu ataków właśnie temu sprzyja ;)

Ja coś o tym wiem :p
Tylko potem odsypiasz cały dzień.....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Raz mnie coś obudziło o 4 rano to teraz cały tydzień się budzę o 4:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Co do snu to kwestia przyzwyczajenia.
Sam się zrywam często i sprawdzam co się dzieje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja nigdy nie wstaję później niż o 10, śpię 12 godzin. :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Jak Wam tam idzie w głosowaniu na Graczy Roku? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Całkiem w porządku. Oddałem jeden głos z banalnego powodu kompletnie nie związanego z grą:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

No można i tak. Ja swoje głosy już oddałam, chociaż na kilku światach się jeszcze waham ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Elo
Wie ktoś może po ilu dniach znika szara flaga i można zaprosić kolegę ?
 
Odp: Rozmowa Ogólna

Jeśli masz na myśli taką szarą flagę na małych wyspach lub na wyspach odpowiednio oddalonych od Ciebie:
Slot_kolonizacja.png

to ta flaga nigdy nie zniknie (chyba, że ktoś założy tam miasto, to zmieni się w miasto;)). Ewentualnie na dużych wyspach możesz ją za jakiś czas zobaczyć tak:
Slot_nowy_%2B_kolonizacja.png
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

jemu chyba chodzi i szarą wioskę opuszczoną. Bo na szarą wioskę zaprosić kolegi nie może a na miejsce które wskazałaś może
 
Odp: Rozmowa Ogólna

Też na początku tak pomyślałam, że o szaraka (czyli opuszczone miasto) - wówczas to, jak długo miasto będzie się rozpadało i w końcu zniknie, zależy choćby od jego obecnego rozbudowania.

Natomiast jeśli jednak o flagi chodzi, to taka flaga, jak ta pierwsza przedstawiona w moim poprzednim poście oznacza, że nie da się zaprosić w to miejsce gracza, ale już drugi obrazek - flaga i jakby cień miasta - przedstawia miejsce, gdzie spokojnie można zaprosić kolegę.
 
Do góry