Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ty jak zaczynałeś na Ecie też startowałeś z zerowej pozycji...a byłeś wyróżniającym tam graczem.

Daj trochę czasu ONZ ,za miesiąc gra może być w zupełnie innym miejscu.
Jeżeli walczyliby z kimkolwiek innym to tak, ale z Corrmoranem nie mają szans. :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nie ma co gadać, to dopiero początek, CHI to było CHI, tutaj jest nowy świat. Nie ma lepszych czy gorszych, są tylko potencjalni faworyci...
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

sojusz ONZ jest w bardzo kiepskiej sytuacji na mapie -- rozłozony jest po całym regionie. Ich szefostwo chyba sobie zakipiło z siebie samego. Tak się nie da prowadzic dobrze sojuszu -- wpakowane 4 bunty na każdą wioskę w innym regionie i sojusz leży - no chyba że ma redką w defie :))
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A tak odbiegając trochę od tematu: co sądzicie o sojuszu Ocenzurowani?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Tak, znam 4-5 osób - dobrzy gracze. Mimo wszystko stawiam na Comary, korona przy nicku nie bierze się z sufitu. :)

Czasem się bierze . Widziałem już takie sceny . Był jeden sojusz i miał pakt z dwoma innymi
Ten glowny sojusz zdobyl koronę i potem na jeden dzień przechodzili gracze z tych dwóch . Po co ? Tylko po koronę i wracali z powrotem do sojuszu .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Czasem się bierze . Widziałem już takie sceny . Był jeden sojusz i miał pkt z dwoma innymi
Ten glowny sojusz zdobyl koronę i potem na jeden dzień przechodzili gracze z tych dwóch . Po co ? Tylko po koronę i wracali z powrotem do sojuszu .

O takich akcjach jeszcze nie słyszałem. :D
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Tak, znam 4-5 osób - dobrzy gracze. Mimo wszystko stawiam na Comary, korona przy nicku nie bierze się z sufitu. :)

Korona o niczym nie świadczy...jestem ciekaw z kim grałeś z ONZ i kogo tam znasz.Sam grałem przeciwko Camorra i znam nie których graczy.Większość spokojnie ogarnia,dobra grupa agresorów...dobry dowódca.Z nie którymi graczami nawet utrzymuję kontakt.Naprawdę bardzo dobry sojusz mieli (choć miałem szczęście i grałem w lepszym sojuszu moim zdaniem)

Teraz mogą mieć jeszcze lepszy,wszystko zależy od motywacji w grze.

Ja to mogę napisać że ich znam.Nie jedną noc zarywałem podczas obrony swoich miast...grupa ludzi która gra pewien czas tym samym składem.A to atut bardzo duży.
Zawsze problemem jest powtórzenie sukcesu na innym świecie.I motywacja jest mniejsza bo za się już smak zwycięstwa.

Podstawa to dobra zabawa :) Bo jak tego tu nie będzie to wątpię aby gracze obu sojuszów czekali do końca wybudowania cudów:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Podstawa to dobra zabawa :) Bo jak tego tu nie będzie to wątpię aby gracze obu sojuszów czekali do końca wybudowania cudów:)
I tutaj zgadzamy się ze sobą w 100%. A co do reszty - czas pokaże.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Podstawa to dobra zabawa Bo jak tego tu nie będzie to wątpię aby gracze obu sojuszów czekali do końca wybudowania cudów
Święte słowa :) Tak jak piszecie to jest nowy świat i nowe możliwości
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a mi korona z głowy spadła i grac z wami nie będę długo -- ledwo kilka wiosek i już morale do bani :(( i jak tu grac??
ano nie da się ehhh
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a mi korona z głowy spadła i grac z wami nie będę długo -- ledwo kilka wiosek i już morale do bani :(( i jak tu grac??
ano nie da się ehhh
Niestety, tak jak szczęście sprzyja lepszym tak morale.....
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a mi korona z głowy spadła i grac z wami nie będę długo -- ledwo kilka wiosek i już morale do bani :(( i jak tu grac??
ano nie da się ehhh

Typ który nie ma oficjalnie korony...choć wygrywał nie jeden pl serwer i zagraniczny :) Taka lama z ONZ
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

sojusz ONZ jest w bardzo kiepskiej sytuacji na mapie -- rozłozony jest po całym regionie. Ich szefostwo chyba sobie zakipiło z siebie samego. Tak się nie da prowadzic dobrze sojuszu -- wpakowane 4 bunty na każdą wioskę w innym regionie i sojusz leży - no chyba że ma redką w defie :))

E tam, ja już nikogo nie bronię. Jak się sami zaczepiacie, to się sami brońcie, hahaha :p
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Proszę tutaj nie spamować. Temat ten służy do rozmowy o sytuacji na świecie Naksos, a luźne rozmowy można kontynuować Tutaj.
 
Ostatnia edycja:
Do góry