Sytuacja na świecie Maraton

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

No tak tylko od wczoraj pkt spadły o ok 3mln. Jak codziennie będzie spadać o 1mln to mimo, że z głównej puli ubędzie comiesięczna liczba pkt to i tak będziemy w pupie..
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

heeh no chyba az tak szybko konczyc nie beda xd a miast i tak prybywa heeh bedzie git za niedlugo bedziemy w koronach chodzic hehehe jak przystalo na wladcow
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

No i HiHi-HaHa zakończyło swoją egzystencję na Maratonie :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

A Wy dalej nabijacie się z Wl i wszystkich dookoła i 2 z Was jest święcie przekonanych, żę wygracie świat bo macie topki jeśli chodzi o rankingi sojuszowe. Może tak trochę pokory by się zdało? Po drugiej stronie też jest człowiek a zachowujecie się jak totalne dzieciaki na każdej stronie w większości postów obrażając ludzi z góry do dołu jak leci...

Ja podziękuję za przekonywanie mnie non stop do waszych racji, bo to jest bez sensu skoro do Was odpowiedzieć nei da się nic bo zaraz jest jacy to Wy wielcy i zarozumiali z tego powodu...
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

A Wy dalej nabijacie się z Wl i wszystkich dookoła i 2 z Was jest święcie przekonanych, żę wygracie świat bo macie topki jeśli chodzi o rankingi sojuszowe. Może tak trochę pokory by się zdało? Po drugiej stronie też jest człowiek a zachowujecie się jak totalne dzieciaki na każdej stronie w większości postów obrażając ludzi z góry do dołu jak leci...

Ja podziękuję za przekonywanie mnie non stop do waszych racji, bo to jest bez sensu skoro do Was odpowiedzieć nei da się nic bo zaraz jest jacy to Wy wielcy i zarozumiali z tego powodu...

Ja u nikogo nie obrazam tylko stwierdzam fakt ze innego kandydata do 100% korony nie ma i tyle xd
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Nie no proszę Cię londi przestań bo padnę :D Sama zaczęłaś ten temat i chwaliłaś się, że WL ma graczy w top3 i że jacy to Wy jesteście boscy, wspaniali itp :) Teraz nagle zmieniasz zdanie i mówisz, że to my się chwalimy. My tylko udowodniliśmy, że wcale nie jest tak jak mówisz i że jesteś w błędzie. Może to uświadomiło Ci, że niepotrzebnie zaczęłaś ten temat i dlatego teraz próbujesz się wycofać i insynuujesz Naszą winę? Nie ładnie z Twojej strony ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Nevry chyba wam coś cztery litery sciska ;) czemu mnie nie atakujecie a na blaszki latacie?? ja wiem że zakładanie miast od zera to wasza ulubiona sprawa i specjalność ale ta gra nie na tym polega.
ps. Korona jest nasza a wy nawet na nią nie popatrzycie hahaha:cool:
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Hehe nie mów hop bo świat się sporo cofnął, więc era cudów się tak szybko nie zacznie :cool:
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Nie no proszę Cię londi przestań bo padnę :D Sama zaczęłaś ten temat i chwaliłaś się, że WL ma graczy w top3 i że jacy to Wy jesteście boscy, wspaniali itp :) Teraz nagle zmieniasz zdanie i mówisz, że to my się chwalimy. My tylko udowodniliśmy, że wcale nie jest tak jak mówisz i że jesteś w błędzie. Może to uświadomiło Ci, że niepotrzebnie zaczęłaś ten temat i dlatego teraz próbujesz się wycofać i insynuujesz Naszą winę? Nie ładnie z Twojej strony ;)
OMG.... uważasz, że temat został zapoczątkowany przeze mnie?
Radzę poczytać ze 4 posty w dół od tego. Jeśli nadal będziesz twierdzić jak twierdzisz to na serio radzę się zgłosic do kogoś, kto Ci to wytłumaczy kto owy temat rozpoczął wklejaniem stat itd.
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Jeżeli o mnie chodzi to ze mną Ty zaczęłaś ten temat, a do rozmów z innymi się nie wtrącam. Wypowiadam się za siebie, więc nie interpretuj dowolnie faktów dla własnych potrzeb ;)
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Nevry chyba wam coś cztery litery sciska ;) czemu mnie nie atakujecie a na blaszki latacie?? ja wiem że zakładanie miast od zera to wasza ulubiona sprawa i specjalność ale ta gra nie na tym polega.
ps. Korona jest nasza a wy nawet na nią nie popatrzycie hahaha:cool:

REGULAMIN SOJUSZU:

2. Nie zakładamy nowych miast tylko podbijamy!
Tyle chyba na temat zakladania nowych miast a co do korony hmmmmm no nie byl bym taki pewny na waszym miejscu bo My to nie wy ze nie potrafimy zgrac wsparc pod kolona
I na przyszlosc jak sie porywacie na takie akcje to wieksze zgranie panowie bo az mi was zal
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

A co z poczuciem humoru?
odrobiną samokrytyki?
Czytam i czytam i wiecie co?
ja wygram ten świat :rolleyes:
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Jaaa a ja Asiu z Tobą ;) Wiesz nie każdy ma poczucie humoru:p
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Szkoda ze nie każdy naprawdę ale ty masz i to mnie sie podoba :)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

A dziękuję dziękuję :) No to we dwoje budujemy 7 cudaków :cool:
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

jest tylko jeden problem, korona mi nie pasuje ani do koloru oczu, ani torebki ani butów
ciekawe jak by to wyglądało jakby tak raz zbojkotować pomysł na cuda i wszyscy by grali jak kiedyś o rejony
To były czasy ze łzą w oku wspominam, ludzie nie byli tacy zawzięci, niektórzy, jak dzisiaj:)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Haa ja też pamiętam takie czasy :) Mi też korona nie pasuje i jej nigdy nie chciałem mieć :) Wolałem być zawsze w sojuszu pomocniczym do tłuczenia, a nie do wysyłania surek :p To kiedy robimy bojkot?? :D
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

jest tylko jeden problem, korona mi nie pasuje ani do koloru oczu, ani torebki ani butów
ciekawe jak by to wyglądało jakby tak raz zbojkotować pomysł na cuda i wszyscy by grali jak kiedyś o rejony
To były czasy ze łzą w oku wspominam, ludzie nie byli tacy zawzięci, niektórzy, jak dzisiaj:)

No masz racje hehe kiedys tu sie gralo bez tych cudakow calych xd i bylo zajedwabiscie ale teraz jak sobie pomysle ze tyle nieprzespanych nocy tyle godzin przed gra i tyle rezygnacji w rlu ze teraz juz ciezko to wszysyko odpuscic hehe
 
Do góry