Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22291

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wpadam : ) nic nowego nie ma ale zalozylbym z checia jakis nowy sojusz bo te mi sie juz znudzily. Trzeba byc otwartym na poznawanie nowych ludzi : )
niedługo będziesz musiał sobie założyć jakiś wrogi sojusz
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

w jednym sam siebie będzie atakował wyjdzie przejdzie do drugiego i będzie organizował wsparcie :rolleyes:
 

DeletedUser22291

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

a w międzyczasie będzie siebie namawiał do dołączenia do bumów hahah
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no coś w tym rodzaju będzie

miłej ja spadam
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ohh no dajcie już spokój, jak chcecie do bumów to napiszcie do gm, a on na pewno was weźmie :)
gm to dobry człowiek, nie widzicie, że on chce pokoju na tym świecie??

a co do ciastek, to ktoś tam, coś tam 2-3 strony temu pisał, że niby jakiś numer wywinęli heheh
no i czemu wcale mnie to nie dziwi :))))
po raz kolejny was pozdrawiam moi drodzy przyjaciele :)))
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wszystkiego dobrego z okazji święta czterech króli...

Na drzwiach napiszcie:
K+M+B+H
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

dobra, dobra już se tak nie wlewaj
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser23370

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wszystkiego dobrego z okazji święta czterech króli...

Na drzwiach napiszcie:
K+M+B+H

Lepiej powiedz, jak żeś zrobił, za pierwszym strzałem, trzy ataki pod rząd z 1 sek. synchro ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Modlitwa Bracie, szczera modlitwa i trochę wody święconej...

Gość w dom, Bóg w dom. Bóg w dom, synchro w dom.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

"Pieniądze szczęścia nie dają, tym co ich nie mają" :)
Dzisiaj za kasę nawet się księża sprzedają - widać wiarę też da się kupić
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

po złocie w grze i honorze, przeszlismy do dysput religijnych.

Tymczasem mój Jarmark pięknie wystrzelił, i niedługo myknie bumów, tych z największą ilością "o":)
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

po złocie w grze i honorze, przeszlismy do dysput religijnych.

Tymczasem mój Jarmark pięknie wystrzelił, i niedługo myknie bumów, tych z największą ilością "o":)

ciągniesz swój wątek drugi dzień tymczasem mój jarmark ...
a jakieś szczegóły konkrety osiągnięcia nic tylko jeden wpis mój..........
tak więc złoto honor i dysputa religijna są dla większości uczestników tego forum ciekawszym tematem do rozmowy

ok możemy podyskutować o tym przecudnym zjawisku tylko jaki jest w tym sen gdybyście mieli wojnę z tym bum tere fere albo coś to mogło by kogoś zainteresować co się dzieje a tak to nudy większe sojusze leją te słabsze i ogłaszają wielkie sukcesy każdego lepszego gracza nakłaniacie żeby do was dołączył i ot cała wielka tajemnica
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

czego to się nie kupić.... pewnie rozumu.
Co do Jarmarku - kilka upojnych nocy zbliża ludzi, i się zaprzyjaźniliśmy. przyjaźń tez trudno kupić. chociaż podobno nic tak nie zbliża ludzi jak wspólny magazyn.
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wszystkiego co jest prawdziwe nie da się kupić a reszta to tylko ma przyklejone nazwy dopóki się srebrniki nie posypią
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no na razie nowych oo w nazwie nie ma bo jeszcze nie zwerbowaliście kolejnych :p ale wasza kropkowana nieakademia zbiera dalej

To się nazywa robieniem długiego ogona. Ten świat będzie jeszcze długo istniał. Z trzech czy czterech BTB zostanie jeden. I stawiam na to, że stanie się to w okolicach lipca-sierpnia.

To jest całkiem opłacalna taktyka, gdyż nie trzeba robić jakichś połączeń sojuszów, które w 75% przypadków kończą się rozłamem.

Nie to, że jakoś bardzo mi się podoba betonowanie świata - bo inaczej to ciężko nazwać. Ekstremalnym przypadkiem był Helorus, kiedy 200 graczy weszło na serwer z założeniem, że będą grali pod jedną flagą. Na szczęście szybko spolaryzowało to świat i pojawili się godni przeciwnicy. Na FO jednak określano tą taktykę jako taktyką cyborgów. Maniek nawet zakazywał pisania na FO wszystkim oprócz dyplomaty. Jeden sojusz - jeden głos :).

Jak widać gmart nie ma aż takich zapędów. Szalony Pukarz może pisać dowoli. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

hehe :D wsrh 25 lat to zdecydowanie za mało aby osądzać co jest prawdziwe i czy da się to kupić. Bo kupić da się wszystko - kwestia ceny lub stawki o którą to się toczy
 
Do góry