Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jestem główną gadułą SI. Robię to przede wszystkim z nudów. Jak będzie inne zajęcie, to się powstrzymam. Obiecuję. Albo pospamuję gdzie indziej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jestem główną gadułą SI. Robię to przede wszystkim z nudów. Jak będzie inne zajęcie, to się powstrzymam. Obiecuję. Albo pospamuję gdzie indziej.

To zrób trochę aktywności w innych działach,bo jeśli tak dalej pójdzie to pobijecie rekord wyświetleń na "Bizancjum"
smiley_emoticons_oh-no2.gif
a jeśli ktos cudaki zablokuje i będzie walka to pewnie wbijecie 800k wyświetleń hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

jakby SiH nie miało mnie w swoich szeregach to mozliwe żeby walczyli w milczeniu
smiley_emoticons_lol.gif

No ale wiesz ty jesteś czysto relaksacyjnie tutaj
smiley_emoticons_freu-dance.gif

A szefostwo SiH z nikim się specjalnie nie kłóci,jak na razie//.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Bo my spokojne chlopaki jestesmy.

No zuzu tu masz racje,wy spokojne chłopaki jesteście
smiley_emoticons_bravo2.gif

Chociaż są tacy co lubią się pobawić w wymianę zdań ale to już dla zabawy :)
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
Bo emocje itd. Wiadomo,młoda krew w niektórych płynie to i hormonów dużo
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Ale przegrać z SiH to nie żaden wstyd,ważne by nie zakończyć gry w walce z wami :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To zrób trochę aktywności w innych działach,bo jeśli tak dalej pójdzie to pobijecie rekord wyświetleń na "Bizancjum"
smiley_emoticons_oh-no2.gif
a jeśli ktos cudaki zablokuje i będzie walka to pewnie wbijecie 800k wyświetleń hehe

Ale ja na Bizie nie grałam i tam nie spamuję, bo nie wiem o co chodzi..
Co do zablokowania cudaków to co świat, to jakaś patologia. Może je wycofają.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ale ja na Bizie nie grałam i tam nie spamuję, bo nie wiem o co chodzi..
Co do zablokowania cudaków to co świat, to jakaś patologia. Może je wycofają.

Może nie grałaś ale ja o biz nic nie pytałem
smiley_emoticons_winken4.gif
tylko stwierdzałem.
Może zdążycie... kto wie
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Na pewno nie grała, a nie może.
Mam nadzieję, że zdążymy.
Wymyśliłam kiedyś taki sposób zakończenia świata, że ostatni miesiąc zeruje się liczniki wszyscy sobie walczą jak mogą, a system gry w sposób niespodziewany zmienia ustawienia gry na świecie, łącznie z moralami, AT itd. I że w tym czasie nie jest możliwa zmiana sojuszu. I kto na końcu będzie TOP to wygra. Ale niestety sup nawet się nie odniósł do tej jakże pięknej propozycji premiującej wyłacznie umiejętności w grze oraz zdolności strategiczne sojuszy, no i dającej o wiele więcej zabawy niż słanie surki na cudaka. W sumie to najpierw napisałam to dla jaj trochę, ale potem nawet mi się spodobało.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Na pewno nie grała, a nie może.
Mam nadzieję, że zdążymy.
Wymyśliłam kiedyś taki sposób zakończenia świata, że ostatni miesiąc zeruje się liczniki wszyscy sobie walczą jak mogą, a system gry w sposób niespodziewany zmienia ustawienia gry na świecie, łącznie z moralami, AT itd. I że w tym czasie nie jest możliwa zmiana sojuszu. I kto na końcu będzie TOP to wygra. Ale niestety sup nawet się nie odniósł do tej jakże pięknej propozycji premiującej wyłacznie umiejętności w grze oraz zdolności strategiczne sojuszy, no i dającej o wiele więcej zabawy niż słanie surki na cudaka. W sumie to najpierw napisałam to dla jaj trochę, ale potem nawet mi się spodobało.

Tio mogłaś grać kilka lat temu
smiley_emoticons_winken4.gif
takie światy istniały i samemu się grało :) No prawie samemu po kilka graczy w sojuszu :) A nawet zerowali nabity licznik o kilka dni :pPP
smiley_emoticons_biggrin.gif

smiley_emoticons_cuinlove.gif
co do wersji morali to każdy gra tam gdzie mu się widzi :)

Teraz już takie światy nie wychodzą ,bo to się nie opłaca.Znaczy im się nie opłaca.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Co do zmiany morali chodziło o to, że np. na Zakros sa morale, ale jakby od jutra przez kilka dni nie było to wielcy mogą lutować w mniejszych bez oporu, a potem jak nagle znowu by były to trzeba szybko się zorientować i dostosować:)
I to by były prawdziwe cuda, a nie takie tam multi magazyny, co kończy się tym co się kończy czyli co świat to skandal na granicy przestępstwa typu złamywanie haseł do kont, czy sprzedaz miast na cudakach:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

smiley_emoticons_afraid.gif
No to się nie wybiera świata z aktywnymi moralami :)
Jedynie dobra strategia ratuje sytuację
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Plus morali to że utrzymuje się jakaś równowaga przy złotnikach :)
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

smiley_emoticons_afraid.gif
No to się nie wybiera świata z aktywnymi moralami :)
Jedynie dobra strategia ratuje sytuację
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Plus morali to że utrzymuje się jakaś równowaga przy złotnikach :)
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif

Morale sa dobre dla grczy którzy przybyli na świat sprzedawać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wymyśliłam kiedyś taki sposób zakończenia świata, że ostatni miesiąc zeruje się liczniki wszyscy sobie walczą jak mogą, a system gry w sposób niespodziewany zmienia ustawienia gry na świecie, łącznie z moralami, AT itd. I że w tym czasie nie jest możliwa zmiana sojuszu. I kto na końcu będzie TOP to wygra.

każdy by wybijał wojsko o swojego byle by jak największa liczbę punktów zarobić. Wojen też praktycznie by nie było, co by nie nabijać punktów przeciwnikowi. A miasta brało by się dogadujac sprawę np: ze swoim AK. Premiowanie umiejętności czy cwaniactwa ?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ja mialem inny pomysl, co powiedzmy 2,5 miesiaca dolna polowa rankingu graczy bylaby przenoszona na inny swiat ( odpadala ) az zostaliby Ci naprawde najlepsi i najlepsze sojusze. W koncu tylko 1. Z kazda redukcja graczy zmienialyby sie ustawienia predkosci tak by niwelowac odleglosci miedzy graczami. Na koniec bylaby nawalanka jak pieron i wygraliby naprawde najlepsi gracze a nie budowlancy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ja mialem inny pomysl, co powiedzmy 2,5 miesiaca dolna polowa rankingu graczy bylaby przenoszona na inny swiat ( odpadala ) az zostaliby Ci naprawde najlepsi i najlepsze sojusze. W koncu tylko 1. Z kazda redukcja graczy zmienialyby sie ustawienia predkosci tak by niwelowac odleglosci miedzy graczami. Na koniec bylaby nawalanka jak pieron i wygraliby naprawde najlepsi gracze a nie budowlancy.

Czyli de fakto wtedy sojusz nie byłby potrzebny. Wygrywałby indywidualizm - czyli konkretna osoba lub grupa osób.
Wystarczyło by na starcie przyciągnąć jak największą liczbę graczy i bez znaczenia by było jakie posiadają umiejętności.
Skoro i tak odpadną, to po co by mieli grać ?
i kto wg Ciebie miałby wtedy wygrać i w jaki sposób ?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Czyli de fakto wtedy sojusz nie byłby potrzebny. Wygrywałby indywidualizm - czyli konkretna osoba lub grupa osób.
Wystarczyło by na starcie przyciągnąć jak największą liczbę graczy i bez znaczenia by było jakie posiadają umiejętności.
Skoro i tak odpadną, to po co by mieli grać ?
i kto wg Ciebie miałby wtedy wygrać i w jaki sposób ?
smiley_emoticons_confusednew.gif
nie do konca tak, Na koniec zostalyby sojusze, moze male ale z najlepszymi graczami. I to ze na poczatku bys przyprowadzil teoretycznie dobra ekipe nic by nie gwarantowalo. Tak jak i teraz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

nie do konca tak, Na koniec zostalyby sojusze, moze male ale z najlepszymi graczami. I to ze na poczatku bys przyprowadzil teoretycznie dobra ekipe nic by nie gwarantowalo. Tak jak i teraz

ale ty masz na myśli, że Ci gracze byli by usuwani z dołu tabeli sojuszu czy z dołu tabeli rankingu ogólnego ?
Bo jeżeli z dołu rankingu w sojuszu to masówki miałby sens. Tworzyło by się ich nieskończoną liczbę tak aby uchronić graczy przez tym żeby odpadli. I grali by jak najdłużej.
Nadal nie rozumiem po co ktoś miałby logować się na świat dla niego przegrany na wstępie.
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

nie do konca tak, Na koniec zostalyby sojusze, moze male ale z najlepszymi graczami. I to ze na poczatku bys przyprowadzil teoretycznie dobra ekipe nic by nie gwarantowalo. Tak jak i teraz

Tak ale teoretycznie znajdą się lepsi i co wtedy ?? zostaniesz ty sam i padniesz chyba że dołączysz do kogoś innego :) I będziecie musieli długo czekać zanim do siebie dojdziecie bo powiedzmy że top 1 jest na 1 stronie świata a top2 na drugiej i co wtedy ?? rok grania żeby mieć pare miast koło siebie ? i jak wtedy będziesz nabijał pw ?? sam na sobie ?? zabraknie przecież przeciwników
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tak ale teoretycznie znajdą się lepsi i co wtedy ?? zostaniesz ty sam i padniesz chyba że dołączysz do kogoś innego :) I będziecie musieli długo czekać zanim do siebie dojdziecie bo powiedzmy że top 1 jest na 1 stronie świata a top2 na drugiej i co wtedy ?? rok grania żeby mieć pare miast koło siebie ? i jak wtedy będziesz nabijał pw ?? sam na sobie ?? zabraknie przecież przeciwników
po pierwsze usuwanie z dolu rankingu ogolnego, po drugie pisalem o zmieniajacej sie predkosci. Na koniec byloby to x5 albo nawet szybciej
 
Do góry