Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@ gmk takie zgrywanie się na ofiarę losu może ma w sobie jakiś wdzięk przy jednorazowym występie, ale w dłuższym okresie czasu specjalnie twarzowe nie jest.
niespecjalnie mnie to juz interesuje, zabawa byla, plan byl, ktos go zepsul, teraz juz wszystko jedno : )
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no straszne psuje na tym świecie. Byle komuś zabawę zepsuć. Ehhh..
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

niespecjalnie mnie to juz interesuje, zabawa byla, plan byl, ktos go zepsul, teraz juz wszystko jedno : )

zabawa była, planu nie było, ale i tak go zepsułeś, jak wszystko jedno to może jakiś szaraczek? urlopik? rozbióreczka?
Grzegorz miej litość zawsze to samo, nie wychodzi, zabierasz zabawki i idziesz- zapewne większości i tak to nie interesuje, jednak zgrywanie ofiary takie trochę słabe jest. Nie to, że się uwzięłam-skąd. Pamiętaj jednak, że jak skończysz, nie będziesz mógł komuś cudaka wysadzić, chociaż tutaj już raczej nie ma takich naiwnych, którzy by łatwowierne dzieci na nich sadzali;)
Koledzy z Bum zapewne wdzięczni za dostarczenie nowego "mięska armatniego", w zasadzie Ciasteczek, ale czemu oni winni-każdy ratuje się jak może. Ciasteczka nie idźcie tą drogą!
 

DeletedUser24396

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ciastka chyba nie wiedza do konca co robia , a sa u nich dobrzy gracze , wiec czemu Bumy ??????????? Czemu nie my czy nasi sojusznicy ?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Swierzak, jakby to powiedzieć - Ciastka nas nie lubią. Poniekąd jest to zrozumiałe. Jakby Tobie ktoś kilkaset miast zabrał, też podchodziłbyś do niego z lekką rezerwą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Może zejdźcie już z tych, tak przez Was znienawidzonych Ciastek i przestańcie pisać nieprawdę. Owszem, do BtB przeszły Potworki, z którymi od dłuższego czasu nic nas prawie nie łączyło. Natomiast ani jeden nasz gracz nie został jeszcze Bumem, chociaż być może w przyszłości jakieś pojedyncze takie przypadki nastąpią :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Może zejdźcie już z tych, tak przez Was znienawidzonych Ciastek i przestańcie pisać nieprawdę. Owszem, do BtB przeszły Potworki, z którymi od dłuższego czasu nic nas prawie nie łączyło. Natomiast ani jeden nasz gracz nie został jeszcze Bumem, chociaż być może w przyszłości jakieś pojedyncze takie przypadki nastąpią :)

Daj spokój z tą nienawiścią. Nie nienawidzimy Was, tylko walczymy z Wami. My mamy punkty, Wy macie punkty, my mamy miasta ... taka to zabawa w grę przeglądarkową a nie żadna nienawiść.
I masz rację - do Bum przeszły Potworki, a nie Ciasteczkowe Potworki. Zawsze traktowaliśmy Was jako jedność.. Jak widac całkiem niesłusznie.
 

DeletedUser24396

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Może zejdźcie już z tych, tak przez Was znienawidzonych Ciastek i przestańcie pisać nieprawdę. Owszem, do BtB przeszły Potworki, z którymi od dłuższego czasu nic nas prawie nie łączyło. Natomiast ani jeden nasz gracz nie został jeszcze Bumem, chociaż być może w przyszłości jakieś pojedyncze takie przypadki nastąpią :)
To przepraszam za blad , tez myslalem ze wy to jednosc ,
I nie masz racji , Mowiac znienawidzonych , kazdy z nas ma do Was szacunek , i nie widzialem nawet jednego zlego slowa na was
Sam mam kolegow u was , ktorych atakowalem czy bede atakowal jak bedzie potrzeba
Sa u was naprawde fajni ludzie
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Może zejdźcie już z tych, tak przez Was znienawidzonych Ciastek i przestańcie pisać nieprawdę. Owszem, do BtB przeszły Potworki, z którymi od dłuższego czasu nic nas prawie nie łączyło. Natomiast ani jeden nasz gracz nie został jeszcze Bumem, chociaż być może w przyszłości jakieś pojedyncze takie przypadki nastąpią :)

Jak byśmy Was nienawidzili to byśmy co chwile nie proponowali Wam fuzji i przyjęć. Jeżeli cokolwiek o Was mówimy to, że jesteście zbyt dumni co dla mnie przynajmniej byłoby komplementem. Nienawidzicie nas Wy lub spora część z Was skoro do głowy przychodzi Wam żeby odchodzić nawet do Bumów pod ścianą byle nie do nas.
Tym bardziej nie rozumiem co w głowie mieli Ci co przechodzili do Bumów. Jak myśleli że przestaniemy atakować albo że będzie więcej deffa to już się obudzili.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ptaszki śpiewają że pogarsza się z każdą godziną sytuacja geopolityczna Buumbumm a resztki które pozostały z Słodyczy z deszczu pod rynnę wpadną za chwilę. Przy okazji to co się wydażyło na 55 i 56 morzu to wyjątkowo spektakularna klęska Słodyczy- z sojuszu który jeszcze niedawno miał 3 prawie pełne składy i był w czubie rankingu została garstka aktywnych graczy nie mieszcząca się w połowie sojuszu :( Tam się nie traci już po 30-40 miast w akcji weekendowej, tam się traci po 10 miast dzień w dzień :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Muszę się usprawiedliwić - te znienawidzone Ciastka miały być oczywiście w cudzysłowie. Mea culpa :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Poczytałem i spadam spać.
Mnie ciekawi który sojusz przekombinuje tą grę.
Na TOP widziałem już kila sojuszy ciekawe co im zaszkodziło, i dlaczego?
Pytanie retoryczne.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Słodycze przestają ustnieć. Resztki kto przejmuje?-wiadomo bumy.
No i świeży news. Uroborosy opuszczają bumy łączą się paktami z si i sih
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Fajny ten świat :) Nie wiem kto wygra, ale ja już wygrałem. Jarmark Europa istnieje na Zakros yeahhhh :D
Na Biza mi nie pozwolili na taką nazwę, a tutaj nawet propozycja tej nazwy nie wyszła ode mnie.
Kocham Was ludzie :D
Dodam, że miałem chwile zachwiań, ale pod szyldem Jarmarku grać będę.
Jak by mi ktoś kiedyś wpadł na pomysł go zmieniać to automatycznie zmieni mnie :)

To tyle, a teraz idę na rower portale w Ingress przejmować, bo mi Resistance Osowe pacyfikuje :)
 

DeletedUser21089

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Słodycze przestają ustnieć. Resztki kto przejmuje?-wiadomo bumy.
No i świeży news. Uroborosy opuszczają bumy łączą się paktami z si i sih

Można się było tego spodziewać... wszystko według prognoz :)
Co nas nie zabije, to nas wzmocni!
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tiaaa.. mnie to nuda zabije, także już przegrałam.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

... Chciałam tylko przypomnieć, że kura się kończy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Niedługo komuś nuda się skończy :) SiH rośnie w siłę kosztem Bum, SI pewnie to nie na rękę, ale tak to już bywa jak się zakłóca równowagę :) Gmart stworzył molocha, wygiął wahadło w jedną stronę jak tylko się dało, wahadło się urwało i poleciało na maxa w drugą stronę. Teraz molocha tworzy SiH hehe :D
Ciekawe też co na to wszystko Lenie czy Semper Invictus? Tyle lat grają, a jeszcze się nie nauczyli :)
 
Do góry