Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24745

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Jeszcze lepiej. Hehehe, całkowite dno.
 

DeletedUser24567

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

boshhh Lili masz problem z kalendarzem chyba, my doskonale wiemy od kiedy z kim mamy jakie ustalenia i kto robił nam za plecami...a Wam zostało jedynie plucie teraz na FO
 

DeletedUser21987

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ja też doskonale wiem kiedy gracze z ALPHA dołączali do was i pomagali w cudach...
 

DeletedUser24567

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

a już Ci w privie napisałam, a raczej zapytałam - czy podać chusteczkę, bo tylko biadolenie Wam zostało i sorry ale z pewnymi ludźmi się nie dyskutuję, więc nie będę nad Twoim postem się rozwodzić i pisać tu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Co do Alphy to w połowie prawda - bo rzeczywiście nie chcę, żeby dostali Koronę, ponieważ nie pomagają nam w budowie - 20 osób z Rady potwierdzi to Wam.
Ale tutaj bardziej była zagrywka dyplomatyczna. Gdyby Ludki zdobyły koronę miałoby ją 3/4 świata stąd dałem do zrozumienia, że nasze grono nie będzie aż tak obszerne, abyście zgodzili się na współpracę. A budując finalnie koronę w Hege i tak nie mielibyście wpływu kto ją dostanie, a ja nie miałbym wpływu komu Rada chcę ją przyznać
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

eh li jedyne dno grepo to ty.... schowaj sie.
 

DeletedUser21987

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Turgan 24.02.15 o godzinie 15:06
Największym zaskoczeniem są Żelki - to zwykłe boby, które ledwo jeden Cud zbudują ;)
Chyba, że się jeszcze im na niego wbijemy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Li jeszcze z 2012 roku wyciagnij wiadomosci. Jestes zalosny i to strasznie... :)
 

DeletedUser21987

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Miło mi niezmiernie :)

Zaraz wyciągnę - szukam - dużo ciekawego mam :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Turgan 24.02.15 o godzinie 15:06
Największym zaskoczeniem są Żelki - to zwykłe boby, które ledwo jeden Cud zbudują ;)
Chyba, że się jeszcze im na niego wbijemy.

To to na FO pisałem nawet kolego :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Szkoda tylko, że nie mogę ze wszystkiego się tłumaczyć, bo jest takie pojęcie jak "dyplomacja" i niektóre rzeczy nie można ujawnić do pewnego momentu. Hini, która tu pisała doskonale wie co można w ten sposób dowiedzieć się i ile osiągnąć :)

Pisząc coś komuś - "nie mów nikomu" - tylko w 1/10 przypadków spełni nasze oczekiwania :)
 

DeletedUser21987

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Szkoda tylko, że nie mogę ze wszystkiego się tłumaczyć, bo jest takie pojęcie jak "dyplomacja" i niektóre rzeczy nie można ujawnić do pewnego momentu. Hini, która tu pisała doskonale wie co można w ten sposób dowiedzieć się i ile osiągnąć :)

Pisząc coś komuś - "nie mów nikomu" - tylko w 1/10 przypadków spełni nasze oczekiwania :)


Trzeba zacząć grać wedle waszych zasad. Ponieważ Wy nie chcecie grać wedle przyjętych norm moralnych.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Turgan 24.02.15 o godzinie 15:06
Największym zaskoczeniem są Żelki - to zwykłe boby, które ledwo jeden Cud zbudują ;)
Chyba, że się jeszcze im na niego wbijemy.

Publikujesz prywatną rozmowę bez zgody,co oznacza że jesteś niepoważnym człowiekiem z którym nie ma o czym rozmawiać.
 

DeletedUser24567

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

o też jakieś "świeże" i "aktualne" wieści jak posty kolegi powyżej

Pomoc
Li998 18.01.15 o godzinie 03:50

Nie można (już) wyświetlić tego podboju.
Prosze o wsparcie na miasto M49(I001*zgred20*) gracza *zakochany* kolon zaparkowal.

Mur 0 potrzeba duzo ladu i to szybko :)

Li998 29.03.15 o godzinie 09:47
Proszę o opiekunki i rydwany na miasto 014.Gondor/003 (iroiro)
MUR 0 - Lecą ataki



Li998 03.03.15 o godzinie 06:27
Kolon stoi w M51
Bóg: Hades
Mur: 1
Koniec okupacji: 14:05:09
Nie można (już) wyświetlić tego podboju.
Kolon stoi od 2:30 a nadal nie wygląda to za dobrze ze wsparciami :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Co do Alphy to w połowie prawda - bo rzeczywiście nie chcę, żeby dostali Koronę, ponieważ nie pomagają nam w budowie - 20 osób z Rady potwierdzi to Wam.
Ale tutaj bardziej była zagrywka dyplomatyczna. Gdyby Ludki zdobyły koronę miałoby ją 3/4 świata stąd dałem do zrozumienia, że nasze grono nie będzie aż tak obszerne, abyście zgodzili się na współpracę. A budując finalnie koronę w Hege i tak nie mielibyście wpływu kto ją dostanie, a ja nie miałbym wpływu komu Rada chcę ją przyznać
smiley_emoticons_lol.gif
cieszę się że wreszcie napisałeś swoje prawdziwe plany..a za co jeszcze dziękujemy ?? za zamącenie jeśli chodzi o budowę latarni, którą mogliśmy wystawić a zaprzestaliśmy na rzecz ludków, z którymi wtedy budowaliście cudaki..no cóż, nasza strata..za samo to już powinniście podziękować..za "zabezpieczenie" północy żebyście mogli się skupić na wojażce z innymi..
i sam sobie odpowiedziałeś na pytanie czemu nie pomagamy..bo ludzie u nas też mają IQ trochę powyżej średniej i widzą że ta kolejka po koronkę trochę "przydługawa" się zrobiła..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Li998 27.02.15 o godzinie 15:51
Czy pomoc ALPHA jest bezinteresowna? Bo tutaj mnie zlinczuja zaraz :) Moge tak napisac?

Tutaj potwierdzenie, że Alpha była nie na rękę z Koroną stąd, po tej wiadomości załatwiłem temat odpowiadając Ci jak wyżej zacytowałeś.
 

DeletedUser24692

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

czas już jedno kajfi udowodnił.
fakt turgan wstawił pw po całej akcji
ale dlaczego to on miał mieć rozmowe szybciej z kolegą?


no to wrzućcie prv. tej osoby - honor tego wymaga - a, że wy go macie to nie wyobrażam sobie braku rozmowy na forum :)))

a, że jestem fanem teorii spiskowych to wrzucę i swoją :p
//ciach//
2) Hege miało asa w rękawie, więc bez problemu zerwało pakt z Zielonymi - wrzuciło Sarifa na urlop aby przygotować swoje wyspy
3) Sarif zaproponował akcję z kolonem Legionom aby podejrzenia poszły w inną stronę
4) jak się okazało, że //ciach// z akcji, bo idą kliny przed kolonami - właściciel kona Sarifa wymyślił wątek, że ma kolegę w u Hegemonów i opuszcza sojusz, bo nie umie grać z oszustami
5) Idzie fama, ze strony Hegemonów, że to nie oszustwo tylko gracz nie chciał z nami grać

Mam na tą teorie twarde dowody i nie zawaham się ich użyć :>


No i niech ktoś mi jeszcze wytłumaczy postępowanie Sarifa -
jeśli się nie zgadza z tym co zrobił Kajfiasz, to czemu nie dał wiadomości, że tego nie akceptuje i nie opuścił od razu sojuszu bez kombinowania? po prostu za to co zrobił robię tak samo (na złość). To bym zrozumiał - zachowanie mające cechy honoru.
A tu mamy do czynienia z próbą zakłamania faktu - wbicia kolon aby wszyscy myśleli, że go nie ma. po co te rozmowy do wotasa z propozycją oddania wiosek?
czyli nie gram z szujami ale sam nie mam nic przeciwko aby być szują? jaki honorowy sojusz przyjmuj szuję? gdzie jest propozycja dla Sarifa i kto jest jego kolegą?
na złość, a niby jaki motyw?

sorry ale ja tego nie kupuję....

już o tym kiedyś pisałem - grę można naprawić albo przez rezygnację z niej albo przez zmiany jej zasad - ale z pewnością to się nie opłaci właścicielom, bo napinki prowokują do pakowania kasy w premium, a chyba przecież o to chodzi?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Mi by było szkoda czasu na taką stertę bzdur - sytuacja, która nastąpiła, może zostać opisana w jednym, góra dwóch zdaniach. A Wy szukacie teorii spiskowych :)

Jak masz IQ na poziomie średnim to byś się domyślił, że jeśli operowałbym kontem Sarifa to bym podniósł Grobowiec w Hege do 9 poziomu najpierw :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Po tym jak wzięliście pod rozbiórkę swojego najlepszego wojownika z sojuszu to chyba Wasze IQ nie jest zbyt wysokie :)
dlaczego zatem to Ciebie on oskarża o zdradę ? zerknij do profilu jakbyś zapomniał..kurcze teraz sobie uświadomiłem..toż to dejavu z obecnym kolegą z ludków ?? komando też odszedł resetując u nas levele bo tak bardzo już wtedy chciał koronkę, że zapka od Was czekała..
a rozbiórka do efekt tego zagrania a nie naszego "widzi mi się"...
 
Do góry