Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Proszę Administratorów o zakaz wpisów na tym forum dla Kajfasza ze względu na niepełnosprytność :D
Chłopie, Ty tak się nakręcasz, takie głupoty piszesz, że aż mi żal serce ściska. Ogarnij się trochę, to tylko gra i do tego tak prosta, że jeden z Waszych nie chciał już z Tobą grać i się z nami skontaktował wczoraj wieczorem. Cwaniakujesz teraz, a tak to błagałeś, żeby za Twoje włamanie nikt na policje nie poszedł, a dobrze wiesz, że na Troi dwóch prokuratorów jest i jasno przedstawili tam tą sprawę stąd taka napinka była by Cię zgłosić.

Ponadto Ty masz czas wyłącznie na kłamanie, oszustwa, krętactwa - nawet w grze się nie wykazałeś.
55k pkt. w ataku
55k pkt. w obronie
111k w wojownikach
Ja jednego dnia 3x potrafię wyciągnąć :p

I może dlatego nie mam tyle czasu na włamywanie się ludziom na konta.

Trzymaj się, i kręć się w tym kole obłudy dalej - jak znajdziesz choć jedną osobę od nas co wiedziała wcześniej, że ktoś z naszych odezwał się to Sarifa w celu współpracy to normalnie rękę sobie utnę :p

Najwięcej gada, a najmniej robi - ja to bym się wstydził nawet tu pokazywać na Twoim miejscu.
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Proszę Administratorów o zakaz wpisów na tym forum dla Kajfasza ze względu na niepełnosprytność :D
Chłopie, Ty tak się nakręcasz, takie głupoty piszesz, że aż mi żal serce ściska. Ogarnij się trochę, to tylko gra i do tego tak prosta, że jeden z Waszych nie chciał już z Tobą grać i się z nami skontaktował wczoraj wieczorem. Cwaniakujesz teraz, a tak to błagałeś, żeby za Twoje włamanie nikt na policje nie poszedł, a dobrze wiesz, że na Troi dwóch prokuratorów jest i jasno przedstawili tam tą sprawę stąd taka napinka była by Cię zgłosić.


Ponadto Ty masz czas wyłącznie na kłamanie, oszustwa, krętactwa - nawet w grze się nie wykazałeś.
55k pkt. w ataku
55k pkt. w obronie
111k w wojownikach
Ja jednego dnia 3x potrafię wyciągnąć :p

I może dlatego nie mam tyle czasu na włamywanie się ludziom na konta.

Trzymaj się, i kręć się w tym kole obłudy dalej - jak znajdziesz choć jedną osobę od nas co wiedziała wcześniej, że ktoś z naszych odezwał się to Sarifa w celu współpracy to normalnie rękę sobie utnę :p

Najwięcej gada, a najmniej robi - ja to bym się wstydził nawet tu pokazywać na Twoim miejscu.

To jest bardzo merytoryczny wpis odnośnie sytuacji na świecie. :)
O moim wkładzie w budowę sojuszu mogą wypowiedzieć się członkowie sojuszu, a nie Ty.

Dużo zdrowia życzę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

To jest bardzo merytoryczny wpis odnośnie sytuacji na świecie. :)
O moim wkładzie w budowę sojuszu mogą wypowiedzieć się członkowie sojuszu, a nie Ty.

Dużo zdrowia życzę.


hah to ja już rozumiem wszystko :D
dlaczego tak ludki postępowały :p

cóż... czasem lepiej by malarz za murarkę się nie brał ;)
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Proszę Administratorów o zakaz wpisów na tym forum dla Kajfasza ze względu na niepełnosprytność :D
Chłopie, Ty tak się nakręcasz, takie głupoty piszesz, że aż mi żal serce ściska. Ogarnij się trochę, to tylko gra i do tego tak prosta, że jeden z Waszych nie chciał już z Tobą grać i się z nami skontaktował wczoraj wieczorem. Cwaniakujesz teraz, a tak to błagałeś, żeby za Twoje włamanie nikt na policje nie poszedł, a dobrze wiesz, że na Troi dwóch prokuratorów jest i jasno przedstawili tam tą sprawę stąd taka napinka była by Cię zgłosić.

Ponadto Ty masz czas wyłącznie na kłamanie, oszustwa, krętactwa - nawet w grze się nie wykazałeś.
55k pkt. w ataku
55k pkt. w obronie
111k w wojownikach
Ja jednego dnia 3x potrafię wyciągnąć :p

I może dlatego nie mam tyle czasu na włamywanie się ludziom na konta.

Trzymaj się, i kręć się w tym kole obłudy dalej - jak znajdziesz choć jedną osobę od nas co wiedziała wcześniej, że ktoś z naszych odezwał się to Sarifa w celu współpracy to normalnie rękę sobie utnę :p

Najwięcej gada, a najmniej robi - ja to bym się wstydził nawet tu pokazywać na Twoim miejscu.


Akurat ty wiesz najmniej co robi kajfasz w sojuszu. To, że ma mało PW, i mało pkt nie oznacza że nic dla sojuszu nie zrobił.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Macie dużo wrogów, ale 90% sojuszu nie ma przy sobie czerwonej kropki (no może teraz jest już inaczej bo się nasze wrzody zaczęły pojawiać).
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

No to widzę, że Tugan ma mapę w jednym palcu i wie ile % graczy ma wokół siebie wrogów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Oczywiście, ja tam lubię mapki :)
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Pewnie do tego jeszcze folder ss'ów.
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

ludzie ja nie wiem po co tyle jadu na tym forum .Skaczecie sobie wszyscy do oczu a nikt nie jest tu swięty.
Nie prowadziłem zadnych rozmów ani z zielonymi ani z hege w sprawie ugody o kolosa.Moim celem jest dobra zabawa i nie musze wygrać za wszelką cenę .Jedyne co mi się nie podobało to walka 5 topowych sojuszy przeciwko jednemu i to trzeba było zmienić.Nic jednak nikomu nie oddajemy za darmo tylko jak prędzej pisałem trzeba powalczyć o cuda .Już dawno by był świat wygrany przez HEGE ale to przecież nie o to chodzi i nikt nie może mówić o złej woli.Jak byliście razem to było ok a teraz nie jest ok ? Przynajmniej się teraz trochę sytuacja odwróciła i można jeszcze dobrze powojować.

Oczywiście nie podoba mi się również sytuacja z sariffem bo to jest wasz problem ze źle ludzi dobraliście na cudaki i nie mogliście się dogadać .Ale to również element strategi aby wykorzystywać potknięcia przeciwnika.Jednak tak jak pisze Turgan nie było to zaplanowane z premedytacja a wynikło wczoraj w ogniu walki.Nie powiem lepiej było pozwolić zeby sam opuścił sojusz wtedy nie było by tego całego smrodu i oskarżania że maczaliśmy w tym palce.

Zainteresowane osoby wiedzą że sarff już prędzej mi proponował że dojdzie do nas bo go sojusz zdradził ale ja odrzuciłem jego propozycję,jak chcial mógł sam odejść z soja a zrobił to pewnie w najgorszym dla was momencie aby was ukarać ,podczas gdy leciały od nas setki ataków na wszystkie jego miasta.
Gdybyście jeszcze pare godzin się wstrzymali z przejmowaniem jego miast to pewnie bez problemów byśmy wbili na cuda a tak to zauważyliście ze leci na niego fala naszych ataków gdy weszły wasze kolony do jego miast.
Pretensje możecie mieć tylko do siebie że tego nie przypilnowaliście dużo predzej.
 

DeletedUser24745

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nie lubię pisać na takich forach ale też dodam swoje parę słów.

Ja czytałem i dobrze pamiętam jak napisałeś do nas (a dokładnie do ludków), piszę do Ciebie Turganie graczu roku 2014 że jesteście sojuszem "barbarzyńskim" i nie zależy Wam na cudakach i pomożecie wybudować tego 4, ale mniejsza teraz o te cudaki.

Piszesz wcześniej że Zieloni są zieloni w walce... a podjęliście się jakiej walki?

Takim jesteś "konkretnym wojownikiem" i mega "doświadczonym graczem" a przyjmujesz w swoje szeregi gracza który nam zawalił cudaki i zapraszacie go do Hege, jeszcze jakby był jakimś Waszym graczem który był u nas to może bym to zrozumiał ale tak z partyzanta. Legiony bynajmniej nie słyszałem aby nazywały się sojuszem barbarzyńskim odrzuciły propozycje Sarif no ale Wy tak. Dalej będziesz nazywał Wasz sojusz barbarzyńskim?

Piszesz jak to Was dużo przy naszych cudakach (dokładnie teraz przy jednym) a ja widzę tylko Legiony i to oni przenieśli się aby podjąć walkę.

Chłopie Ty nie wiesz chyba co Ty piszesz, chodź z honorem byście to pobudowali i byście poczekali jak zawali te cudaki nie zapraszając go do sojuszu.

Żaden cudak nie został przejęty walką tylko podstępem tak jak i Wasz pierwszy Żelkowy. I dalej będziesz nazywał jakimi to jesteście wojownikami, daj spokój.

Nie mój cyrk i nie moje małpy ale zabawa na tym świecie jest przednia. Niedługo wprowadzą że za 100k złota zbudujesz a za 200k zburzysz innemu i tak będzię się grało i grało a koronkę wykupisz sobie za 50k .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Zainteresowane osoby wiedzą że sarff już prędzej mi proponował że dojdzie do nas bo go sojusz zdradził ale ja odrzuciłem jego propozycję,jak chcial mógł sam odejść z soja a zrobił to pewnie w najgorszym dla was momencie aby was ukarać ,podczas gdy leciały od nas setki ataków na wszystkie jego miasta.
Gdybyście jeszcze pare godzin się wstrzymali z przejmowaniem jego miast to pewnie bez problemów byśmy wbili na cuda a tak to zauważyliście ze leci na niego fala naszych ataków gdy weszły wasze kolony do jego miast.
Pretensje możecie mieć tylko do siebie że tego nie przypilnowaliście dużo predzej.


Wiem Wojtku miło z twojej strony że masz tą cywilną odwagę i mówisz że rozwiałeś z nim 16 kwietnia, ale powiedz mi szczerze , czy nie przekazałeś informacji hege ? Poza tym wiadomym jest że skoro dostał zaproszenie od Hege to oni też musieli z nim rozmowy odbywać wcześniej.

A teraz wisienka dla rady hege broniącej swój nowy nabytek :)) który zachował się mega moralnie :)):

rozmowa jest u gracza wojtas , nie będę jej upubliczniał bez zgody właściciela jak to robią niektórzy na tym forum . Jeśli się zgodzi to ją wrzucę , a jeśli nie to można się zgłaszać do niego indywidualnie.

Sarif 16.04.15 o godzinie 16:18
a tam jak nie to nie. taki trolling robie tylko :p
wojtas. 16.04.15 o godzinie 16:12
siema.
nie wiem jak traktować twoją propozycję bo preferuję uczciwą grę i nastawialiśmy się na długą i żmudną batalie o cudaki i nie wiem jak by to było odebrane ,a dla czego chcesz podjać tak radykalna decyzję ?
Sarif 16.04.15 o godzinie 15:37
I tak zamierzam opuscic sojusz. Wiec jak chcesz miasto to mozemy omowic co i jak i byscie sie dostosowali a jak nie to po prostu odejde i tyle Kappa
Sarif 16.04.15 o godzinie 15:28
chcesz miasta na moich cudach? moje ziomki sie mordują ale i tak nie wygramy więc nie chce żebyśmy się tak mordowali, hm? :D

Tutaj jest broniona przez was moralność . Czekam na privy rozmów z Sarifem.
O rzeczywiście bardzo spontaniczna decyzja gracza (5 dni przed zburzeniem ). :)Równie spontaniczna jak ładowanie latarni ;)
Ciekawe czy do hege napisał szybciej czy później przytoczonej wyżej rozmowy? [dziękuję wojtek za pozwolenie wrzucenia ]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Rozmowy były prowadzone z 2h przed odejściem - wiem, że Twój poziom intelektualny jest nie adekwatny do pojęcia tak skomplikowanej treści, ale prawda jest taka, a nie inna i nadal mam z Was bekę jak się spinacie :)
 

DeletedUser16760

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ty to akurat o moralności nie powinieneś sie w ogóle wypowiadać.

A na M44 na świecie troja taki spokój:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Kajfasz - ostatnia osoba, która powinna tu coś pisać - ale trajkocze jak mało kto ;)
Kolega zmienił front i tyle, a to co wstawiłeś oznacza tylko tyle, że nie mieliśmy nic z tym wspólnego, ponieważ jak widzę, planował to od dawna. Robisz aferę, bo nagle najpotężniejszy sojusz tego świata znalazł się w tarapatach :)
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Kajfasz - ostatnia osoba, która powinna tu coś pisać - ale trajkocze jak mało kto ;)
Kolega zmienił front i tyle, a to co wstawiłeś oznacza tylko tyle, że nie mieliśmy nic z tym wspólnego, ponieważ jak widzę, planował to od dawna. Robisz aferę, bo nagle najpotężniejszy sojusz tego świata znalazł się w tarapatach :)
Ok już nic nie mówię, daj mi tylko screena z rozmowy z sarifem .
może być na priv

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Rozmowy były prowadzone z 2h przed odejściem - wiem, że Twój poziom intelektualny jest nie adekwatny do pojęcia tak skomplikowanej treści, ale prawda jest taka, a nie inna i nadal mam z Was bekę jak się spinacie :)
proszę podkładkę do potwierdzenia słów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24745

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ty to akurat o moralności nie powinieneś sie w ogóle wypowiadać.

A na M44 na świecie troja taki spokój:D

Bo z każdym się ugadujecie za plecami i do tego "nazywacie" się sojuszem barbarzyńskim ;) WALKA ponad wszystko.
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Bo z każdym się ugadujecie za plecami i do tego "nazywacie" się sojuszem barbarzyńskim ;) WALKA ponad wszystko.

Bo nikt Ci tyle nie da ile turgan Ci obieca . :) hehe

Cudotwórca :)
Marchewek.pl 21.04.15 o godzinie 22:34
Hege to nasz najbardziej zagozaly wróg.
hihi śmieć mi się chce jak ktoś mówi o równowadze sił na świecie czy sprawiedliwości. Wykrakałem wcześniej z tymi Iluminatami :))) Zrównoważona koalicja :
Żelki
legion
hege
hege2
ocean
iluminaci
Alfa
niepokorni
a z drugiej strony ludki ludziki i divide :) może być
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry