Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

a jakby coś więcej na ten temat? i bardziej konkretnie? :p

Hini myśli, co się dzieje?

Hini wie co się dzieje.
Ale nie będzie ciagle sama ze sobą rozmawiać, zwłaszcza, ze Dex, który też lubi spamować urlopuje.

Dzieje się ciekawie, i czasami niestandardowo. Chociaż pomału.
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jutro 6:00 SiH leci na Uro :cool:

Ok, czyli jutro na rano poślę na Ciebie fejki :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jutro 6:00 SiH leci na Uro :cool:


Napisał Kapitan Sparrow 10 Zobacz post
Jutro 6:00 SiH leci na Uro
Ok, czyli jutro na rano poślę na Ciebie fejki

A mówiłem, że polecą fejki:
2015-05-30_0728.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ale nie będzie ciagle sama ze sobą rozmawiać, zwłaszcza, ze Dex, który też lubi spamować urlopuje.

Ależ Madmuazelle... Trzeba też umieć rozmawiać sama ze sobą, przynajmniej wysłuchasz siebie ze zrozumieniem :)
No coś tam urlopuję i z deka mi przedłużyło - trzeba też dodać że zostałem pokonany przez zatrważające i krwiożercze siły SiHu i SI, a skutkiem tego będzie moja rezygnacja z dalszej gry. To prawdziwe bestie żądne wygranej, a nie gracze. Nie idzie z nimi rywalizować! :D
Lwią część z moich włości zaproponowałem Urosom - będę im kibicował. Ze 3 trafi do "Jego Ekscelencji" bo mimo wszystko lubię dziada :)
A reszta niech idzie na targ cyganów
Jutro już będę w stanie tego wszystkiego przypilnować

Bon Voyage Towarzysze! ;-)
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dr4gunow, wreszcie udało Ci się wygrać:)

Normalnie mam łzy w oczach.

Nie wiem czy ze wzruszenia. Czy dlatego, że młodsza córka mnie właśnie ugryzła. Czy dlatego, że zajmując się nią przepuściłem atak ogniówki i pewnie znów się potopię.
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

AEGAN, gdzieś się podział, "Demokratus" powstał :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Hini wie. Ale nie powie. Może Aegan uchyli rąbka tajemnicy, a może Vicoria, albo Polanus. A jak nie, to tajemnica zostanie utrzymana.
 
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@Motzej, widziałam:cool: raczej nie chłopak, bo nie lubię plotkarzy:D
lepiej do mnie nie mów, bo jeszcze i Ciebie ktoś posądzi i konszachty ze mną:rolleyes:
A tak poważnie, gratuję Wam udanej akcji i tego, że sprawiliście, że nawet czerwony (czytaj:ja) ma dzisiaj radochę niesamowitą
smiley_emoticons_bussi2.gif

@Hini nie wie.
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@Motzej, widziałam raczej nie chłopak, bo nie lubię plotkarzy
Sry.
Wygłupiłem się, nie moja sprawa.

A tak poważnie, gratuję Wam udanej akcji i tego, że sprawiliście, że nawet czerwony (czytaj:ja) ma dzisiaj radochę niesamowitą

Oby taki nastrój panował do końca tego serwera. Możesz nie wierzyć, ale życzymy sobie tego z całego serca.
Z jakąś obroną, bez anulowania badań w aka, wyprowadzania srebra, bez zmiany nazw miast na dziwne teksty, bez szaraków, tak z uśmiechem na twarzy napisać:

"war...it's faaantastic!"

:)
 
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Sry.
Wygłupiłem się, nie moja sprawa.



Oby taki nastrój panował do końca tego serwera. Możesz nie wierzyć, ale życzymy sobie tego z całego serca.
Z jakąś obroną, bez anulowania badań w aka, wyprowadzania srebra, bez zmiany nazw miast na dziwne teksty, bez szaraków, tak z uśmiechem na twarzy napisać:

"war...it's faaantastic!"

:)

Ciesze się, ze mamy takie samo zdanie, choć Twoi koledzy maja inne, ale mimo wszystko "Uroburaki" jeszcze się tu fajnie pobawią.
Chyba jednak Wasza sprawa, skoro zabawą w policję obyczajową doprowadziliście kogoś do końca gry.
 

DeletedUser19222

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Chyba jednak Wasza sprawa, skoro zabawą w policję obyczajową doprowadziliście kogoś do końca gry.
A któz tak zrobil?
 
Do góry