Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

e tam, jeszcze przez jakiś czas będzie ciekawie :)
choć pewnie wielkiej wojny już raczej nie będzie, raczej małe podjazdowe wojenki.

A Polanus przecież mówił, że jemu na koronie nie zależy... i ja mu wierzę :D
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Czyli rozumiem, że jest więcej głosów, za tym, że jak wygra SiH albo SI albo jakoś razem to gra przegra.
A można wiedzieć kto musi wygrać żeby gra też wygrała? Bo to ciekawe bardzo:cool:

Ja od razu się zadeklaruję, że jeżeli wygrałoby SiH to nie uznam, że gra przegrała.

Widzę, że ci którzy aktualnie mają nieco mniej szans na jakikolwiek cud(często na własne rzeczenie). Muszą już głosić jakieś górnolotne hasła i pisać coś o grze żeby już się jakoś na przyszłość wytłumaczyć.

Pewnie kolejny świat gdzie zwyciezca nie usłyszy od pozostałych gratulacji:(
Albo kolejny gdzie zwycięstwo będzie analizowane szeroko. Wygral ten co postawił 4 cuda czy ten co 7?
Będzie Będzie zabawa. A już umierało to forum:cool:
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Uderz w stół a nożyce się odezwą:cool:

NorbiF czujny na forum jak jego plan ujrzał światło dzienne. Chyba się boi że jednak ktoś się zjednoczy przeciwko SI i SiHom i koronka przejdzie (znowu) mu koło nosa:cool: Wydaje mi się że teraz chyba jednak sen się ziści i coś wygracie.
A tak w ogóle to co Wy macie z tą koronką??? Dziwuch przecież na nią podrywać nie będziecie:p Bardziej powinna liczyć się zabawa a nie rysunek koronki przy nicku.

Norbif wygrać świat po walce z równorzędnym przeciwnikiem to jedno a wygrać świat przez układziki i zanudzenie przeciwników to drugie. Grepo stało się ostatnio kółkiem wzajemnej adoracji a nie grą strategiczną/militarną.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Nie uważam, żeby SI było faworytem więc się nie napalam

Jakby się jednak udało to spróbuje coś poderwać i dam znać czy działa:cool:
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Mniej więcej tak to wygląda. Ciekawe tylko jaką role w tym układziku odgrywa Polanus? Wiadomo że zależy mu bardzo na koronce a plan stworzenia przeciwwagi dla SI i SiHów storpedował w dużej mierze on. Namówił też Semperów (lepiej znani jako "małe SI":p) do fuzji z jego Leniami, narozrabiał tam, opuścił sojusz i siedzi teraz w dwuosobowym sojuszu z Viki. Działania Polanusa w Rector Marisach wyglądają mi na specjalne rozwalanie poważnego konkurenta od wewnątrz w zamian za koronkę.

Jeżeli nic się nie zmieni i poważniejsze (dlatego -Współprace - pomijamy:p) sojusze nie pójdą po rozum do głowy to za kilka tygodni będzie można już oficjalnie ogłosić zwycięzców Zakrosa.

Jeden dzień przerwy miałam, więc sobie cosik skrobnę. Viki donosi, że w dwuosobowym sojuszu z Polanusem jej bardzo dobrze, jest miło i przytulnie;) Nikt nie bije, zaproszenia do sojuszy i inne pytania sypią się jak manna z nieba, więc i zajęcie jest.
Osobiście mam wiedzę na temat tego, co stało się z RM i nic mi do tego, sprawa Polanusa dlaczego wyszedł i co się tam stało. Uważam, że największym problemem tego świata jest zajmowanie się większości nie grą a pierdołami. Rachu? wiesz dlaczego o pakcie czy czymkolwiek zielonym możecie od Uro zapomnieć, bo chodzisz i mielesz ozorem na lewo i prawo, zamiast zająć się grą, próbując skłócić Uro z SI. Z tego co wiem jedna z osób z mojej rady rozmawiała z Norbifem już na ten temat (wybacz, że przywołuję Twój nick, ale udzielasz się tu, więc to chyba nic złego), dostałam również info z Twojej Rady Rachu, że jest to prawdą mam na piśmie;) Polecam nauczyć się prostolinijności od koleżanki, która obecnie dyplomuje, bo nie owija w bawełne. W dalszym ciągu jestem dyplomatą Uro, nie lubię jak się obchodzi mnie bokiem negocjując ze mną i próbując mi coś zawalić z drugiej strony na wypadek jakby zołza się nie zgodziła. Uro jest otwarte na różne propozycje, ale tylko od sojuszy, które kiedy z nimi negocjowaliśmy po odejściu od bumów, nie wystawiły nam środkowego palca. Mam dobrą pamięć i pamiętam tych, którzy nie "kopneli leżącego" i przedłużyli zapewne grę. Reszcie dziękujemy i nie ma to związku z moją urażoną dumą. Zamierzamy dotrwać do końca tego świata, próbując go wygrać, jeśli nic nie ugramy to pogratulujemy zwycięzcom servera. Po co niektórzy grają skoro z gory zakładacie porażkę? Jaki to ma sens? Zero satysfakcji z gry.

Mały ediit. zostalam upomniana, więc muszę sprostować. Uro w czasie ostatniego nalotu straciło 41 miast (sobota-niedziela), a nie 50 czy 60 jak gdzies napisałam;p
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Tak się rozpisaliście więc widać że Was ubodło jak został zdemaskowany układzik:D Przecież Ty Viki, Polanus i SI razem tworzycie jedno kółeczko adoracji w myśl "Wy chwalicie nas a my Was";)
Zobaczymy czy SiHy pójdą na to żeby z Wami sięgnąć po koronkę czy może im się znudzicie i zdecydują sami wygrać:confused:
Robimy zakłady??
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Oto urodził się nam nowy moralista - rachu, który zamierza nas pouczać:
a) co się powinno liczyć w grze - z sugestią, że jego przeciwnicy są kiepscy, bo liczy się dla nich nie to co trzeba;
b) jaki sojusz jest poważny, a jak nie
c) tradycyjnie o tym, że SI i SIH robi coś nie tak, ponieważ nie walczy ze sobą jakby rachu sobie marzył;
d) że Polanus jest tajnym agentem NorbiFa i Dr4gunowa i sprzedał sie za koronkę - i to jest dowcip miesiąca

Wiesz rachu, może i Ty nie jesteś równorzędnym przeciwnikiem dla SI, ale wybacz na starcie gry wszyscy są równi, a potem lepsi są lepsi, a gorsi nie są równorzędni. Taka gra. Więc się nie przejmuj, bo to tylko gra. Na pewno masz wiele atutów w realu:)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Tak się rozpisaliście więc widać że Was ubodło jak został zdemaskowany układzik:D Przecież Ty Viki, Polanus i SI razem tworzycie jedno kółeczko adoracji w myśl "Wy chwalicie nas a my Was";)
Zobaczymy czy SiHy pójdą na to żeby z Wami sięgnąć po koronkę czy może im się znudzicie i zdecydują sami wygrać:confused:
Robimy zakłady??

Uśmiałam się okrutnie. Sięgnąć po koronkę, a gdzie Viki sobie drugą wstawi? Jestem wzruszona, że tak cenisz mnie i Polanusa.
Pisz bajki, jesteś rewelacyjny. Chętnie jednak posłucham jaki to układzik, jakaś niedoinformowana jestem
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

I rację ma Victoria, że rachu od jakiegoś czasu zajmuje się intrygami na Zakros. Na razie ze średnim sukcesem.
 

DeletedUser19222

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Mały ediit. zostalam upomniana, więc muszę sprostować. Uro w czasie ostatniego nalotu straciło 41 miast (sobota-niedziela), a nie 50 czy 60 jak gdzies napisałam;p

No cóz...
W ostatecznym rozrachunku , w ciągu weekendu przygarnęliśmy 58 osad należących wcześniej do Uro.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec


Zgoda Zuziek, ale miałam na myśli, graczy którzy realnie stracili miasta, a nie szaraki. Nie liczylam poniedziałku i wtorku.
Nie umniejszam Waszego sukcesu, bo swoje wyznaczone cele przejęliście, także gratki. Niech zatem będzie taka liczba, bo summa summarum na tych szarakach straciliśmy jeszcze wiecej.

Z mojej perspektywy gracz, który strzela szaraka, bo wbito mu kilka buntów jest niewart tego, aby o nim mówić. Warto natomiast pamiętać idąc na kolejny świat, kto tak zrobił;)
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Ojejku jak się Hini i Viki naprodukowały;) Polanus będzie z Was dumny bo tylko Wy dwie go bronicie i... rozumiecie:rolleyes:
Nigdzie nie pisałem że Polanus jest agentem karabina więc Hini nie przypisuj mi swoich słów/myśli. Czy jestem równorzędnym rywalem dla SI? No raczej nie jak obiecaliście połowie świata koronki:cool:
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Zgoda Zuziek, ale miałam na myśli, graczy którzy realnie stracili miasta, a nie szaraki. Nie liczylam poniedziałku i wtorku.

1. My liczymy tylko weekend.
2. Miasta w które wjechaliśmy z buntem były jako URO
3. Po akcyjne miasta, nie są liczone.

Licznik 58 miast. Nie prawie 60, ani nie trochę ponad 50.

---

To co SI, robimy już tą fuzję?
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Pisać po 20:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Słuchaj dziewczynko niewychowana od chamów to możesz sobie wyzywać tatusia. Nie musisz pokazywać publicznie że nie masz za grosz ogłady towarzyskiej.
Nie kłam, bo ja nigdy nie pisałem że my i SiHy Was obijemy. SiHy bez naszej pomocy Was zlały bez większych problemów:p

no właśnie pokazałeś klasę, poziom gimbazy, nie wiem co powiedzieć to zjadę na rodziców;) przeczytaj wszak naszą ostatnią rozmowę, bo nie ja napisałam: "będziesz miała niezłą jazdę z SiH, chcesz się jeszcze przed nami bronić?"
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

a wolisz żebym Cię od chamek wyzywał? sorry ale, ja się nie będę zniżał do Twojego poziomu.

"będziesz miała niezłą jazdę z SiH, chcesz się jeszcze przed nami bronić?" - przytocz cała wiadomość a nie cześć. nie atakowaliśmy się od dłuższego czasu więc zaproponowałem zawieszenie broni bo napisałem że Wy macie swoje potyczki z SiHami a my z SI i... tutaj użyłem zacytowanego zdania. nie masz kultury to już wiemy ale że nie rozumiesz też prostych sformułowań to dziwne????
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Masz rację, nie rozumiem, przyznaję i ubolewam nad swoją bezrozumnością;)
Wy natomiast nie rozumiecie co znaczy nie i jak trzem osobom mówię po kolei nie to znaczy nie.
a to, czy będziesz mnie od czegolwiek wyzywał mnie nie obchodzi, a mojego tatusia grającego na tym świecie wcale;)
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

nie ma się co śmiać VictoriaNike. nad Tobą można już tylko zapłakać....
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Skłócać kogokolwiek z SI nie ma sensu bo SI ma już tylu czerwonych, że więcej mieć na pewno nie chce:rolleyes:
 
Do góry